Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Real to sie nie popisal ... wstyd jak cholera :polew: :polew: :polew: Barca 7 bramek w 2och meczach [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 16:42_________________________________________________Brawo Barca , brawo Pedro , brawo Iniesta :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Barca :good: ciesze sie ze dolozyli Interowi-nie nawidze ich !!! jutro Juve mam nadzieje ze sobie zapenia awans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve dalo d*py na maxa :wallbash: i trzeba bedzie walczyc w ostaniej kolejce... Cieszy odpadniecie Liverpoolu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Del Piero taka sila ze jak jest wolny to duuuza szansa ze bedzie gol.nie ogladalem meczu wczoraj bo bylem w pracy ale co nieco czytalem na JuvePoland i chlopaki pisali ze Juve slabo a za tydz z Interem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter tez sie nie popisal wiec nie wiadomo. Mecz meczowi nie rowny i roznie moga sie zmobilizowac.

Barce czeka real w niedziele i moze to byc trudna przeprawa... Nie grali z Realem w takim skladzie jeszcze, ale mysle ze jak Xavi i Iniesta beda obok siebie ( a nie Iniesta na skrzydle) to Real bedzie mial powazne problemy ,bo Ci dwa goscie sa nie do podjeeeebania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz na szczescie jest o 19 wiec dam rade obejrzec prawie caly bo do pracy na 21 :) mam nadzieje ze bedzie piekny mecz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wam sie losowanie podobalo ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Barca fajnie trafila w tym roku , bedzie miala latwo raczej 1szy mecz

tak BTW.. to mamy Historyczna druzyne (oczywiscie FCB :naughty: :naughty: ) gdyby ktos nie wiedzial bo jest to jedyna (jesli sie nie myle :mysli: ) druzyna ktora wygrala wszystkie trofea do wygrania w tym sezonie (nie liczac Gampera ktory i tak jest o pietruszke i grali rezerwowym). Takze 6 pucharow , ten ostatni wymeczony ale jednak zasluzony bo ten caly argentynski Estudiantes mial moze 3 dobre sytuacje w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt ... czy sa tu jacys fani :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: , ten klub mnie zadziwia . Dobrze sie stalo - pieniadze nie graja :naughty: :naughty: :naughty:

Kaka to chyba jeszcze wiekszy niewypal niz Ibra w Barcie (choc ten mam nadzieje sie rozkreci) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...