Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX

Jaki kolor dekorów??? 58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co mi wiadomo był to bodajże Oettinger :wink4:

ooo włąsnie :>b
Opublikowano

Jak chcesz kupic to 520 euro nowy :)

Wysłałem maila do Caractere Polska z zapytaniem o cenę tego zderzaka ale mnie olali i nikt nie odpisał (a było to jakieś 2 miechy temu). 520 ojro - hmm dużo ale zderzak jest tego warty (szczególnie że cena używanych, kompletnych s-line/s4 na allegro jest niewiele mniejsza). A tu masz zderzak nowy i w dodatku unikat.

Opublikowano
  • Autor

ja kiedys zapytalem sie o zderzak hofele o taki u producenta

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.hova.com/pub_images/original/Audi-A4-B6-8E-00-04-Hofele-EVO-Light-Bild-1_3529.jpg&imgrefurl=http://www.hova.com/hofele/audi/a4-b6-8e-11001004/evo-light-c-3337-1.aspx&usg=__kGBg4FX4tF9V6QVKNqW0hU5s-Fo=&h=335&w=500&sz=51&hl=pl&start=142&zoom=1&tbnid=OAxUyWf9TPpGwM:&tbnh=138&tbnw=187&ei=CB_FTeCYF8iZOr-HnaII&prev=/search%3Fq%3Dhofele%2Baudi%2Ba4%2B8e%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1600%26bih%3D775%26tbm%3Disch0%2C3073&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=719&vpy=276&dur=58&hovh=184&hovw=274&tx=79&ty=114&page=6&ndsp=28&ved=1t:429,r:3,s:142&biw=1600&bih=775

i cena 1000 euro plus wysylka :gwizdanie: :blink::wallbash:

o a na ebay.de jest juz za pol ceny :naughty: dla mnie ten zderzak hofele to taki rs4 b6 ktorego audi nigdy nie wprowadzilo

http://cgi.ebay.de/Hofele-Frontstosstange-EVO-Light-Audi-A4-B6-8E-/160521931628?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item255fda4b6c#ht_4682wt_922

jak najbardziej na :good:

znam ten zderzak :) zdecydowanie dodaje b6-ce kuracji odmładzającej :wink4:

[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 15:03_________________________________________________

Jak chcesz kupic to 520 euro nowy :)

Wysłałem maila do Caractere Polska z zapytaniem o cenę tego zderzaka ale mnie olali i nikt nie odpisał (a było to jakieś 2 miechy temu). 520 ojro - hmm dużo ale zderzak jest tego warty (szczególnie że cena używanych, kompletnych s-line/s4 na allegro jest niewiele mniejsza). A tu masz zderzak nowy i w dodatku unikat.

no i pozostaje nieśmiertelne allegro :wink4: i uzbroić się w niezwykłą cierpliwość niestety.[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 15:04_________________________________________________dokładka s-line leży już w garażu :naughty: nic tylko pomalować i założyć :>

Opublikowano

Orginalny wygląd a4 :) piękna :kox:

Opublikowano
  • Autor

zderzak s-line już u lakiernika :) w sobotę przymiarka jeśli dobrze pójdzie :>

Opublikowano

zderzak s-line już u lakiernika :) w sobotę przymiarka jeśli dobrze pójdzie :>

ale z profilami na wydechy czy nie?

Opublikowano
  • Autor

zderzak s-line już u lakiernika :) w sobotę przymiarka jeśli dobrze pójdzie :>

ale z profilami na wydechy czy nie?

bez profili na wydechy :) na srebrnym autku mi się w ogóle ten zderzak nie podoba... w grę wchodziłby jedynie zderzak od S4, ale niestety trudno go dostać w rozsądnych $$$ no i musiałbym jeszcze pociągnąć wydech od 2,5 tdi a to nastęny koszt, dlatego będzie bezrurkowy s-line :wink4: bądź co bądź bardzo rzadko spotykany u sedanów :)[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 10:49_________________________________________________

81e4cc39fa1ca33fmed.jpg[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 17:40_________________________________________________padlina po wymianie zderzaka :)

Opublikowano

elegancko :good: jeszcze zakup lotke na klape bedzie jeszcze lepiej :naughty:

a chyba kupiles cos ostatnio na forum a sie nie chwalisz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

elegancko :good: jeszcze zakup lotke na klape bedzie jeszcze lepiej :naughty:

a chyba kupiles cos ostatnio na forum a sie nie chwalisz :mysli:

listwy S4 w drodze :)

dokładnie zostaje już tylko lotka od S4, być będzie na pewno :wink4:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 18:06_________________________________________________af526e02f8990522med.jpg

Opublikowano

no co sie nie chwalisz widzialem w watku Artura :decayed:

zanim kupisz lotke lepiej bedzie jak ogarniesz GLEBE :bicz:

Opublikowano

badboy jest klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

no co sie nie chwalisz widzialem w watku Artura :decayed:

zanim kupisz lotke lepiej bedzie jak ogarniesz GLEBE :bicz:

wpadną eibachy prędzej czy później :wink4: póki co jest carectero s linowy allroad :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:55_________________________________________________

69f562158fa668dfmed.jpg

7a643d3e74446038med.jpg

55756941e869c7ddmed.jpg

6198f9282e624722med.jpg

Opublikowano
  • Autor

wysokie kozidło :decayed: ale zderzak zacny :good:

Allroad musi być :decayed: wysokie wozidło haha :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:11_________________________________________________pierwsze przymiarki:

84d1f4d2ef91f533med.jpg

Opublikowano

fajnie sie zapowiada:) teraz gleba i jakies koło 18 +

Opublikowano

NO widze ze listwy przypasily :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spotowo :)

sam1103.jpg

by H4mm3r :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.