Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Volvo v50 2.0D 136PS


chudy13101980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przedstawiem swój nowy nabytek.

Volvo v50 2.0D 136PS.

Na wyposażeniu m.inn.

-Skórzana tapicerka

-Czujnik zmierzchu

-Czujnik deszczu

-Klima dwu strefowa

-Tempomat

więcej chyba standard,nie znam się za bardzo jeszcze na tych furmankach,ale z czasem ogarnę.

Kilka fotek.

1eyeILB.jpg

yopkCaK.jpg

Y4GYGgj.jpg

D8wOyle.jpg

Edytowane przez chudy13101980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny łazik, silnik od forda

szkoda że nie ma 4WD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego forda... ehhh

To jest silnik 2.0 136KM, a więc PSA, a w fordzie to on tylko gościnnie siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle,na żywo wygląda bardzo OK,gość mi pokazywał skórę w swojej Q7,tam to dopiero była masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura fajna, ale dorezać do niej coś ciężko (mój brat przerabia ten temat)
Na zakrętach prowadzi się lepiej niż Audi :)

Navi/komputer pokł/ksenon/szyber? masz może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer pokładowy oczywiście jest,navi nie ma jest jakaś dołożona,bez xenonu ale co najważniejsze dla mnie fabrycznie bez DPF-a.

// Lumia 625 \\

Ogarnę środek i umyję to dam lepsze foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiwicie opracowana przez inżynierów firmy Ford. Czyli czyj ten motor?

http://www.motodiesel.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=3109&sid=3114&Itemid=438

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiwicie opracowana przez inżynierów firmy Ford. Czyli czyj ten motor? http://www.motodiesel.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=3109&sid=3114&Itemid=438

"...oraz Francuskiego konsorcjum PSA."

Czytasz tylko polowe zdania ?

Ogólnie fajna furka , prowadzenie mega dobre jak to wszystkie "podłogi " forda, silniczek tez fajny ...jesteś pewny ze bez FAP - a jest ? Bo raczej wszystkie miały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po grillu to prelift, a więc możliwe że bez FAP. Jaka jest cyfra na 8 pozycji?

Zawiecha od Focusa, bardzo fajnie mi się tym jeździło...

Dynamika niezla, chociaz jak to w turboklekocie bardziej odczuwasz, że auto rwie do przodu niż faktycznie rwie... :D

Jakiś czas temu leciałem takim autem za A4B6 1.9TDI 130KM i w sumie przy wyprzedzaniu jak szliśmy pełnym gwizdkiem to Volviak był delikatnie mocniejszy...

Auto tak samo ciasne jak i B6. Za to fajnie zabezpieczone podwozie, fajnie wyciszone (choć traktor spod maski dalej słychać).

Sam patrzę znowu za B6 1.8T+Q lub takim V50, ale to co przyjeżdża zza granicy to szrot z kosmicznymi przebiegami. Nie do końca chce mi się później doktoryzować z budowy tego auta.

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiwicie opracowana przez inżynierów firmy Ford. Czyli czyj ten motor? http://www.motodiesel.pl/index.php?option=com_sobipro&pid=3109&sid=3114&Itemid=438

"...oraz Francuskiego konsorcjum PSA."

Czytasz tylko polowe zdania ?

Ogólnie fajna furka , prowadzenie mega dobre jak to wszystkie "podłogi " forda, silniczek tez fajny ...jesteś pewny ze bez FAP - a jest ? Bo raczej wszystkie miały ...

Koledzy mi pisali na forum Volvo że jak jest DPF to powinien być zbiorniczek z dwiema metalowymi rurkami obok akumulatora,u mnie czegoś takiego nie ma,ale jutro jeszcze wiadę na kanał żeby być w 100% pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taką i powiem że prowadzić sie prowadzi super, tak jak i E90 :thumbup1: i silnik też na ++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie już rzygam VAG-owskimi deskami,chciałem coś innego,w porównaniu do Leona,A4B6 to bardziej mi się podoba ta od Volvo,ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek trzeba było kupić v50 a nie e46 :grin:,a tak na marginesie co po a5?

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko mi się podoba. Wcześniej jakoś chodził mi po głowie zakup ale boje się tego silnika, gdzieś przewinęło mi się przez uszy że to fordowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...