Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwa Na klapę do B5


sk baton

Rekomendowane odpowiedzi

myśle że wyglądało by to tak jak na fotkach na aukcji :polew:

ale to rzecza gustu :wink4: dla mnie odpada ale ja mam wstręt do dodatków w kolorze chromu poza felgami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że extra, szczególnie z TURBO :polew:

A tak poważnie, jeśli samochód ma więcej chromu, tzn. relingi i dookoła szyb, to tak. W innym wypadku NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem u ojca w a6 jest tak w oryginale i całkiem fajnie to wygląda.. na tej aukcji z tym napisem turbo to porażka... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po prostu rozwaliły te naklejki na Passacie TURBO :polew: i w Avancie 628 :polew: co to za wiocha ? sama listwa jeszcze by może uszła ale do Avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie spasuje do mojego Avanta tymbardziej,że w tym miejscu mam duże odpryski lakieru (od mocnego zamykania klapy) i miałem to na wiosnę lakierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem taką A4. Na czarnym lakierze prezentowało się to całkiem całkiem. Widać, że gość nie przesadził z wysokością listwy. Ja osobiście zastanawiał bym się. Gdybym miał też ramki wokół szyb to pewnie by nawet to nieźle pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba, nawet sam mam podobnie zrobione :P

Bo masz czarnego a w przypadku czarnucha musi fajnie wyglądać ale na innym kolorze to już nie bardzo, np. nie wyobrażam sobie niebieskiego z taką listwą czy zielonego.... porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba, nawet sam mam podobnie zrobione :P

Bo masz czarnego a w przypadku czarnucha musi fajnie wyglądać ale na innym kolorze to już nie bardzo, np. nie wyobrażam sobie niebieskiego z taką listwą czy zielonego.... porażka.

fakt, dlatego jak kupować to tylko czarne :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciemno-granatowy kolor A4 i zamówiłem tę listwę.W przyszłym tygodniu będę ją kleił.Mam nadzieję,że będzie to ładnie się prezentować na tle aluminiowych relingów i chromowanych obramówek okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciemno-granatowy kolor A4 i zamówiłem tę listwę.W przyszłym tygodniu będę ją kleił.Mam nadzieję,że będzie to ładnie się prezentować na tle aluminiowych relingów i chromowanych obramówek okien.

jak przykleisz, pokaż fotkę :naughty:

ja mam sedan i zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie wiem jak to bedzie wygladać :mysli

do sedana to wąska, 1,5 cm powinno pasować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucić fotki swojego autka z tą listwą? :) Mam czarną a4 więc myślę że będzie ładnie to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...