Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

REAL :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :> :> :> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wyniki były wczoraj, miałem niezłą radochę :naughty: Manchester pokazał Milanowi kto był lepszy w tym dwumeczu. A $real jak to $real... po raz kolejny potwierdziło się że pieniądze nie grają i zlepek gwiazd a nie drużyna nie dał rady. Co do kibiców $realu to jest jeden taki wierny na forum :kox:

Glory Glory Man United !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea out :decayed: a byli pewni ze przejda , jak to Morinho powiedzial ... Moj rekord na SB jest bardzo dobry :gwizdanie:

Robi sie ciekawie , zeby sie nie okazalo ze w finale zagra Bordeaux z CSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea out :decayed: a byli pewni ze przejda , jak to Morinho powiedzial ... Moj rekord na SB jest bardzo dobry :gwizdanie:

Robi sie ciekawie , zeby sie nie okazalo ze w finale zagra Bordeaux z CSKA

zapomnij...marzy sie finał Barcelona Arsenal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kochany Inter w końcu przeskoczył bariere 1/8 finału ehh. Udało się. A do tego jeszcze wczoraj Pogoń Szczecin wygrała to już w ogóle pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster Barca to moj klub :decayed: :decayed: , ale wiem ze w LM bywa roznie. To bylby wyczyn jakby Barca doszla do finalu , bo jak widac niespodzianki w 1/8 juz byly . Mam nadzieje ze dzis gladko objada VFB i Messi nastrzela jak w weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter przeszedl dalej normalnie :shocked: nie lubie Interu ale Plus dla SerieA Messi w weekend sam wygral z Valencia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi w weekend sam wygral z Valencia :evil:

na spolke z Valdesem :wink4:

Xavi dzis nie zagra - kontuzja :confused4: Dobrze ze Keita wraca do skladu . Mam tez nadzieje ze wkoncu dadza pograc Henrykowi na szpicy (Ibra niech posiedzi na lawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile wielkie emocje..Barcelona odprawi VFB do domu z kwitkiem :decayed: Obstawiam 2:0 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na N numerek niżej,jest też mecz LM :naughty:

Myślałem,że to jakiś Puchar Króla, bo zespoły trochę egzotyczne jak na Ligę Mistrzów :decayed: :decayed:

Po pierwszych akcjach wydaje mi się,że 2:0 to wynik bardzo optymistyczny dla niemieckiego klubu :gwizdanie: :decayed:

21:06 i jest 2:0 dla Barsy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...