Treść opublikowana przez mojeA4
-
Tacierzyństwo
Ja nie oddam nikomu Jak rano jeszcze śpią a ja sie szykuje do pracy mała sie budzi i krzyczy ze taty nie ma, muszę ja wziąć, myje ze mną zeby, robi śniadanie, potem wsadzę ja w krzesełko i po cichu w samochód i jade, dzis 2 godz mnie szukała i popłakiwała, a jak wróce to biegnie do mnie na opa i sie wtula, nie wyobrażam sobie jej gdzies oddać, niech ta moja żonka nie kończy tych studiów i nie idzie do roboty, wole klepać biedę a mieć szczęśliwe dziecko. Nie no żarcik, zobaczymy kiedy co i jak. Trochę mam obawy, ze wzgledu na to, ze tyle sie słyszy o tych złobkach i przedszkolach. Na szczęście mamy jeszcze chwile, druga sprawa w obrębie 300km żadnej rodzinki nie mam. Ważne ze jej nic nie brakuje i widze jej szczęście w oczach jak jestesmy wszyscy razem. Wiem, ze wtedy jej najlepiej, choć dopiero zaczyna mowić, to człowiek czuje, i rozumie sie z dzieckiem bez słów
-
Ceny wódki na Śląsku
Pan Tadeusz dobra cenę masz, przy tej ilości płaciłem po ok 23zl za sztukę
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Na pewno zmiany zachowań sa widoczne Jechałem w pt na trasie z południa na północ, dzis z powrotem, faktycznie jakoś tak każdy wziął sobie do serca nowe przepisy. Chociaż dalej widać było pochowane radiowozy po krzakach, w zabudowanym a na A1 brak jakiegokolwiek radiowozu
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
A mnie wkurza, ze po wywaleniu dpf koncówki wydechu z chromu robią sie czarne :/
-
S
I jak odczucia? U mnie w serii 177km teraz 205km, poczuło sie zmianę
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Jeśli nie ma sie meldunku w Niemczech a posiada polskie prawo jazdy to nie mogą zabrać prawka, natomiast mając nawet polskie prawo jazdy i meldunek- oczywiście mogą zabrać, kolega z koleżanka, innymi słowy mąż z żoną oddawali na miesiąc za prędkość, ona w kwietniu, on w maju i plują sobie w mordę, zabolało strasznie, wiec kara jednak dotchliwa. Oczywiście dobry przepis, ale tak jak wyżej, co z tymi zapomnianymi wioskami po drodze, gdzie nikt nigdy nie stawał, trochę to tak śmierdzi jednak dodatkowym zarobkiem dla Państwa jednak. Potem jeszcze kwestia wsiadania do auta po zabraniu juz prawka- przestępstwo Osoba nie posiadają uprawnień a kierująca pojazdem - wykroczenie Pierwsza opcja- jak najbardziej, ale dlaczego druga opcja mniej dotchliwa? Zakładamy, ze osoba bez prawa jazdy nie zrobiła prawa jazdy, ale sie uczy i na pewno zrobi? No i nie wsiądzie po np alkoholu, nie miał kto wsiąść do auta, no wsiadła akurat osoba bez prawka... Chyba to wszystko zatwierdzał pan K, oderwany od rzeczywistości,
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Piękny, tez miałem robiona polerke lamp, polecam zabieg, w e61 przednie lampy juz były takie jakby spękane delikatnie, teraz sa jak nowe, a wiec warto co zreszta widać i daje efekty. Powodzenia w dalszych modach
-
Tacierzyństwo
Nie ma nigdzie tego wózka. Zamówiłem w Częstochowie różowy z biała ramą.
-
Tacierzyństwo
Byl w sklepie pokazywali nam go, faktycznie składanie tego wózka jest za***iste, ładny, ale większy i chyba szerszy od tego co chce, a moje dwie kobity sie uparły, tzn. powiem tak wtracilem sie, bo chciała kupić mclarena, ale jak zobaczyłem te rureczki za taka kase, to juz mowię lepszy ten recaro, w końcu bede miał trochę bagażnika w tym moim kombi Poza tym mamy fotelik recaro z baza isofix, jestem bardzo zadowolony, duży masywny, po bokach ją trzyma nóżki i główkę osłania, wiec mam nadzieje, ze trzymają sie jakości i wózek rownież warto. Poza tym mieliśmy teutonie, był drogi, ale sie sprzedał, nie leży gdzies na strychu, tak mysle, ze ten tez moze kiedyś pójdzie jak juz nie bedzie potrzebny. Rozmawiałem w sklepie z gościem, stwierdził, ze jakaś prawda w tym jest, jak kupi człowiek fajny wózek, ale np polski to potem cieżko sprzedać, a tu prosze wózek poszedł a jeszcze po zakupie tego pare groszy zostanie, jeszcze mysle nad rowerkiem biegowym, i jeszcze by zostało jak bym kupił
-
Tacierzyństwo
No własnie różowy kupimy jak nie dostaniemy zielonego
-
Tacierzyństwo
Jutro rano dzwonięcaly internet przejrzałem nie ma nigdzie Recaro tez juz nie ma, nie wiadomo kiedy bedzie Napisałem Jutro rano zadzwonie jak nie odpiszą, swoją droga dziwna sprawa wózek tak schodzi a jest wszędzie niedostępny w tym zestawieniu kolorów.
