Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Volvo v50 2.0D 136PS


chudy13101980

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znam życie to będzie BMW F30 :naughty: Ja bym tak zrobił sądząc po jego wcześniejszych autach ,i tak jakoś podpowiada mi moja intuicja ,chyba że się myle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jakoś mało uważnie czytacie forum :P ...

...audi poszło do Żyda bo tak drogie drugie auto stało sie zbyteczne . Tylko by stało i traciło na wartości . Trafiło sie auto służbowe i to całkiem fajne RR evoque 2.0T . Nie ma co narzekać a służbówka to najlepsze auto na świecie , wiec taka oto historia...temat o tym autku pojawi sie niebawem na forum...narazie stoi na detailingu od paru dni ...

Ładne autko mi się podoba. Wcześniej jakoś chodził mi po głowie zakup ale boje się tego silnika, gdzieś przewinęło mi się przez uszy że to fordowski.

Nie ma sie czego bać to silnik psa ten sam co jest np w Peugeotach 407 ...w/g mnie to lepszy silnik niz VAG-a ...ale to moja opinia Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek no nie mów że spadasz w dół :grin: służbówką jeździsz?.....

Ja mam swoje bmw , służbówka zony ...ale jeździ sie fajnie ...No i na zimę w pola i lasy bedzie mozna sie wybrać bo ten RR ponoć to nie tylko bulwarówka a terenie tez sporo potrafi :D przekonamy sie ...ale nie róbmy bałaganu koledze w temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno że tak ,kolega to mój brat ,także spoko.Ale E60 było chyba najlepsze w swojej klasie?

Ps; mój także stoi a ja poruszam sie busem.

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem temat z tym volvo i byłem strasznie napalony na takie :) silnik może i opracowany we współpracy z fordem ale jest to francuskie 2.0 HDI :) to samo co w peugeotach siedzi, płyta podłogowa i cała zawiecha to focus :) siedzi niżej niż b6 (1BA) i jest twardsze :) fajnie się prowadzi. oglądałem kilka sztuk ale jak przejechałem się B6 uznałem że volvo nie jest dla mnie :)

ogólnie fajna furka :) za***iste jest też z jasnym drewnem, "wodospad" zamiast aul jest z jasnego drewna - ogólnie mi drewno nei podchodzi ale w tym aucie to coś pięknego
volvo_v50_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie samo pudełeczko :wink: tylko z 2.0 benzynką, autko nie za duże ale bardzo przyjemnie się prowadzi, niestety 2 litrowa benzyna pod maską to totalna pomyłka, powyżej 120km/h trzeba zakładać słuchawki bo od hałasu łeb pęka :facepalm:

u5kuf2ln.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniałem swiece żarowe w tym aucie z takim samym silnikiem

niech to !@#%$^*()(*&%^#$@!@#$%^&*&*(((*&T^

obłęd :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kucy miał w 2.0 benzynie?

Wysłane z LG G Flex2

145 kucyków śmigało sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee,to nie było tak słabo.U mnie 136 i daje radę,nie to co w poprzednim Leonie ale nie jest najgorzej.

Wysłane z LG G Flex2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ciulowo?

tragedia w czterech aktach, łapy całe pokaleczone

nawet ich nie widac a wszystko robiłem na lusterko

zajrzyj jutro to zobaczysz o czym mówie

są z tyłu silnika od strony sciany grodziowej

jak mi ktos nastepnym razem zaproponuje za wymianę 200zł to go warsztatu pogonię

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he,dzięki za info,teraz wiem żeby samemu się nie brać tylko do mechanika zaprowadzić na wymianę:)

Wysłane z LG G Flex2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee,to nie było tak słabo.U mnie 136 i daje radę,nie to co w poprzednim Leonie ale nie jest najgorzej.

Wysłane z LG G Flex2

Nie no odpychało się to całkiem fajnie bo autko w miare lekkie, ale ryczący silnik to porażka, po przejechaniu traski 1500km miałem totalna migrenę :facepalm: poza tym miałem pełną skórę na stołkach i w zimie zanim sie rozgrzało to szron na pośladki wchodził :facepalm: :facepalm:

Ale ogólnie miło wspominam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem kilka razy kolegi t5 awd ma to 230 koni bodajże .. Silnik zawieszenie super ... Ale za bagażnik i brak miejsca na butle z gazem to jest totalna porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...