Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwa Na klapę do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjęcia na aukcji masakra..., zwłaszcza TURBO na Passacie :polew:

A odnosnie pytania... ja osobiscie nie jestem zwolennikiem takich dodatków bo przesadzić z upiększaniem to żadem problem, ale skoro Tobie sie podoba to najwazniejsze.

Opublikowano

Ja mam ciemno-granatowy kolor A4 i zamówiłem tę listwę.W przyszłym tygodniu będę ją kleił.Mam nadzieję,że będzie to ładnie się prezentować na tle aluminiowych relingów i chromowanych obramówek okien.

jak przykleisz, pokaż fotkę :naughty:

ja mam sedan i zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie wiem jak to bedzie wygladać :mysli

do sedana to wąska, 1,5 cm powinno pasować :cool:

Ja sie zastanawiałem nad 3 cm listwą. Myślisz, ze będzie za szeroka??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obacznie sobie zdjęcie ponizej i napiszczie czy ta listwa nie pasuje?

Mi osobiście wydaje sie ze Pasuje i mam zamier sobie taka sprawic zobaczcie tez tylne swiatełka wydaje mi sie ze sa fajne

listwajo1.th.jpg

zdjecie znalazłem w internecie (nieznam autora zdjecia)

Opublikowano

Obacznie sobie zdjęcie ponizej i napiszczie czy ta listwa nie pasuje?

pasi i najważniejsze, że Tobie sie podoba :th:

Opublikowano

ładnie sie prezentuje na tym kolorze :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam czerwonego audika jak myślicei jak ta listwa by sie prezętowała?

Opublikowano

Wlasnie dzis odebralem tylko jest zimno a ja nie mam garazu... :foch::rant: Moze jutro mi sie uda gdzies wbic to wrzuce fote :thumbup:

PS.mam srebrna bestie:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i mam chromik mi sie podoba:)

pic00016mr8.jpg

pic00017fh7.jpg

Opublikowano

nie da się ukryć, że przy srebrnym kolorze nadwozia listwa jest mało widoczna :cool:

ogólnie ładnie to wygląda

Opublikowano

No fakt faktem ale ladnie sie prezentuje i jesli ktos ma dylemat a podoba mu sie to polecam nie duze koszty malo robty a efekt w jakims stopniu jest lepsze fotki wrzuce jutro bo dzis mi tak babsko stanolo blisko ze nie mialem sie jak za autko wepchac:)

Opublikowano

osobiscie mi sie nie podoba ale to kwestia gustu, ja sie zastanawiam nad sciagnieciem znaczkow z tylniej klapy, bo jakos nie bardzo mi leza, a chrom... tylko na grillu :tongue4:, wazne ze Ty jestes zadowolony :th: pozdro

Opublikowano

pic00011pww5.jpg

Opublikowano

Na srebrnym nie robi wielkiego wrażenia,bo trochę zlewa się z autem .Ja przykleiłem taką samą na ciemnogranatowym i wygląda świetle na tle srebrnych relingów i chromowanych obwódek okien :thumbup:

Opublikowano

nie ma kontrastu i w tym problem :(

Opublikowano

Właśnie godzinę temu ściągnąłem wyżej wymienianą i do kosza , razem z obwódkami okien też z allegro . Nie wiem co mnie podkusiło , takie wlepki nie pasują jakościowo do reszty i tyle . U mnie wytrzymały tydzień , teraz jest na czarno . Jak ktoś wie jak wygląda oryginał chrom to nie spojrzy na to :thumbdown:

Opublikowano

A ja mam już ponad pół roku chrom z allegro za 45zł,auto stoi na mrozie i nadal wyglądają jak nowe.No coż niektórzy cenią oryginały za 800zł z ASO ale każdy kupuje gdzie chce.Ja wolę różnicę w cenie 750zł przeznaczyć na inne przyjemności :)

Opublikowano

To jest normalne ze bardziej pasuje na ciemnym lakierze ale ja wcale nie uwazam tego za wiejski tuning... Audi nawet na srebrnych samochodach teraz montuje te listwy. A co do ceny jaka trzeba zaplacic w aso to jest kpina bo ta kupie za 40 zł a jak mi sie znudzi to odkleje i wyrzuce do kosza a co z ta z aso mam puzniej z nia spac bo co innego zrobic z czyms za co dalem polowe wyplaty? :D

I jeszcze jedno:) zakladanie tej listwy to nie zaden kompleks tylko upodobanie

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej powiedział taka listwa najlepiej wygląda na ciemnym kolorze (czarny,granat).

Widziałem nie dawno czarną A4 B5 na chromowych ramkach wokół szyb i miał również tą listwę.

Efekt moim zdaniem bardzo dobry ale tylko na ciemnej A4 :)

Opublikowano

wedlug mnie to nie taka wiocha, zalezy od koloru samochodu i ogolnie jak jest "zrobione", jak z auta jest zrobiona choinka to i czarny kolor nie pomoze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.