-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Jak w londynie to polecam... http://www.amdtechnik.com/ http://www.vwcruise.com/ http://www.autolights.co.uk/ wiem co mowie bo probowalem
-
[ALL B6] cabrio
kto co lubi:)...do polski jezdze co wakacjie...wiec tam slonca zaczerpne...a poza tym w anglii nie jest az taka zla pogoda...na polske cabrio za bardzo sie nie nadaje...oczywiscie garaz musi byc jak cos...bo inaczej sie nie dostaniesz do samochodu przy temp -10stopni:)...niedlugo wybieram sie do polski...nie moge sie doczekac!!!zwlaszcza ze duzo ludzi ma ochote sie zawsze poscigac...a zwlaszcza kierowcy audi:)kazdy chce sie sprawdzic
-
[B6 AWX] Audi A4 by Marcinooos
tez myslalem o navi...pomyslalem i mam...kupilem na e-bayu......mialem maly problem ze znalezieniem kogos kto mi to wstawi...udalo sie...dobrze wydane pieniadze
-
[ALL B6] cabrio
[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:05_________________________________________________zapomnialem wspomniec o hid...mijania i halogeny...niebieskie ledy w srodku...polecam filmik od ludzi co mi to wstawili...naprawde superrrr..... [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:09_________________________________________________ [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________
-
[ALL B6] cabrio
autko posiadam od 2 lat...rozni sie troche od tamtej pory...k&n...chiptuning amd...obecnie 200KM z 163
-
[ALL B6] cabrio
witam wszystkich...moja furka[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 14:42_________________________________________________
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich
krs 83
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta