Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX

Jaki kolor dekorów??? 58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przedstawiam moją A4 1.9TDI AWX 131ps 2001 rok.
fotki które zamieściłem poniżej to wygląd auta takiego jakiego go kupiłem - jeszcze z czarnymi dodatkami - co zmieni się na dniach.

Wyposażenie- standard jak na te auta:

- 2 strefowy climatronic
- 6x airbag
- multifunkcyjna skórzana kierownica
- wykończenie drewnem
- ESP, ABS
- gałka zmiany biegów s-line
- pakiet chrom
- Audi chorus
- zmieniarka 6-CD
- 2x elektryczne szyby
- domykanie i otwieranie szyb z pilota
- elektryczne lusterka
- podłokietnik


dokonane zmiany:

- przedni zderzak Caractere
- pomalowanie dokładek i progów
- felgi 17" ori S line opony 235/45 Dunlop SP9000 SPORT
- przedni grill ori schwarz line
- pełny FIS
- CCCO tył czarny mat
- zmiana gałki biegów na s line
- miały być ledy ale nie ma to jak wyrezane fabryczne :evil:
- czarne kierunki
- wirusik by DYNOSOFT - 165km 385nm
- oświetlenie LED wnętrza
- pomalowanie środków lamp na czarno
- Zderzak tylny S-line
- listwy drzwiowe S4
- lotka na klapę S4
- sprężyny eibach - 30mm
- dystanse tył - 15mm

- sportowe fotele

planowane zmiany:

- zderzak S4
:whistling:
- grill S4
- bixenon b8

- ściema szyb
- czarne listwy wokół szyb

- wasze sugestie, co zmienić ???


... i powinno być dobrze:)


foto's po zakupie :






9129a62ccbd3d33cmed.jpg



73c3b35827e80390m.jpg



e93853ac7a9ebd2dm.jpg



d5961a3d566f9c41m.jpg






po pomalowaniu dokładek...


5ID6S.jpg


16s9hS.jpg

a o to gałeczka od s-line'a:

c7590b85067a4800med.jpg

b6a87dbca6bd1a1amed.jpg

mała wiosenna sesja zdjęciowa :

06b9f03618274740med.jpg

c767eb80eb41b1a6med.jpg

337a29cc2b52fd74med.jpg

f1dff53cd319571dmed.jpg

c5a748cbfd33fd5emed.jpg

80147006219ae12emed.jpg


allroad :P

6d689cac3257e24dmed.jpg
7a9322a4e58b2ea1med.jpg
6732c55b3dd4bfdbmed.jpg
60c3d766eccf85d9med.jpg
b2e0a82577995ed7med.jpg

wiem wiem gleba to raz felgi to drugie :P wszystko w swoim czasie...

póki co jest allroad dlatego nie przepraszam za uświnione opony :P

update - 17" + Front Bumper Caractere

:decayed:
img1528k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1529m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1519n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

img1530x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1532r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mały update z bixami:



66537141.jpg



27858680.jpg

zderzak S-line tył

84d1f4d2ef91f533med.jpg


jest lotka S4:

img3215x.jpg
By badboy9589 at 2011-10-22

img3217p.jpg
By badboy9589 at 2011-10-22

img3220c.jpg
By badboy9589 at 2011-10-22

img3221s.jpg
By badboy9589 at 2011-10-22

12396519.jpg




sam1103.jpg



zapraszam do komentowania :)

pozdrawiam

badboy

Edytowane przez badboy

Opublikowano

piękne autko-jak moje :gwizdanie:

Opublikowano

super fura :good: pierwszy mod bardzo sluszny-dokadki w kolor :) odrazu lepiej wyglada. powiem Ci tak ze nie kupuj fleg 17-beda za male,17 to do b5 do b6 18 minimum,poczytaj na forum ze ludzie narzekaja ze kupili 17 a teraz chcieliby 18...no chyba ze masz dziuuurawe drogi w Rybniku i inaczej sie nie da :gwizdanie:

dopisz do wyposazenia ze masz skorzana kiere :)

Opublikowano
  • Autor

super fura :good: pierwszy mod bardzo sluszny-dokadki w kolor :) odrazu lepiej wyglada. powiem Ci tak ze nie kupuj fleg 17-beda za male,17 to do b5 do b6 18 minimum,poczytaj na forum ze ludzie narzekaja ze kupili 17 a teraz chcieliby 18...no chyba ze masz dziuuurawe drogi w Rybniku i inaczej sie nie da :gwizdanie:

dopisz do wyposazenia ze masz skorzana kiere :)

David wiem że 17stki stracą się na tym aucie ze względu na jego budowę, nadkola i dlatego zrezygnowałem z kupna felg RS4 -podobnych bo w 17 calach nie ma żadnego efektu tych felg na tym aucie . Dlatego jeśli już zdecyduję się na 17stki będą to felgi s line od b7 lub standardowe s line gdyż te w rozmiarze 17' jeszcze jako tako wyglądają.

