Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. mojeA4 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    No ja zamówiłem nowy, bo faktycznie okazało sie, ze to sterownik. Swie wszystko ok, jutro albo po jutrze lecę na wymianę. Koszt coś powyżej 300 zł. Wiec tak prawie autko ogarnięte pozostaje mi zamek, który otwieram z kluczyka, bo pilot przestał funkcjonować i wycieraczka tył, bo trzpień powiedział stop. Dzięki Panowie za pomoc.
  2. Może zabrać i zabiera. Polskie prawo jazdy ostatnio było zabrane na miesiąc czasu w Niemczech gościowi za prędkość, po około miesiącu odesłali na adres zameldowania
  3. Sarstedt, przy Hannoverze na shellu wczoraj 1,11 euro
  4. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    EU
  5. Nie mogę tu wstawić zdjęcia w ten wątek Wchodzę w ogólne, użycie Tam mam baterie I dysk Użyte 12,1 GB Dostępne 0 bajtów Wchodzę w zarządzaj dyskiem i mam Zdjęcia 158mb YouTube 56 Adobe 19 Safari 18 Radio 16 No i jeszcze pare innych po kilka mega i kilka kilobajtów i tyle. Nic więcej tam nie mam
  6. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie znacie kogoś dobrego, sprawdzonego na C+E z okolic Częstochowy? Potrzeba jest także na B. Do tej pory nikt konkretny się nie trafił. Wolałbym kogoś z polecenia. Zestaw Man 2015 rok 440 tgx z wysoka kabina, na firankę albo chłodnie, busy tak samo firana lub chłodnia.
  7. Nie korzystałem nigdy Nie wiem co jest, i nie wiem czy jak przywrócę do ustawień fabrycznych to problem zniknie
  8. Co to są spotify? Jak w tym wątku wstawić foto?
  9. Mam iPada 4 retina 16gb, nic na nim nie ma, a pamięci mam 0. Co zrobić? Czy przywracanie ustawień fabrycznych przyniesie efekt? Wchodzę w użycie i mam info pamięci 12,1 GB, wolnych 0 Jak wejdę w szczegóły no to mam wyszczególnione zdjęcia tyle i tyle notatki tyle... Itd ale łącznie jak zliczę użyta pamięć z tych pier**l to wyniesie może ok 1 GB
  10. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na podstawie zdjeć? Nie trzeba podjechać ta naczepa na badanie? Naczepy sa roczne, maja dokumenty potrzebne z informacja, ze spełniają warunki, ale badania brak.
  11. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Moglibyście polecić jakaś dobra navi z konkretnymi mapami na zachód dla ciężarówek? Bede wdzięczny za pomoc Druga sprawa badania na certyfikat FRC mozna zrobic tylko w Poznaniu i Krakowie? Chodzi o chłodnię, muszę to ogarnąć na szybkiego
  12. Tankowanie dziś, Hannover, prywatna, ale dobra stacja 1,1490 euro za litr przeliczając po kursie 4,1595 daje nam 4,7792zl za litr
  13. Znacie jakaś aplikacje, działająca i darmowa na zmniejszanie rozmiaru zdjec na iphona? Chciałem dodać zdjecia do ogłoszenia, niestety za duże i nie mam pomysłu Jakieś pierwsze opinie na temat iPhone 6??? Jakieś negatywy? Ja na razie jestem zadowolony, choć lepiej mi się trzyma 4s w ręce Na początku się pomylili i przysłali mi 6 plus- to jest faktycznie wielki telefon, nie wyobrażam sobie z nim chodzić
  14. A najlepszy jest mój tata na końcu filmu Żart
  15. Polecam zdemontować te listwy do malowania No chyba, ze uda Ci się bardzo dobrze wszystko zabezpieczyć Poprzedni właściciel mojego auta robił to na aucie Zmieniał chrom na schwarz paket, dodatkowo przejechał papierem ściernym wszystkie listwy i pomalował na czarno w taki sposób, ze do dziś w paru miejscach nie mogę na szybie farby zetrzeć. Listwy musiałem zmienić, bo farba odchodziła Tak dla zabawy poprobowalem na jednej listwie pomalować plastidipem i wyszło pięknie, wiec ten zabieg polecam jak najbardziej, zwłaszcza na zdemontowanej listwie
  16. mojeA4 odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Kolejny jasny środek, i kolejna osoba, której tego środka zazdroszczę Fajne autko, powodzenia i szerokości
  17. mojeA4 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Np dzieki, w takim razie muszę to jakoś ogarnąć
  18. mojeA4 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Tez tak miałem aż całkowicie przestał reagować To ja mam niby w daszku nad klapa bagażnika Nie wiem czy z tych linków wyżej dasz rade zobaczyć zdjęcie, muszę jeszcze raz to rozebrać, ale kiedy patrzyłem wszystko było suche czyste, styki w porządku http://www.directupload.net/file/d/3765/fzmzaar3_jpg.htm <a href="http://www.directupload.net/file/d/3765/fzmzaar3_jpg.htm" target="_blank"><img src="http://s14.directupload.net/images/141004/temp/fzmzaar3.jpg" border="1" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a> Któryś powinien dzialac Klapki poszły za namową i po przeczytaniu paru postów Filtr tez poszedł, niby czarnego dymka brak, ale czasem na zimnym czuć na zewnątrz smrodzik Jak mi auto tydzień postoi a zimno się zrobiło to mniej-więcej jest jak na tym filmiku Odpalam, chwile pokręci i odpali, ale nie równo pracuje. Od razu dołożę mu trochę gazu, żeby się nie męczył, z 5 sekund starczy tak powyżej 1000 obrotów i już wtedy wskakuje na równe http://youtu.be/wusaWA2xyYs Gdzie szukać przyczyny? Co sprawdzić? Aku mam nowe, a nie chciałbym się zdziwidz jak przyjdzie zima, podpowiedzcie jaki przegląd może zrobić, w świece zajrzeć? Co jeszcze? Bede wdzięczny za pomoc
  19. Paliwo z auchan jest ok czy tam Jedrek nie ma co zajeżdżać? Zawsze było tanio
  20. mojeA4 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Czesc z Was pisało gps To taka bardzo prosta rzecz warta ok 400 zł z karta sim podłączona pod aku, ale z własna bateria. Posiada kartę sim, puszczasz sygnał, za chwile dostajesz SMS gdzie dokładnie stoi auto lub wchodzisz na pewna stronę i tez widzisz Schować mozna naprawdę bardzo głęboko, bezpośrednio pod aku nie musi to być, a wiec ciężkie do wychwycenia a zawsze mozna próbować w takich przykrych sytuacjach Szczerze współczuje wszystkim, jak widać AC to podstawa, ale nie tylko ...
  21. Może ktoś ma info jak kujawski-pomorskie? Bydgoszcz, Inowrocław?
  22. Fajnie, gratuluje. Chociaż wiesz czym jeździsz Niech służy jak najdłużej, szerokości
  23. 4.2 v8, pieknie, brzmi na pewno zacnie co? Ja bym wywalił radio i jeździł z otwarta szyba Srodeczek jasny... Niech sie sprawuje
  24. fajny, pasuje kolorek Jak szukałeś auta właśnie jeśli chodzi o a6 sporo wersji było z czujnikami przód i tył? Bo jak ja szukałem a6 swego czasu to albo wcale albo z tylu. Fakt faktem wybór padł inny, ale autko fajne, brakuje mi tych przycisków w audi. Bo u mnie tylko jedno pokrętło Szerokości
  25. Jak wózek niemiecki a składany w Inowrocławiu Gdzie dokładnie? Podaj ulice???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.