-
[B5 AHU] Szarpanie pomóżcie
Dziękuje w najbliższym czasie sprawdze:)
-
[B5 AHU] Szarpanie pomóżcie
Szarpania mozna uniknąć ale trzeba bardzo ale to bardzo delikatnie sie z nim obchodzic czuć też przy niektórych prędkościach drgania na samochodzie
-
[B5 AHU] Szarpanie pomóżcie
Witam jestem tu nowy więc jeżeli coś źle pisze to z góry przepraszam mam problem przy każdej zmianie biegu po puszczeniu sprzęgła czuć szarpnięcie czy mogą to być wybite poduszki?
-
[B5]Jakie głośniki zamiast orginałów
koledzy szukam głośników na przód do Audi A4 B5 96rok...najlepsze byly by takie zeby nie trzeba bylo nic przerabiac mam radio beta co radzicie. PZdr
-
pytanie o radio beta
powiedzcie mi czy radio beta pociągnie cztery głośńiki?
-
otwierający sie szybardach
mam problem czasami przy chamowaniu sam otwiera mi się szyberdach...co zrobić?
-
Listwa Na klapę do B5
mam czerwonego audika jak myślicei jak ta listwa by sie prezętowała?
-
[B5 1Z] Dymi na ciemno podczas jazdy.
jestam prawie pewny że dziura w dolocie mialem to w moim tdi i kumpel mial w pasacie tdi to samo sprawdz te gumy
-
od ilu obrotów dziala turbina?
chcial bym sie zapytac przy ilu tys obrotach zaczyna dzialać turbina. I dlaczego i innych audikach słychać piszczenie turbiny u mnie tego nie słychać, ale turbina jest sprawna
-
dziwne "pipnięcia"
dziwne "pipnięcia" po zapaleniu zimnego samochodu słychać trzy "pipnięcia" nie wiecie co one oznaczają [prosze o nazwanie tamatu zgodnie z regulaminem, inaczej powędruje do kosza] - schiller
-
[B5 AHU] głośniki na półce pomóżcie
tak znam odpowiedz. nie jestm maniakiem głosniej muzyki tylko chce zeby w całym samochodzie było fajnie a nie ze z przodu jest głośno a z tyłu słabo słychać muzyke
-
[B5 AHU] głośniki na półce pomóżcie
nie wiem czy w mojej A4 z '95 roku da sie zamontowac z tyłu głowśniki radiio mam oryginalne. jak wiecie napiszcie czy są moze kable poprowadzone do tylu i jak sa to gdzie ich szukac. z góry dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Na początku chciał bym sie przywitać bo jestem tu nowy.Śmigam Audi A4 1.9Tdi 90ps sedan 1996 rok.
Świderrr92
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta