Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Inter po tylu latach przerwy wkoncu zdobedzie upragniony puchar na ktory Moratti tyle czeka

spokojnie spokojnie , poki pilka w grze . Nie dziel skory , jescze nic nie zdobyli . Co do Interu zagral bardzo dobry mecz ale mysle ze zlozylo sie na to kilka czynnikow. Slaba dyspozycja barcy (autokar ?? , sobotnie derby w 10. ?? , czy poprostu slaby dzien ?? ) + brak Iniesty , ktory bylo widac golym okiem (Keita to dno ) , brak formy u Zlatana (ale do tego przywyklem), wylaczenie z gry messiego + slaba postawa alvesa. Ale nie ma co sie tlumaczyc , PEP napewno nie bedzie szukal wymowek na sile , trzeba przyznac ze Inter zagral swietnie taktycznie , wsumie nie pokazali nic niesamowitego ale byli swietnie ustawieni i nie dali im pograc.

p.s. 3cia bramka ewidentny spalony jak ktos ma inne zdanie prosze reka w gore (bede ucinal :polew: :polew: :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spalonego to coz pomylki sedziow sie zdarzaja i niema sie co skarzyc na to jest duzo druzyn ktore moga narzekac na poziom sedziowania. wiem wiem ze niema co dzielic skory jeszcze ale jak przejda Barcelone( w co bardzo wierze) to juz beda mieli z gorki Mourinho nie wypusci takiej okazji z rak :) Mam nadzieje ze Super Mario cos strzeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jedno , niech ktos mi odpowie CO NA BOISKU ROBI KEITA !!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: nigdy tego nei pojme... ogladam prawie wszsytkie mecze Barcelony od paru sezonow, mam ich na dysku mnostwo ogladam niektore po 2 razy... nigdy nie widzialem dobrego meczu tego zawodnika , nawet jak strzelal hat tricka... jest beznadziejny i wyglada jak ulomny.

No to prawda co piszesz jest cienki i wolny jak sanki w maju.... jeszcze nie do końca wiem co sie dzieje z YayaTóre myślę ze dużo lepiej spisał by sie na miejscu Keity bo nie powiem ze Sergio gra źle ale dla Xavi'ego najlepszym prartnerem w polu jest wiadomo Andrei Iniesta...

Nie wiem co wydarzyło się wczoraj jakaś dziwna dekoncentracja nie wiem czy to zmęczenie czy poprostu zasługa włoskich kibiców ale wywarli taki pressing ze nawet Messi podawał piłkę do rywala....

Alves nie błyszczał Messi także wiec Xavi bez iniesty nie będzie się spisywał dobrze oczywiście może zagrać piłkę do tyłu lub na drugą stronę ale gra nie będzie się przesuwała do przodu...

2:0 więcej nawet... u siebie na podwórku to jest Realne wręcz Arsenalne :kox: znaczy się jak najbardziej możliwe.....

:brawo: :brawo: COM'ON BARCELONA :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno ale... Inter to nie Arsenal ... a Mourinho co jak co ale bronic sie umie doskonale :kwasny: . No nic ja czekam z nadzieja choc powoli oswajam sie z mysla ze Barca odpadnie bo dala ciala i PEP przyeksperymentowal troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale inter jest cienki grają podwórkową kopaninę i przy okazji mają bd szczęścia.... wg. w lidze włoskiej dużo lepsza jest Roma choć w tym sezonie nie błysnęli bo błysnęło szczęście interu.......

3:0 dla Barcy na CAMP NOU :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby byl mecz o 3 miejsce to z Lyonem moze i 3 by wygrali;)

Kolego Barcelone nie interesuje 3cie miejsce :naughty: wierze ze zobaczycie (Interowcy) ta Barcelone ktora ze spokojem wygrala na CN 2:0 , a moze nawet lepsza . Ale co sie stanie to nikt nie jest w stanie przewidziec. Napewno bedzei duzo emocji i napewno bedzei walka do konca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barca nie musi wszystkiego wygrywac aczkolwiek wczorajszy wynik (ogladalem skrot tylko) nie prognozuje korzystnie na rzecz Barcy, niestety, szalenie ciezkie mecze pozostaly no i w najgorszym razie moze nie byc ani LM ani mistrzostwa w Espanii

obym sie mylil :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą włączyłem druga żółta i drugi już ma czerwoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter ładnie pojechał z Barcą, ale jest jeszcze rewanż i może być różnie. :)

Ma ktoś Cyfrowy Polsat? Na jakim kanale tam lecą mecze LM? Nie piszczie, że na Polsat Sport, bo wiem, że tam nie ma. Na głównym jest środowy mecz, a te wtorkowe są na czymś podobnym do tych kanałów z platformy N (kanal 53 czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...