Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX

Jaki kolor dekorów??? 58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spotowo :)

sam1103.jpg

by H4mm3r :)

jest pieknie, ale pokaz te listwy...jak Ci spasiły??

Opublikowano
  • Autor

spotowo :)

sam1103.jpg

by H4mm3r :)

jest pieknie, ale pokaz te listwy...jak Ci spasiły??

zrobie jakies konkretne foty aparatem :wink4:, bo jak założyłem nie miałem aparatu przy sobie [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:14_________________________________________________Pieknie będzie jak auto w końcu usiądzie jak należy :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no musze ja teraz obloookać :naughty:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

mała sesja:

img2760tn.jpg

img2759g.jpg

img2758t.jpg

img2757hq.jpg

img2756j.jpg

img2754d.jpg

img2753zu.jpg

img2750y.jpg

img2746j.jpg

img2746j.jpg

Opublikowano

:good:

jeszcze gleba,lotka na klape i bedzie Git

jak te listwy s4 od Artura? daja rade?

Opublikowano
  • Autor

:good:

jeszcze gleba,lotka na klape i bedzie Git

jak te listwy s4 od Artura? daja rade?

dają radę, trochę się nawkurzałem z montażem, ale myślę że efekt jest ok lotka i gleba będą na pewno :wink4: kwestia czasu...rozważam również zakup 18"...bo na 17 nigdy to nie będzie wyglądało tak jak powinno.[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 15:12_________________________________________________Pany co myślicie o lusterkach w czarny mat ???

Opublikowano

lusterka mozesz zrobic na czarno a kolo 18 jak najbardziej bo 17 troche za male i smiesznie wygladaja w stosunku do tak duzego i agresywnego zderzaka z przodu

Opublikowano

lusterka mozesz zrobic na czarno a kolo 18 jak najbardziej bo 17 troche za male i smiesznie wygladaja w stosunku do tak duzego i agresywnego zderzaka z przodu

Tego samego jestem zdania :wink4: i tylna listwa tez w mat

Opublikowano
  • Autor

lusterka mozesz zrobic na czarno a kolo 18 jak najbardziej bo 17 troche za male i smiesznie wygladaja w stosunku do tak duzego i agresywnego zderzaka z przodu

Tego samego jestem zdania :wink4: i tylna listwa tez w mat

myślałem nad tylną listwą, ale jest już znaczek, lampy, środek zderzaka w czerni, myślę że to wystarcza, listwa byłaby już przekombinowana, a więc zastanowię się grubo nad lusterkami całymi w mat.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

badboy czy możesz się pochwalić gdzie zakupiłeś te zderzaczki z przodu i na tył ?

Opublikowano

badboy czy możesz się pochwalić gdzie zakupiłeś te zderzaczki z przodu i na tył ?

Postaram sie odpowiedziec pod nieobecnosc Kolegi :tongue4:

ZłyChlopaku mam nadz ze nie bedziesz zły :naughty:

wyczaił po prostu szukał i szukał i wyczaił... alledrogo giełdy itp :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

plany na ten rok : ściema wszystkich szyb, obwódki wokół szyb na czarno, lotka S4 już zamówiona. Foty wkrótce...

rok przyszły: eibach -30mm & koło 18".[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 18:00_________________________________________________jest lotka S4:

img3215x.jpg

By badboy9589 at 2011-10-22

img3217p.jpg

By badboy9589 at 2011-10-22

img3220c.jpg

By badboy9589 at 2011-10-22

img3221s.jpg

By badboy9589 at 2011-10-22

Opublikowano
  • Autor

Jest lotka i jest moc :decayed:

będzie gleba i 18" będzie lans :decayed:

Opublikowano

lotka :good: dobry mod :kox:

Opublikowano

no powiem ci że lotka prezentuje sie elegancko :good: dupka dostała sportowego charakterrrrru :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no powiem ci że lotka prezentuje sie elegancko :good: dupka dostała sportowego charakterrrrru :decayed:

kope lat laki, kiedy wracosz z wiatrakówl ? na święta dopiero ?[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 21:34_________________________________________________ale zawsze bydzie mi zderzak z S4 chodził po głowie żeby był ideał :decayed:

Opublikowano

no na swięta...no s4 robi robota..mi już w garażu zderzak tył z ms design z parktronikiem leży :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no na swięta...no s4 robi robota..mi już w garażu zderzak tył z ms design z parktronikiem leży :decayed:

kaś dorwoł z końcu ???

Opublikowano

na aledrogo :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.