Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

evul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez evul

  1. Te setki to chyba lekkie przegiecie 90 ladnie wyglada, thx
  2. Jak w temacie Poszukuje rozwiazania co wstawic aby profil w zderzaku s-line (lewy tyl) czyli otwor na wydech/koncowke wypelnic. Caly tlumik z koncowka czy jakos mozna wstawic sama koncowke fi 80-90mm?
  3. Dragania pojawiaja sie (w sensie ze troche jakby zbyt mocno porusza cala buda/autem) na najwolniejszych obrotach - po dodaniu gazu i wyjsciu ponad 1k rpm drgania zanikaja - czym to moze byc (jest) powodowane? poduszki? Kolejna sprawa to rowniez delikatny slyszlany chalas tez na wolnych obrotach, tj cos a'la uderzenia oslon silnika plastiku o cos, trudno to sprecyzowac. Jeszcze jedna rzecz - baardzo irytujace piski paska od wspomagania na prawie i na max skrecie (dodam ze max nie skrecam 1-2 sekundy i to rzadko)- rady, rozwiazanie? (wymiana?) pozdro
  4. to jest radio ktore chce polaczyc ze zmieniarka: czy w ogole jest jakis kabel ktory polaczy te dwa ustrojstwa by dzialaly?
  5. dzieki za podeslanie linka, dokaldnie tak trzeba bedzie zrobic - zalatwic sobie VAG-a, wykasowanie bledu zalatwilo sprawe
  6. tak jest ta ikonka, problem w tym, ze specew w serwisie twierdxa ze nie ich VAS (skodowski odpowiednik VAG czy cos w ten desen) twierdza ze w ogole nie mozna sie z kompem polaczyc poprzez ich program to tylko ich gowniany sprzet/soft ? VAG bedzie za kilka dni dopiero niestety
  7. Jak w temacie: po wymianie lampy na nowa wystepuje brak poziomowania. Przed wymiana chulało bez zarzutu. Komputer teraz ''nie moze sie polaczyc'' ze sterownikiem, w zwiakzu z czym nie mozna wykasowac/ustawic swiatel. Czytajac wyszukane tematy bylo wiele roznych powodow na taki stan rzeczy, jednak zastanawia mnie, co takiego moglo klęknąć gdy chwile wczesaniej bylo wszystko w porzadku? Za sugestie/pomoc bede wdzieczny niezmiernie
  8. no na brytyjskim ebay/salvage aukcjach mozna naprawde ladne okazje wytargac, zycze powodzenia i udanego swapa :-)
  9. http://www.audi80.pl/audi-80-b3-b4-audio-by-morock-audi-concert-cd-vt33407.htm - tutaj masz opisane jak to wykonac, jedyna mozliwosc jesli nie chcesz/nie mozesz wrzucic RNS
  10. pajaczek wystarczy zeby taka szybe wymienic, kazda bez wyjatku jezeli masz na przyklad odprysk i dziure powierzchowna mozesz taka dziure zakleic w zakladzie rowniez z ubezpieczenia, po to w koncu za cos sie placi, jedziesz do zakladu ktory wymienia szyby, taki zaklad ma prawo sam sie zajac formalnosciami i wymiana szyby
  11. ładne auto, automat tez mi sie podoba a brakuje listew drzwiowych ze sportowym wykończeniem, spojlera na klape, dokladek zderzaka przod + tyl, to tak na goraco
  12. faktycznie ladne auto, kolor bardzo mi sie podoba zabudowa audio w bagazniku, stonowana i elegancka *chociaz wzmacniacz mozna by tez jakas pleksa obudowac czy cos* dokladki w kolor
  13. a polski przeglad w Gerlandii nie przejdzie? Skoro ''europejski'' w PL czasem jest honorowany...
  14. jak tylko auto z serwisu odbiore :>
  15. sterowanie dachem - to jest jedyna roznica
  16. evul odpowiedział(a) na krs 83 temat w Audi A4/S4 B6
    wiecej zdjec wiecej informacji, wyposazenie!
  17. bo nie ma fizycznej szansy na porownanie kolorow, zdjecia robisz w roznym swietle wiec zawsze (albo nigdy) nie bedzie to 100% kolor rzeczywisty, tak na allegro jak i w aucie badz na zewnatrz, jesli je wyciagniesz do robienia fotek
  18. nie wydaje mi sie zeby bylo rozgraniczenie modulow na kabrio/sedan/avant, po prostu ma obslugiwac dane urzadzenia, takich wynalazkow na ebayllegro jest od groma, tylko numerki dopasowac do Twojego i podpiac tutaj lista modulow ktore masz do wyboru: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_lista_modulow_komfortu_z_opisem_funkcji-t129290.0.html
  19. jeszcze kilka tygodni temu po kilka setow mozna bylo znalezc, coz sie stalo? tak czy owak cos ori bym wlozyl :-)
  20. doloz spojler na klape s-line i bedzie super, goly sedan wyglada jak kielbasa
  21. potrzebuje numery katologowe lamp bixenonowych, samopoziomujacych, lewej i prawej pzdr :-)
  22. ja sam docinalem i szczerze - nie widze potrzeby kupowac ori
  23. modul komfortu kleknal pewnie
  24. a za zawias sline uzywany nie lepiej zaplacic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.