Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?


spknet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam stare felgi biedronki 16 które mam na zimę i zastanawiam się nad renowacja tych felg bo maja już swoje za sobą, wiec przy okazji może zmienić kolor na czarny widział ktoś może takie ? auto mam srebrne wiec czarna felga by pasowała ? dzięki za odpowiedzi

takie felgi:

540x405_felgi_audi_972397.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam stare felgi biedronki 16 które mam na zimę i zastanawiam się nad renowacja tych felg bo maja już swoje za sobą, wiec przy okazji może zmienić kolor na czarny widział ktoś może takie ? auto mam srebrne wiec czarna felga by pasowała ? dzięki za odpowiedzi

takie felgi:

http://s10.postimage.org/fbhrb3vmt/540x405_felgi_audi_972397.jpg

<br /><br />

widziałem ale szału nie robi ten kolor na tej feldze. Pomaluj na taki jaki jest najlepiej na tej feldze wygląda. Ja mam też takie biedrony i też bede pewnie malował ale ja zastanawiałem sie nad grafitem ale chyba tez w tej feldze to nie zrobi roboty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ale szału nie robi ten kolor na tej feldze. Pomaluj na taki jaki jest najlepiej na tej feldze wygląda. Ja mam też takie biedrony i też bede pewnie malował ale ja zastanawiałem sie nad grafitem ale chyba tez w tej feldze to nie zrobi roboty....

Szary ma to do siebie, że wygląda jak brudny, szczególnie zimą możę kojarzyć się z brudnymi felgami.

Wszystko też zależy od koloru samochodu, bo z ciemnymi kolorami może się dość mocno zlewać. Jednym się to podoba, innym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kółka w B6 wyglądają jak 15" - wiem, bo swoją na takich kupowałem. Jak je jeszcze pryśniesz na czarno, to będzie B6 wyglądała jak wodolot, albo ponton:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ale szału nie robi ten kolor na tej feldze. Pomaluj na taki jaki jest najlepiej na tej feldze wygląda. Ja mam też takie biedrony i też bede pewnie malował ale ja zastanawiałem sie nad grafitem ale chyba tez w tej feldze to nie zrobi roboty....

Szary ma to do siebie, że wygląda jak brudny, szczególnie zimą możę kojarzyć się z brudnymi felgami.

Wszystko też zależy od koloru samochodu, bo z ciemnymi kolorami może się dość mocno zlewać. Jednym się to podoba, innym nie.

Srebrny, czarny, szary... Zimą to i tak musiałbyś chyba codziennie myć kółka żeby nie były "brudne" :wink:

Moim zdaniem do srebrnego autka najładniej te felgi wyglądały by w odcieniach typu szary metaliczny lub właśnie grafitowy (też metaliczny), jednak jeśli miałbyś w planach ich sprzedaż to najlepszy byłby standardowy kolor gdyż wtedy chyba najłatwiej było by się ich pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam srebrne :wink:

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

http://s7.postimage.org/3wq0ifpfr/biedronki_001.jpg

<br /><br />

Weź jeszcze pod uwagę (Autorze postu), że na sedanie te koła wyglądają na większe - avant jest bardziej masywny i wtedy już całkiem małe się wydają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male sie wydaja to fakt ale na zime jeszcze ujda w graficie chyba bedzie najladniej teraz tylko znalesc kogos kto mi to pomaluje i co z dekielkami i znaczkiem oooo bo wtedy znaczek tez bedzie w graficie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór ,czarne wyglądają kiepsko tym bardziej w porze zimowej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... proponowałbym dekielki na razie zostawić w spokoju... później zobaczysz jak będą pasowały ale ja bym je zostawił :wink: pomalować 4 kapsle zawsze można :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj kolegom niech ci zrobia VT w roznych kolorach i wtedy dobierzesz kolor. grafit moim skromnym zdaniem odpada ma znajomy i wygladaja jak brudne. jaki masz kolor samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także posiadam taki felunek i zastanawiam się nad gun metal, oczywiscie to będzie tylko i wyłącznie winter setup, mysle ze to jest dobre rozwiązanie, biorac pod uwage fakt, że czarny kolor zmniejsza optycznie felge, natomiast grafit - gun metal bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...