yedrula

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yedrula

1. Od kilku dni na koleinach wyczuwam pływanie tylu auta, znam prawdopodobne przyczyny ale pytanie mam nastepujace: jak "mniej wiecej" dlugo mozna tak jezdzic, prawdopodobnie nie sa to amory.
  2. Dodałem troche nowych fotek i pytanie, wiec jesli mozecie to pomozcie, thx:D
  3. przegladalem w internecie zdjecia i sa takie s-line'y jednak. A co sadzicie o nich, jakby do mojego pasowaly bo mi sie naprawde podobaja.
  4. Mam do kupienia takie felgi i mam pytanie: czy to naprawde sa s-line bo sa prawie identyczne jak od rs6? http://www.allegro.pl/item606775189_komplet_felg_opony_225_40_18_stan_idealny_od1zl.html
  5. jak chcesz to moje sa na sprzedaz, wjdz na moj profil i obejrz
  6. strzasznie mi przykro ze ci je ukradlem ale kto pierwszy ten lepszy:)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 09:14 _________________________________________________Dorzucilem jeszcze pare fotek. p.s zalozylem temat w dziale zawieszenie, spytam sie tez tutaj. Zalozylem springi uzywane -40mm, mierzylem stan przed i po i tyle gdzies wychodzi ale jak zalozylem 18" to mam wrazenie ze tyl stoi jakos za wysoko jak na -40mm. Co sadzicie??[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 19:23 _________________________________________________zrobilem dzisiaj fotke z innej perspektywy:)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 19:00_________________________________________________wrzucilem pare nowych zdjec, prace dostalem nowa wiec modyfikacje jakies za jakis czas planuje wiec jak cos sie zmieni dodam zdjecia:) a tak poza tym to Szcesliwego Nowego Roku wszystkim forumowiczom:)
  7. jak chcesz to moge c sprzedac moje ADR 18" tyle ze czarne ale wzor ten sam, a wytrzymalosc bez porownania, krawezniki i dziury i nic, nie wyginaja sie wogole.
  8. koledzy to nic innego ja czujnik, ja mialem to samo, albo sie popsul albo nie styka itp.
  9. a ja mam takie pytanie do eksperta: mam paint cleaner step1 i wosk gold class, czy mozna ktores z tych srodkow uzyc do alufelg zeby nadac blysku? felgi sa czarne z plerowanym rantem.
  10. Tak sobie mysle, ze przydaloby sie takie wlasnie kompendium o zawieszeniu gwintowanym i wlasnie dlatego prosze wszystkich, ktory sie na tym znaja, jeżdżą lub jeździli na gwincie, aby sie udzielic w tym poscie i pomóc innym zainteresowanym w podjeciu decyzji czy wogole zakladac, lub jaki gwint zalozyc itp., a takze wypowiedziec sie na temat: - w jakim aucie masz założone - jak jest twardo na Twoim gwincie - czy można samemu "garażowo" dowolnie regulowac poziom i ile to zajmuje itp. - jaki był koszt Twojego zawieszenia i gdzie kupiłeś (nowe czy używane) - jaki jest koszt założenia - jeśli masz jakies zdjęcia to wrzuć więcej pytań mi do głowy nie przychodzi, prosze pisac wszystko na ten temat, wydaje mi sie ze taki post bedzie bardzo pomocny.
  11. firme znam ale to nie jest drag racing tylko jakies racing line, drag racing to renomowana firma a to jest jakies niewiadomo co
  12. pogratulowac asi, ladny kolor, silnik masakra...ogolnie :th:
  13. kolezko ile dales za taki zestaw i gdzie kupiles?? odpisz na priv dzieki
  14. a nie wiecei co moze byc przyczyna?? albo co zrobic zeby sam tyl obnizyc, ale bez ciecia sprezyn:) kurde jak byl na ori 15 to wygladalo dobrze nawet mierzylem i ok 40 mm wychodzilo a teraz tak dziwnie wyszlo[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2008, 20:28 _________________________________________________jest cos chyba takiego jak sciagacze do sprezyn chyba nie? ktos to ma, miał albo zna kogos kto to ma i czy oplaca sie takie cos robic? jakies inne pomysly?
  15. Kupiłem używane sprezynki, podobno -40mm. Mierzylem stan przed i po no i tyle mniej wiecej wyszlo, jak byl na oryginalnych 15" to wygladalo ok, ale jak wlozylem 18" to mam wrazewnie ze tyl poszedl wyzej, przod jest ok. Jak wam sie wydaje, prosze o opinie bo nie wiem czy cos jest rzeczywiscie nie tak czy ja jestem nadwrazliwy? >>>>>> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_19_tdi_afn_czarne_felgi_18_obnizone_zawieszenie_nowe_fotki_042008-t16322.0.html <<<<<<
  16. dokladnie, maluj lusterka i dokladki, sciagaj ta ksywe z tylu:) ze sie tak spytam - obnizales zawieszenie?
  17. chlopak nie zastanwiaj sie tylko zglebiaj, zobaczysz roznice:)
  18. no wiec tak, silnik troche slaby ale to sie da przezyc, tylne i przednie lampy zamien na te po 2 lifcie, gleba obowiazkowo ale plusik za felgi fajny motyw
  19. no valeło kiedys beda ale na tyl diodowe czy jakies leksusy to mi sie nie widza, wole orginalne, nie wydaje wam sie ze z tylu troszke za wysoko stoi czy tylko ja jakis nadwrazliwy jestem?
  20. musze poszukac moze znajde takie 17 to bede haappyyyy:)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 08:43 _________________________________________________sory ze nie ma nowych zdjec, beda niedlugo:)[br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 12:25 _________________________________________________jak obiecywałem sa nowe fotki, mozecie ocenic jak mi to wyszło:)
  21. bardzo ladna asia, dobrze ze obnizona, fele ladne ale troche juz obcykane, ale ogolnie na plus
  22. proponuje kolego te felasie, cene mozna dogadac - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_felgi_adr_battle_axe_nowe_prosto_z_usa_18_tanio-t28712.0.html
  23. no tez tak wlasnie mi sie wydaje, chyba jej o lampki chodzilo:)