-
Strefa motocyklistów
Też latałem:banan: 20min:grin:
-
Strefa motocyklistów
Dobre:grin:
-
seat ibiza 1.9sdi
w pon albo wt zobacze chodż mam założony nowy zbiorniczek i jest to samo:facepalm: ale dzięki za podpowiedż
-
seat ibiza 1.9sdi
kolego a gdzie te sitko powinno być? widać je czy jest wewnątrz?
-
seat ibiza 1.9sdi
W starym zbiorniczku i w nowym nie ma sitka,nie wiem już co to może być......
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Mam u siebie dwa dobre zakłady, jutro podjade i wypytam co i jak. Czujesz jakiś uskok mocy pomiędzy LPG a PB ? Ja odczuwam lekki spadek jak mam końcówke gazu,jak jest pełny zbiornik to nie,chodż mój gazownik twierdzi że na lpg pare koni mniej jest:wink:
-
seat ibiza 1.9sdi
Witam panowie mam problem z moim drugim autkiem wyła pompa wspomagania i pod ciśnieniem wywalało płyn od wspomagnia spod korka wymieniona została pompa,płyn,wycie ustało a płyn dalej wywala wymieniony został magiel odpowietrzony układ i dalej wywala płyn jakieś pomysły?
-
Strefa motocyklistów
Panowie może ktoś chętny? wszystko w aukcji Nowe Spodnie Alpinestars r.54 Najtaniej Okazja (2977524024) - motoAllegro
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
brać z can-busem czy zwykłe ? - do b5 98r. bierz z can nie będziesz miał zakłóceń
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
fakt u mnie jest 40'C ustawione gazownik mówił mi że lepiej dla silnika jak jest wyższa temp przełanczania się na lpg.......
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
mi tamtej zimy jak auto stało pod pracą przy -20 to jadąć trasą przełączył się prawie po 5km,jak są temp dodatnie trwa to chwile
-
gwiazdka
ja poniżej 5'C zawsze mam *
-
Obroty przy 100km/h
15 lat temu miałem jette mk1 1980r 1.1 na gazniku tam jak wlałem 98 to normalnie to czułem:wink:
-
Obroty przy 100km/h
u mnie 2500 1.8T ANB
-
1.8T 150hp czy 163hp pod gaz
fakt asn zamiast anx:grin: