Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX

Jaki kolor dekorów??? 58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzi mi się :good:

Opublikowano

WOW Jakie za***iste lampy :slina: :slina: :slina:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

WOW Jakie za***iste lampy :slina: :slina: :slina:

:decayed: :decayed: :decayed:

bixenon jak się patrzy :decayed:

Opublikowano

kurde ładnie prezentuje się ten zderzak z bixami :good:

Opublikowano

że tu cicho sza i nic się nie dzieje postanowiłem trochę odświeżyć.

Foty z bixami :decayed:

59178372.jpg

27858680.jpg

:polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

że tu cicho sza i nic się nie dzieje postanowiłem trochę odświeżyć.

Foty z bixami :decayed:

59178372.jpg

27858680.jpg

:polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

:wink4:

cicho :decayed:

doszły mnie słuchy że Ty też jakieś bixy planujesz czy coś :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

że tu cicho sza i nic się nie dzieje postanowiłem trochę odświeżyć.

Foty z bixami :decayed:

59178372.jpg

27858680.jpg

:polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew::polew: :polew: :polew:

:wink4:

cicho :decayed:

doszły mnie słuchy że Ty też jakieś bixy planujesz czy coś :gwizdanie: :decayed:

efekt jest piekny po porstu a jak cos jest piekne i jest w zasiegu :naughty: to trzeba to miec :P albo sie przynajmniej starac zeby to miec :polew:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info w sprawie tych opon :wink4: jestem nadal chetny jak coś :wink4:

Opublikowano

To na pewno bixy czy tylko środki ?:P

Opublikowano
  • Autor

To na pewno bixy czy tylko środki ?:P

i się wydało :tongue4: ale masz wprawne oko :decayed: czy po dyskusji stwierdziłeś :tongue4:

grunt że wygląda całkiem nieźle :)

Opublikowano

Mała soczewka daje po oczach :D, a jak zrobiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Mała soczewka daje po oczach :D, a jak zrobiłeś?

nie ja, bo to lampy truckmaniaca :wink4:

trzeba rozklejać nie ma innej opcji niestety :disgust:

po 20tce już ta soczewka nie daje po oczach :decayed:

Opublikowano

Tzn sorry, źle się wyraziłem, chodzi o to, że przez to poznałem, że mała soczewka to nie bi :D

Poza tym super wygląda, podoba mi się ten zderzak!

Opublikowano

no powiem ci że teraz to super wygląda z tymi lampami...a co zrobiłeś ze swoimi lampami??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no powiem ci że teraz to super wygląda z tymi lampami...a co zrobiłeś ze swoimi lampami??

swoje mam założone :)

a drugi komplet lamp soczewkowych z czarnymi środkami mam do sprzedania, jakby kogoś interesowało :)

plany na 2011:

jednak nie S4 a S-line na tył, listwy na drzwi od S4, dorwanie w końcu tego 1be i jakaś ściema szyb.

Następnie odkładanie na jakiegoś 3 litrowego diesla że tak to tajemniczo ujmę :) [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 15:46_________________________________________________72802208.jpg

Opublikowano
  • Autor

Adi się spisał :naughty::decayed:

u Ciebie z tyłu też :decayed::naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:23_________________________________________________jakby jeszcze był taki szybki jak skuteczny :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj trafiłem na tego posta.

Po obejrzeniu galerii jestem pod wrażeniem - bardzo podoba mi się :audi::a4fan:

:hi::hi::hi:

Opublikowano

Ale ładny ten zderzaczek Caractere ,kiedys miałem taki tylko czarny, ale srebrny ładniej wygląda

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj trafiłem na tego posta.

Po obejrzeniu galerii jestem pod wrażeniem - bardzo podoba mi się :audi::a4fan:

:hi::hi::hi:

Ale ładny ten zderzaczek Caractere ,kiedys miałem taki tylko czarny, ale srebrny ładniej wygląda

dzięki Pany za uznanie :wink4:

Maniusiek niezłą miałeś tą b6 widzę, skąd zmiana na Paska ???[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________troszkę cierpliwości mnie to kosztowało aby dorwać tenże zderzak ale myślę że było warto :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.