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Jest lub bedzie hybryda, ciekawe jak spalanie, czy podobne jak w danych technicznych, za to cena nowego kosmos
-
Tacierzyństwo
Ale biała rama limonkowy??? Jeśli tak to daj szybko info gdzie co jak
-
BMW 325i E36 Coupe
I mozna jeździć fajnym autkiem bez spojlerów i laminatów fajnie sie prezentuje, powodzenia
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
I tym tez sobie tłumacze tez jadąc swoim, ale póki co muszę być dość szybko z pkt A do B, nie mowię tu o jakiś nieodpowiedzialnych zachowaniach, ale o bezpiecznej szybkiej prędkości, z ktora zdąża sie jeździć. Jak mi sie nie spieszyło to idzie w tym moim zejść do 6,7-7 l w trasie, ale normalnie 9-10. Dlatego kiedyś pewnie przesiądę sie na 2.0 w dieslu
-
Tacierzyństwo
A u nas decyzja jednak na recaro easylife white edition color lime, koledzy prośba- ten model w takim zestawieniu kolorystycznym jest na tą chwile nieosiągalny, jak byście gdzies chodzili po sklepach zapytajcie prosze, biała rama, limonkowy, pilne, w sklepach internetowych brak, w Częstochowie rownież.
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
Dzisiaj jechał taki sedan jak Twój, tylko ze czarny, moja zona mówi, co to za auto jechało? Hehe a ja mowię ze przecież to taki jak mamy tylko, ze czarny i w sedanie
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Zazdroszczę, przy jakiej średniej?
-
Tacierzyństwo
Im wcześniej tym lepiej podobno, my przeklulismy jak miała rok. Na dwa pistolety, ale nie dało sie rownocześnie. Cała akcja chwilka i po sprawie. Ale fakt łzy idą, ale momencik i spokój. Nie wiem jakie ma kolczyki Twoja Mała, bo my przekłuwalismy w tym abacosun, które miały jakaś gumowa osłonkę, tzn schowany był ten zaczep w gumkę, jaki był cyrk podczas wymiany kolczyków szok Ale za to jak dziecko sie zmienia w kolczykach. Moja ma niebieskie oczka i miała z kryształkami w kolorze niebieskim
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Oj, no to nowy model w takim razie, dzieki za poprawkę
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Ładne to to. W tym kolorku. Widziałem ostatnio polifta w kombi, pięknie im to wyszło... myślałem ze aston martin w kombi jedzie
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Turboelita mi robiła chip Gdańsk chyba z tegoco pamietam Było to ponad rok temu i wszystko pięknie, wywalali klapki w kolektorze, dpf oraz zmieniali turbo, mogę polecić, pare osob z nad morza z forum tez u nich byli, musiałbyś popytać, jeśli sie zdecydujesz
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
No m pakiet w tej budzie robi robotę, trzeba przyznać. Jak szukałem swojego nie brałem pod uwagę nic innego oprócz tego, silnika do 2,5d i ksenonu, a ze dodatkowo jest duża navi i automat to jeszcze bardziej cieszy
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
No moj tez stal ostatnie 1,5 roku a teraz codziennie jeżdzę do pracy autem, wiec km nalatam, ja juz tu wiecej nie osiągnę 205KM. Muszę poszukac kogoś, bo jak mu depcze to mi z 2 na 1 szarpie, podobno sterownik, mam nadzieje, ze wystarczy tam pogrzebać tylko i bedzie ok Tak swoją droga ciekawe kiedy te nasze autka sie zestarzeją, bo kurde cały czas cos tam w sobie maja, nowsza piątka, trojka, siódemka to juz nie to samo
-
Betoniarka karmiona paliwem szatana
W tym kolorze trzeba sie mocno postarać, zeby sie świecił jak psu... jak objadę karcherem i nie przetrę to jest lipa. Faktycznie żadnych fotek ciekawych Zazdroszczę Wam silników, jak pójdzie sofcik to pewnie ładnie bedzie sie odpychał