Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wcześniej jeździł nią father :

-1.6 -1995r

-2x air bag

-klimatornik

-wspomaganie

-ABS

-zwykła seria

hpim1623pi9.th.jpg

Opublikowano

Autko slabe bo 1.6 jeszcze na gazie ,ale coz czasem sie nie wybiera.

da się przeżyć :naughty:

Autko ładne ale zmiany które napisałeś jak najbardziej na miejscu :thumbup:

Opublikowano

Witam , płetwa z dachu do piachu :> tylne lampy poproszę po drugim lifcie , felgi

(też mam 1.6 kupiłem ori 16 od b6 , skromnie ale ori ) , przednie lampy depo ( też czekam ) , klamki w kolorze nadwozia i będzie :th: Reszta wiadomo :a4fan: . Jak biega to autko po takim przebiegu (mi jeszcze 100 tysi do Ciebie ) Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

niema co narzekać autko bardzo fajnie sie prezentuje :th:

Opublikowano

szczery opis zgadzam sie ze lexy i sonary do wymiany

I plany masz bardzo dobre ....

zawias wydech 17" i pakiet S

:oklaski:

Opublikowano

No no calkiem calkiem

podpinam sie co o te sonary i lexy,

wymienic lampy ladna fela i bedzie git :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Biega dobrze ,wiem tylko ze cala zawiecha byla robiona 1,5 roku temu,silnik wporzadku, jedyne co to tłumik ,ktory nie byl ruszany,ale w piatek ULTER - Sport ,jedna trzeba bylo zainwestowac sporo kasy :kwasny:

Opublikowano

Ładny sedanik :a4fan: Kolorek świetny. Możesz delikatnie przyciemnić szybki.

Opublikowano

Ładna A4-ka :tongue4: Większa fela i będzie o niebo lepiej.

Szkoda że nie TDI...

pozdro

:audi: :th:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe fotki na 1 stronie ;) pozdrawiam :P

Opublikowano

Witam.Ladna AUDICZKA tylko fele pasowały by inne do niej 16-stki. :thumbup:

POZDRAWIAM

Opublikowano
  • Autor

Na wiosne 17' juz sie rozgladam pomalutku :naughty:

Opublikowano

Audiczka jest oki.Fajny wypust.Pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki Felg w pierwszym poście :)

Opublikowano

felunek za***isty.

nigdzie nie obcieraja? ja mam ori 16' i zastanawiam sie nad 17'

Opublikowano

felunek za***isty.

nigdzie nie obcieraja? ja mam ori 16' i zastanawiam sie nad 17'

nie beda obcierac ... ja mam 17" u siebie 225/45R17 czyli takie same jak kolega i zawieche z przodu -60mm i tez nie obcieraja :)

nawet 18" ci nie bedzie obcierac ...

a co do auta

to tego jej trzeba bylo :D felgi : :kox: odrazu lepiej sie prezentuje :th:

Opublikowano

Bardzo ładna,lato sprzyja pieknemu wyglądowi.... :th:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nic nie obciera ,zakladaj 17" ,duzo lepiej wyglada :wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 21:59 _________________________________________________ Nowe fotki z ksenonem, duzo wieksza przyjemność jazdy w nocy , gdybym wiedzial ze tak bedzą świecić juz dawno bym go założył. :cool:

Opublikowano

no wiec tak, silnik troche slaby ale to sie da przezyc, tylne i przednie lampy zamien na te po 2 lifcie, gleba obowiazkowo ale plusik za felgi fajny motyw

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Lampki nowe w I poscie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.