Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 80 2.6E V6 Ogoniastego


Ogoniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przygodę z Audi zacząłem od 2014 roku (wcześniej praktycznie same VW). W czerwcu udało mi się kupić moją pierwszą 80-tkę. Niestety po półtora miesiąca jazdy facet wymusił pierwszeństwo i Audi skończyło tak :
20140827_193547.jpg
Potem wpadło BMW e30, ale buda okazała się niewarta roboty.
Powoli przeszukiwałem ogłoszenia i sam nie wiedziałem co chciałem...Postanowiłem znów spróbować z 80-tką. Znalazłem ciekawe ogłoszenie, cena nie z kosmosu i przyjemny silniczek. Przyjechaliśmy, obejrzeliśmy i za kilka dni przyjechaliśmy już z gotówką ;)
Wyposażenie :
-Wspomaganie kierownicy
- Elektryczne, podgrzewane lusterka
- 2 poduszki powietrzne
- climatronic
- ABS
- 2x elektryczne szyby
- termometr zew.
- 4x tarczówki
- centralny zamek
- halogeny
- zespolone lampy
- drewniane wstawki
Od razu po kupnie zająłem się praniem tapicerki i polerką lakieru. Nie robiłem na ideał ze względu na to, że zaraz miała nadejść zima. Do polerki użyłem past firmy KochChemie. Na zdjęciach efekt po użyciu jednej z trzech past.
Plany :
Z początku miał to być zwykły dupowozik do czasu aż zbiorę na kolejną e30. Jednak przywiązałem się do tego autka i planuję doprowadzić go do ideału. Z planów na najbliższy czas to uszczelnienie silnika i doprowadzenie mechaniki do zadowalającego mnie stanu, kolejna korekta lakieru, zmiana felgi na 16'' lub 17'' (Borbet T, Borbet A, a najbardziej przekonują mnie Avus'y). Na pewno pójdzie w dół. W najbliższych tygodniach mam zamiar zająć się przeróbką układu wydechowego.
Koniec suchej teorii. Czas na fotki ;)
Edytowane przez Ogoniasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek miał taka, ale złota, zawsze z nim czyściłem, a potem była przejażdżka na kolanach. Dopóki nie trafił w ręce ciotki, stan był idealny.

Jest możliwość wstawienia ksenonu do tego autka? Albo jakieś dobre zarowy.

Maja swoją urok te autka. Podobnie jak pierwsze a8. Chciałbym tak wypolerować lakier w swoim, ale boje sie maszynowej polerki

Powodzenia i kasy na mody, w tym Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ^_^
W 80-tcę wychodziły również oryginalnie lampy soczewkowe, ale ich cena jest dla mnie zbyt wysoka. W zamian takich lamp wolę sobie uszczelnić silnik.

Ja w polerce już trochę siedzę. Zaczynałem od polerowania golfa II tanimi pastami, potem załapałem więcej wprawy polerując auta w lakierni. Sam detailing to moja mała pasja :)

Tutaj mam jeszcze fotkę jakoś miesiąc po polerce. Zdjęcie robione telefonem.

20141210_143137.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na własne oczy :) ,aż przyjemnie było pooglądać i przejechać się nią :) Lepszej 80 od dawna nie widziałem :)

Pozdro Marcin !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna 80-tka.

Właścicielowi gratuluję autka, a autku właściciela :)

Dbaj o nią bo jest się czym pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...