Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krs 83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak w londynie to polecam... http://www.amdtechnik.com/ http://www.vwcruise.com/ http://www.autolights.co.uk/ wiem co mowie bo probowalem
  2. krs 83 odpowiedział(a) na krs 83 temat w Audi A4/S4 B6
    kto co lubi:)...do polski jezdze co wakacjie...wiec tam slonca zaczerpne...a poza tym w anglii nie jest az taka zla pogoda...na polske cabrio za bardzo sie nie nadaje...oczywiscie garaz musi byc jak cos...bo inaczej sie nie dostaniesz do samochodu przy temp -10stopni:)...niedlugo wybieram sie do polski...nie moge sie doczekac!!!zwlaszcza ze duzo ludzi ma ochote sie zawsze poscigac...a zwlaszcza kierowcy audi:)kazdy chce sie sprawdzic
  3. tez myslalem o navi...pomyslalem i mam...kupilem na e-bayu......mialem maly problem ze znalezieniem kogos kto mi to wstawi...udalo sie...dobrze wydane pieniadze
  4. krs 83 odpowiedział(a) na krs 83 temat w Audi A4/S4 B6
    [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:05_________________________________________________zapomnialem wspomniec o hid...mijania i halogeny...niebieskie ledy w srodku...polecam filmik od ludzi co mi to wstawili...naprawde superrrr..... [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:09_________________________________________________ [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:30_________________________________________________
  5. krs 83 odpowiedział(a) na krs 83 temat w Audi A4/S4 B6
    autko posiadam od 2 lat...rozni sie troche od tamtej pory...k&n...chiptuning amd...obecnie 200KM z 163
  6. krs 83 opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    witam wszystkich...moja furka[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 14:42_________________________________________________
  7. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.