Treść opublikowana przez mojeA4
-
moje e61
No ja zamówiłem nowy, bo faktycznie okazało sie, ze to sterownik. Swie wszystko ok, jutro albo po jutrze lecę na wymianę. Koszt coś powyżej 300 zł. Wiec tak prawie autko ogarnięte pozostaje mi zamek, który otwieram z kluczyka, bo pilot przestał funkcjonować i wycieraczka tył, bo trzpień powiedział stop. Dzięki Panowie za pomoc.
-
Kolizja w Niemczech
Może zabrać i zabiera. Polskie prawo jazdy ostatnio było zabrane na miesiąc czasu w Niemczech gościowi za prędkość, po około miesiącu odesłali na adres zameldowania
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sarstedt, przy Hannoverze na shellu wczoraj 1,11 euro
- Truckerzy
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Nie mogę tu wstawić zdjęcia w ten wątek Wchodzę w ogólne, użycie Tam mam baterie I dysk Użyte 12,1 GB Dostępne 0 bajtów Wchodzę w zarządzaj dyskiem i mam Zdjęcia 158mb YouTube 56 Adobe 19 Safari 18 Radio 16 No i jeszcze pare innych po kilka mega i kilka kilobajtów i tyle. Nic więcej tam nie mam
-
Truckerzy
Nie znacie kogoś dobrego, sprawdzonego na C+E z okolic Częstochowy? Potrzeba jest także na B. Do tej pory nikt konkretny się nie trafił. Wolałbym kogoś z polecenia. Zestaw Man 2015 rok 440 tgx z wysoka kabina, na firankę albo chłodnie, busy tak samo firana lub chłodnia.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Nie korzystałem nigdy Nie wiem co jest, i nie wiem czy jak przywrócę do ustawień fabrycznych to problem zniknie
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Co to są spotify? Jak w tym wątku wstawić foto?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Mam iPada 4 retina 16gb, nic na nim nie ma, a pamięci mam 0. Co zrobić? Czy przywracanie ustawień fabrycznych przyniesie efekt? Wchodzę w użycie i mam info pamięci 12,1 GB, wolnych 0 Jak wejdę w szczegóły no to mam wyszczególnione zdjęcia tyle i tyle notatki tyle... Itd ale łącznie jak zliczę użyta pamięć z tych pier**l to wyniesie może ok 1 GB
-
Truckerzy
Na podstawie zdjeć? Nie trzeba podjechać ta naczepa na badanie? Naczepy sa roczne, maja dokumenty potrzebne z informacja, ze spełniają warunki, ale badania brak.
-
Truckerzy
Moglibyście polecić jakaś dobra navi z konkretnymi mapami na zachód dla ciężarówek? Bede wdzięczny za pomoc Druga sprawa badania na certyfikat FRC mozna zrobic tylko w Poznaniu i Krakowie? Chodzi o chłodnię, muszę to ogarnąć na szybkiego
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tankowanie dziś, Hannover, prywatna, ale dobra stacja 1,1490 euro za litr przeliczając po kursie 4,1595 daje nam 4,7792zl za litr
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Znacie jakaś aplikacje, działająca i darmowa na zmniejszanie rozmiaru zdjec na iphona? Chciałem dodać zdjecia do ogłoszenia, niestety za duże i nie mam pomysłu Jakieś pierwsze opinie na temat iPhone 6??? Jakieś negatywy? Ja na razie jestem zadowolony, choć lepiej mi się trzyma 4s w ręce Na początku się pomylili i przysłali mi 6 plus- to jest faktycznie wielki telefon, nie wyobrażam sobie z nim chodzić
-
Pozdrowienia z Kielc legalizacja wyścigów
A najlepszy jest mój tata na końcu filmu Żart
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Polecam zdemontować te listwy do malowania No chyba, ze uda Ci się bardzo dobrze wszystko zabezpieczyć Poprzedni właściciel mojego auta robił to na aucie Zmieniał chrom na schwarz paket, dodatkowo przejechał papierem ściernym wszystkie listwy i pomalował na czarno w taki sposób, ze do dziś w paru miejscach nie mogę na szybie farby zetrzeć. Listwy musiałem zmienić, bo farba odchodziła Tak dla zabawy poprobowalem na jednej listwie pomalować plastidipem i wyszło pięknie, wiec ten zabieg polecam jak najbardziej, zwłaszcza na zdemontowanej listwie
-
Czarne E53
Kolejny jasny środek, i kolejna osoba, której tego środka zazdroszczę Fajne autko, powodzenia i szerokości
-
moje e61
Np dzieki, w takim razie muszę to jakoś ogarnąć
-
moje e61
Tez tak miałem aż całkowicie przestał reagować To ja mam niby w daszku nad klapa bagażnika Nie wiem czy z tych linków wyżej dasz rade zobaczyć zdjęcie, muszę jeszcze raz to rozebrać, ale kiedy patrzyłem wszystko było suche czyste, styki w porządku http://www.directupload.net/file/d/3765/fzmzaar3_jpg.htm <a href="http://www.directupload.net/file/d/3765/fzmzaar3_jpg.htm" target="_blank"><img src="http://s14.directupload.net/images/141004/temp/fzmzaar3.jpg" border="1" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a> Któryś powinien dzialac Klapki poszły za namową i po przeczytaniu paru postów Filtr tez poszedł, niby czarnego dymka brak, ale czasem na zimnym czuć na zewnątrz smrodzik Jak mi auto tydzień postoi a zimno się zrobiło to mniej-więcej jest jak na tym filmiku Odpalam, chwile pokręci i odpali, ale nie równo pracuje. Od razu dołożę mu trochę gazu, żeby się nie męczył, z 5 sekund starczy tak powyżej 1000 obrotów i już wtedy wskakuje na równe http://youtu.be/wusaWA2xyYs Gdzie szukać przyczyny? Co sprawdzić? Aku mam nowe, a nie chciałbym się zdziwidz jak przyjdzie zima, podpowiedzcie jaki przegląd może zrobić, w świece zajrzeć? Co jeszcze? Bede wdzięczny za pomoc
-
Ceny paliwa marzec 2026
Paliwo z auchan jest ok czy tam Jedrek nie ma co zajeżdżać? Zawsze było tanio
-
Skradzione
Czesc z Was pisało gps To taka bardzo prosta rzecz warta ok 400 zł z karta sim podłączona pod aku, ale z własna bateria. Posiada kartę sim, puszczasz sygnał, za chwile dostajesz SMS gdzie dokładnie stoi auto lub wchodzisz na pewna stronę i tez widzisz Schować mozna naprawdę bardzo głęboko, bezpośrednio pod aku nie musi to być, a wiec ciężkie do wychwycenia a zawsze mozna próbować w takich przykrych sytuacjach Szczerze współczuje wszystkim, jak widać AC to podstawa, ale nie tylko ...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Może ktoś ma info jak kujawski-pomorskie? Bydgoszcz, Inowrocław?
-
Czerwony Przed Lifcik W Avancie
Fajnie, gratuluje. Chociaż wiesz czym jeździsz Niech służy jak najdłużej, szerokości
-
Szerokie A6 C5 Avant
4.2 v8, pieknie, brzmi na pewno zacnie co? Ja bym wywalił radio i jeździł z otwarta szyba Srodeczek jasny... Niech sie sprawuje
-
A6 C6 Avant 2.7 TDI Q 2007 by seba3112
fajny, pasuje kolorek Jak szukałeś auta właśnie jeśli chodzi o a6 sporo wersji było z czujnikami przód i tył? Bo jak ja szukałem a6 swego czasu to albo wcale albo z tylu. Fakt faktem wybór padł inny, ale autko fajne, brakuje mi tych przycisków w audi. Bo u mnie tylko jedno pokrętło Szerokości
-
Jaki wozek wybrac
Jak wózek niemiecki a składany w Inowrocławiu Gdzie dokładnie? Podaj ulice???