Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż rolet za 20zł


mojeA4

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że oryginalne rolety kosztują dość sporo pomyślałem o tych za 20zł tym bardziej, że nie mam ciemnych szyb a do środka wchodzi słońce.

wX8Ii.jpg

na drugim i trzecim zdjęciu widać jak zahaczyłem rolety, myślałem ewentualnie o jakiś wkrętach, ale nie są potrzebne poza tym jakby to wyglądało

AD200.jpg

wXRBS.jpg

do zestawu były dwa rzepy, które przykleiłem na wysokości klamki na środku drzwi (nie pozostawiają śladów od kleju)

5JWJr.jpg

5K0IJ.jpg

możecie się śmiać :polew:, jednak myślę, że tanim kosztem na lato można trochę ochronić dziecko przed słońcem w aucie.

Szerokość rolet to 55cm, zamontowałem je nad drzwiami, więc drzwi nie można otworzyć ze spuszczoną roletą, ale zawsze to lepiej tak niż na przyssawki, niestety na ramkę drzwi u góry nie można ich "wkręcić", bo gdzie skoro jest metalowa i wąska???

Może macie inne pomysły...

byle nie ręcznik wystający zza szyby :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już widzę akcję dziecko z tyłu ty zatrzymujesz się po coś i: "Ja pierwszy ja pierwszy!!!" i je.. je.. rolet nima xD

Roletka wygląda nawet porządnie ale trochę bez d*py konstrukcja... :confused4: I jak otworzysz okno to rozpieprzy...

Na tylną szybe to może i bym się zastanowił jeszcze z nimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej sciemnic szybe? Skoro nawet drzwi nie mozna otworzyc z roleta rozwinieta. Znam dzieciakow... no chyba ze ''dyscyplina musi byc'' i dzieci wiedza co im wolno a co nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tego problemu, bo rzadko wożę dzieci, bo ich nie mam, roletki się przydały, bo mi moje dwa małe psy wylizywały szyby :tongue4: :tongue4:

chyba smakuje im płyn do szyb

nie mam innego pomysłu zamontowania ich a jak pisałem nie chce na przyssawki,

a przyciemnianie szyb nie kosztuje 20zł, na cały kombi to koszt ok.700zł z tego co się orientuje, więc z tym trochę poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pies tez liże szybę, słodziak :decayed:

a taką roletę to z ciekawości "zjadł by" w całości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pies tez liże szybę, słodziak :decayed:

a taką roletę to z ciekawości "zjadł by" w całości :wink4:

folia, folia uber alles !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...