Treść opublikowana przez evul
-
[ALL B6] Jaka koncowka wydechu dla zderzaka S-Line z lewym profilem/otworem.
Te setki to chyba lekkie przegiecie 90 ladnie wyglada, thx
-
[ALL B6] Jaka koncowka wydechu dla zderzaka S-Line z lewym profilem/otworem.
Jak w temacie Poszukuje rozwiazania co wstawic aby profil w zderzaku s-line (lewy tyl) czyli otwor na wydech/koncowke wypelnic. Caly tlumik z koncowka czy jakos mozna wstawic sama koncowke fi 80-90mm?
-
[B6 AVF] Odczuwalne drgania na wolnych obrotach plus pewien hałas
Dragania pojawiaja sie (w sensie ze troche jakby zbyt mocno porusza cala buda/autem) na najwolniejszych obrotach - po dodaniu gazu i wyjsciu ponad 1k rpm drgania zanikaja - czym to moze byc (jest) powodowane? poduszki? Kolejna sprawa to rowniez delikatny slyszlany chalas tez na wolnych obrotach, tj cos a'la uderzenia oslon silnika plastiku o cos, trudno to sprecyzowac. Jeszcze jedna rzecz - baardzo irytujace piski paska od wspomagania na prawie i na max skrecie (dodam ze max nie skrecam 1-2 sekundy i to rzadko)- rady, rozwiazanie? (wymiana?) pozdro
-
[ALL B5] Pilnie potrzebny kabel do podlaczenia Radia <----> zmieniarka
to jest radio ktore chce polaczyc ze zmieniarka: czy w ogole jest jakis kabel ktory polaczy te dwa ustrojstwa by dzialaly?
-
[ALL] Założono nowa lampe bixenon - brak samopoziomowania
dzieki za podeslanie linka, dokaldnie tak trzeba bedzie zrobic - zalatwic sobie VAG-a, wykasowanie bledu zalatwilo sprawe
-
[ALL] Założono nowa lampe bixenon - brak samopoziomowania
tak jest ta ikonka, problem w tym, ze specew w serwisie twierdxa ze nie ich VAS (skodowski odpowiednik VAG czy cos w ten desen) twierdza ze w ogole nie mozna sie z kompem polaczyc poprzez ich program to tylko ich gowniany sprzet/soft ? VAG bedzie za kilka dni dopiero niestety
-
[ALL] Założono nowa lampe bixenon - brak samopoziomowania
Jak w temacie: po wymianie lampy na nowa wystepuje brak poziomowania. Przed wymiana chulało bez zarzutu. Komputer teraz ''nie moze sie polaczyc'' ze sterownikiem, w zwiakzu z czym nie mozna wykasowac/ustawic swiatel. Czytajac wyszukane tematy bylo wiele roznych powodow na taki stan rzeczy, jednak zastanawia mnie, co takiego moglo klęknąć gdy chwile wczesaniej bylo wszystko w porzadku? Za sugestie/pomoc bede wdzieczny niezmiernie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no na brytyjskim ebay/salvage aukcjach mozna naprawde ladne okazje wytargac, zycze powodzenia i udanego swapa :-)
-
Audi Concert CD by Grundig, jak rozwiązać problem nie czytania MP3?
http://www.audi80.pl/audi-80-b3-b4-audio-by-morock-audi-concert-cd-vt33407.htm - tutaj masz opisane jak to wykonac, jedyna mozliwosc jesli nie chcesz/nie mozesz wrzucic RNS
-
[ALL] PZU Autoszyba - co sie kwalifikuje do wymiany za free?
pajaczek wystarczy zeby taka szybe wymienic, kazda bez wyjatku jezeli masz na przyklad odprysk i dziure powierzchowna mozesz taka dziure zakleic w zakladzie rowniez z ubezpieczenia, po to w koncu za cos sie placi, jedziesz do zakladu ktory wymienia szyby, taki zaklad ma prawo sam sie zajac formalnosciami i wymiana szyby
-
[B6 AVF] # A4 Avant 1.9TDI 130KM S-Line #
ładne auto, automat tez mi sie podoba a brakuje listew drzwiowych ze sportowym wykończeniem, spojlera na klape, dokladek zderzaka przod + tyl, to tak na goraco
-
[B6 AVB] 2003r. A4 1.9TDI AVB Sport Kombi
faktycznie ladne auto, kolor bardzo mi sie podoba zabudowa audio w bagazniku, stonowana i elegancka *chociaz wzmacniacz mozna by tez jakas pleksa obudowac czy cos* dokladki w kolor
-
[B7 BRD] Usunięcie DPF plusy i minusy
a polski przeglad w Gerlandii nie przejdzie? Skoro ''europejski'' w PL czasem jest honorowany...
-
[B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)
zawias ma bardzo dobry
-
[ALL B6 i B7] Obudowa kolumny kierowniczej pod tempomat
jak tylko auto z serwisu odbiore :>
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
sterowanie dachem - to jest jedyna roznica
-
[ALL B6] cabrio
wiecej zdjec wiecej informacji, wyposazenie!
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
bo nie ma fizycznej szansy na porownanie kolorow, zdjecia robisz w roznym swietle wiec zawsze (albo nigdy) nie bedzie to 100% kolor rzeczywisty, tak na allegro jak i w aucie badz na zewnatrz, jesli je wyciagniesz do robienia fotek
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
nie wydaje mi sie zeby bylo rozgraniczenie modulow na kabrio/sedan/avant, po prostu ma obslugiwac dane urzadzenia, takich wynalazkow na ebayllegro jest od groma, tylko numerki dopasowac do Twojego i podpiac tutaj lista modulow ktore masz do wyboru: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_lista_modulow_komfortu_z_opisem_funkcji-t129290.0.html
-
[ALL B6] Kupno kół 18' wzór s line ale nie oryginalne
jeszcze kilka tygodni temu po kilka setow mozna bylo znalezc, coz sie stalo? tak czy owak cos ori bym wlozyl :-)
-
[B6 AWX] Audi A4 by Marcinooos
doloz spojler na klape s-line i bedzie super, goly sedan wyglada jak kielbasa
-
[B6 BVF] Bixenon samopoziomujacy
potrzebuje numery katologowe lamp bixenonowych, samopoziomujacych, lewej i prawej pzdr :-)
-
[ALL B6 i B7] Obudowa kolumny kierowniczej pod tempomat
ja sam docinalem i szczerze - nie widze potrzeby kupowac ori
-
[B6 AKE] Problem z elektryką
modul komfortu kleknal pewnie
-
[ALL B6] Kupno kół 18' wzór s line ale nie oryginalne
a za zawias sline uzywany nie lepiej zaplacic?