Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX

Jaki kolor dekorów??? 58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:dziura:jak tak patrzę na listwy z S dałbym je chyba w kolor auta- byłby chyba lepszy efekt

Opublikowano
http://img23.imageshack.us/img23/6310/img3487y.jpg

sorry za foto deczko z d*py, ale zrobię lepsze. Tak to siadło :wink:

no i elegancko :thumbup1: od razu widać że teraz jest "normalnie" :tongue:

i jak wrażenia? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
no i gitara..od razu lepiej...ale powinno z czasem jeszcze nizej siąść .a jak sie jezdzi?

powiem Ci, że jestem mega zadowolony, nie odczułem aż nadto spadku komfortu, a zachowanie autka w zakrętach nie do porównania, można sobie na wiele więcej pozwolić i przede wszystkim jest bezpiecznie, nie ma efektu podskakiwania auta, które niezmiernie mnie wkurzał.

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:44 ----------

:dziura:jak tak patrzę na listwy z S dałbym je chyba w kolor auta- byłby chyba lepszy efekt

zastanawiam się nad tym, jak zrobię ściemę wszystkich szyb i okleję listwy wokół szyb, wtedy zapadnie decyzja co dalej z tymi listwami S, bo tez nie jestem do końca do nich przekonany.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

laki a Tobie siadł jeszcze po czasie ? tak porównywałem z autem tolka, siadło podobnie jak u Niego, bo wiadomo że te TDI jakoś oryginalnie wyżej stoją niż benzyny.

Opublikowano

no z czasem sie ułozą z tego co wiem...ale właśnie tez porównanie z tolkiem robiłem i mój nizej siedział

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

z lampami z tyło co robiłeś ?? foracz kox :kox:

Opublikowano
z lampami z tyło co robiłeś ?? foracz kox :kox:

lampy ori pomalowane :wink:

ale czym Badboy i jak malował to się sam wypowie :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

malowane normalna farba dobrana z ori bixow.

pany przyciemniać szyby ? bo nie chce problemow i przednie zostaną, opłaca się ?

Opublikowano

Badboy ale kolega pytał o tylne lampy :decayed:

a w ogóle mam przeciek że niezły mod się szykuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor
z lampami z tyło co robiłeś ?? foracz kox :kox:

tamte lampy kupiłem od jednego z klubowiczów z forum, ale nicka już nie pamiętam.

może byłbym skłonny zamienić je na ori, znudziły mi się już trochę :whistling:

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-the-dark-side-edition-led-fmic-juz-pracuje-32170/

o to jego wątek, ale dawno już nikt się tam nie udziela

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co zrobiłeś z tylnymi lampami? To folia jest jakaś?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ładna sztuka! :wink: wczoraj widziałem :wink:

:thumbup1:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

odgrzebię kotleta :decayed:

trochę się d*pa zmieniła :wink:

20160107_150635.jpg

Edytowane przez badboy

Opublikowano

Ładnie to wygląda :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ładnie to wygląda :kox:

dzięki ! :wink:

lampy tę część górną oraz dyfuzor muszę siknąć jeszcze w kolor black piano, wtedy będzie wszystko jednolicie współgrało z tyłu. Lampy oczywiście delikatnie aby dostały po prostu czarnego połysku , a nie grafitowego jak jest obecnie.

Opublikowano

Wow no muszę przyznać, że taki tył robi robotę :wink:

Opublikowano

Oh ta dupeczka :naughty: zderzaczek od s4 w srebrnym miodzioo...

Opublikowano
  • Autor

audi_caractere.jpg

jak myślicie grill od S4 to dobry pomysł ? :)

Opublikowano

zdecydowanie

Opublikowano

to zły pomysł..masz połączenie na aucie czern ze srebrem...z tego co wiem to gril s4 jest taki grafitowy a nie czarny i moim zdaniem bedzie pasował jak świni siodło do całej koncepcji...niby jest z s4 i w ogóle wow,szał ale kolor nie pasi..teraz ryło masz czarne i niech tak zostanie

Opublikowano
  • Autor

to zły pomysł..masz połączenie na aucie czern ze srebrem...z tego co wiem to gril s4 jest taki grafitowy a nie czarny i moim zdaniem bedzie pasował jak świni siodło do całej koncepcji...niby jest z s4 i w ogóle wow,szał ale kolor nie pasi..teraz ryło masz czarne i niech tak zostanie

siknie się na czarno, po prostu sam grill wygląda lepiej.

a miałem takie same obawy co Ty. Czy ktoś ma foto grilla S4 na srebrnym aucie ? Tego z czarną ramką ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.