Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bus chłodniczy do 3,5 tony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, kompletnie mi obcy dział motoryzacji

jaka firma jest potentatem ?

które samochody/producenci sa warci zainteresowania?

ducato iveco czy transity, a może renault jumper lub jeszcze inne?

jakby się wypowiedział ktoś z jakąś wiedzą, byłbym zobowiązany

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Jeśli dużo będziesz jeździł to tylko sprinter 3,0 . Komfort i bezawaryjność gwarantowane [emoji6] . Jeśli chodzi o kręcenie się w koło komina to pewnie coś z grupy Ducato , Citroen , Peugeot , Renault . Ivona w euro 6 jest prawdopodobnie do d*py i słaby serwis .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

my mamy w firmie Mastera 2013rok z pewnym przebiegiem około 150 tyś - kompletnie bezproblemowe auto i bardzo bardzo polecam. Wcześniej mieliśmy LT ale Master przy nim to kurka Sokół Milenium ;)

Opublikowano

Renault master, jeśli miedzynarodowka to wejkam, agregat thermo king- tylko i wyłącznie, -30/+30, do tego drukarka, kalibracja, atp, zabudowa frc (tzn ze utrzyma minusowa Temp)

 

master jest sprawdzony u mnie, póki co odpukać przez 1,5 roku 2 auta powyżej 220tys km i nic się nie działo, wiadomo serwis, przegląd auta itp, sprinter drogi i ciężki, Fiat zdarzały się awarie i ciężki.

wspominam o wadze, gdyż na legalu załadujesz na to auto do 500-550kg

Opublikowano
Jeśli dużo będziesz jeździł to tylko sprinter 3,0 . Komfort i bezawaryjność gwarantowane [emoji6] . Jeśli chodzi o kręcenie się w koło komina to pewnie coś z grupy Ducato , Citroen , Peugeot , Renault . Ivona w euro 6 jest prawdopodobnie do d*py i słaby serwis .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kupić 3.0 w V to nie problem.. tylko potem koszta utrzymania są dość wysokie.jesli nie zależy ci na roczniku a na bezawaryjnej jedźcie to polecam sprintera z silnikiem 2.9 .. komfort jazdy może i mały ale silnik nie do zajechania.
Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎29 o 10:03, mojeA4 napisał:

 

master jest sprawdzony u mnie, póki co odpukać przez 1,5 roku 2 auta powyżej 220tys km

wspominam o wadze, gdyż na legalu załadujesz na to auto do 500-550kg

Gdzie robicie takie duże przebiegi ? Macie stałe zlecenia - kółka ?

Co wozicie ? Kwiaty ? Jedzenie ?

Oczywiście nie musisz podawać nazw firm itd.

Opublikowano

No uzbierało się, 15-16 tys się robiło na początku w 3-4tyg, teraz kierowcy na dniówkach, Wiec jak się da, staram się robić raczej krótkie traski. Od razi napisze, nie nie oram kierowców, jeśli robi Express to na drugi dzień ma wolne, zrobi tylko Podlot pod następny załadunek i tyle. 

Wozi się wszystko co wymaga utrzymania Temp, czasami ale baaaardzo rzadko Neutral, zwykle wożę leki, czasem jakieś mrożonki, stawkowo różnie, czasem mniej, czasem więcej. Ogólnie nie jest zle, trochę w tym siedzę stad może łatwiej...

 

my mastery 2.3 i teraz kolejne auto takie samo, z tym ze już euro6, na wejkamie jak pisałem wyżej, żeby kierowca miał trochę wygody... 

Opublikowano

Jeśli chcesz auto pod zabudowę,to Iveco lub Renault,to auta z porządną ramą. Jak chcesz ładować polegalu to może być Sprinter przeładowany łamie się pierwszy. Epoka bardzo wytrzymałych silników w busach się skończyła...

 

Opublikowano

Mój brat ma w Ducato w chłodni. Jak będziesz chciał coś konkretnie się dopytać to zadzwoń ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.