Oczywiście że optymalnym rozwiązaniem byłyby 18stki - gdybym nie jeździł po Polskich drogach-nawet chwili bym się nie zastanawiał. Póki co trzeba wybrać jakiś kompromis no i padło na 17stki...co będzie nie lada poprawą w stosunku do aktualnych 15:) ale daleko im do 18tek zdaję sobie z tego sprawę no ale cóż takie realia niestety, na 18 musiałbym podróżować prędkością patrolową chyba...

po głowie chodzi mi coś takiego:

http://www.moto.allegro.pl/item824829202_felgi_orginalne_17_audi_a3_a4_a6_a8_s_line.html

bo na standardowych s line porusza się dosyć dużo B6tek.

Opublikowano

te felgi co pokazalases sa spoko :good: nie bierz tych standardowych S-line bo pelno tego jedzi i do tego w passatach,golfach itd... ja na wiosne zakldam 19' :naughty: ale w danii sa drogi jak w niemczech takze tu nie ma roznicy czy masz 17 czy 19 odczucia sa te same :>

pomysl nad wlozeniem listew alu do srodka,rozjasni Ci to srodek,ja tez mialem takie czarne ale wlozylem alu i odrazu lepiej,tak sportowo :decayed:

powodzenia w modach :hi:

ps a wirusa nie planujesz ?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem drzewo jest raczej zarezerwowane do wieku średniego :P

ale jakoś narazie nie myślę nad wymianą listew, narazie skupię się nad wyglądem zewnętrznym auta.

a gdzie jest Twoje cacko ? bo jakoś nie mogę znaleźć :)

wiem wiem że ich pełno jeździ dlatego rozglądam się za czymś oryginalnym ale mniej powtarzalnym bo z 17stka nie ma co cudować ori wystarczy.

gdybym był na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się nad tym by obuć go w 18". Swoją drogą w Danii z kolei trzeba na mandaty uważać :P

wirus ? - może w przyszłym roku sie zobaczy :naughty:

Opublikowano

10 poduszek :polew: chyba 4 wozisz natylej kanapie...

Opublikowano

a gdzie jest Twoje cacko ? bo jakoś nie mogę znaleźć :)

gdybym był na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się nad tym by obuć go w 18". Swoją drogą w Danii z kolei trzeba na mandaty uważać :P

wirus ? - może w przyszłym roku sie zobaczy :naughty:

ja sie pochwale na wiosne,teraz mam zimowe kapcie 15" wiec nie ma co sie chwalic :tongue4: jak zaloze fele i ladna pogoda bedzie to pokaze :naughty:

w Danii mandaty sa spore ale ja jezdze 2 lata i raz mialem kontrole i nic wiecej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

10 poduszek :polew: chyba 4 wozisz natylej kanapie...

specjalnie dla Ciebie zmienione na 8 :)

czyżbyś nie sięgał do pedałów że się tak poduszkami zajmujesz :polew:

Opublikowano

Kolor identyczny jak u mnie :)

Co do felg o też radzę żebyś od razu kupił 18". Ja mam takie na lato a tera mam założone 16" na zimę i różnicy w komforcie praktycznie żadnej nie odczuwam. Na 18" naprawdę bardzo dobrze się jeździ. :good:

Opublikowano
  • Autor

Jarol - kolor niby tak popularny a mający coś w sobie :)

macie rację ze te 18" napewno o wiele bardziej pasują do tej bryły auta, a 17" się na nim straci... kurcze wiem tylko mimo wszystko mam wątpliwości co do eksploatowania ich na polskich drogach.

zastanowię się jeszcze ;-)

Opublikowano

18 :decayed:

Opublikowano

Ja dwa sezony przejeździłem na 18" i nie mam żadnego problemu ani z zawieszeniem ani z felgami. Ważne tylko żebyś kupił felgi dobrego producenta. Ja mam ori Audi i dają rade bez problemu na naszych drogach.

Opublikowano

Tylko że do 18" musi założyć zawieche s-line bo na standardowym 1be będzie jak all road wyglądał ;)

Ja teraz mam 17" i są całkiem ok, ale jak przełożyłem na 15tki zimowe to komfort jazdy o poziom w górę :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

widzę że mój wątek troszkę zamarł - wina leży oczywiście po stronie właściciela :)

a więc zimę przeznaczyłem na odnowę środeczka mojej A4-ki

na pierwszy ogień poszedł przełącznik świateł potem była gałka biegów i zmiana

na s-line, parę plastików m.in rączki w drzwiach. Czeka mnie jeszcze wymiana panelu

radia chorus no i wymiana przełączników do upuszczania szyb - to by było na tyle

jeśli chodzi o mody zimowe.

wiosna/lato - ściema szyb, felgi 17" od A6s-line, dokładka na tylną klapę od S4 i wirusik oraz

ewentualnie przedni zderzak s line lub caractere.

wszystko to na ile oczywiście budżet (niestety biednego studenta:P) pozwoli ;-)

pozdro

a o to gałeczka od s-line'a:

c7590b85067a4800med.jpg

b6a87dbca6bd1a1amed.jpg

Opublikowano

sluszny mod :oklaski: a nie razi Cie to drewno ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

sluszny mod :oklaski: a nie razi Cie to drewno ? :gwizdanie:

wg mnie są ważniejsze rzeczy od tego drewna - a nie razi mnie ono na tyle abym je chciał wymienić - w końcu limuzyna :P

Opublikowano

witam :hi: ja mam 15 i nie narzekam

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.