-
[B5 ADP] Płyn do wspomagania - wymienić całkowicie czy tylko dolać?
Witam Jak w temacie. Mam mało płynu do wspomagania co wiecej już o barwie brązowej. Kupiłem Litr zielonego Febi i mam dylemat. Wymienić cału płyn czy tylko dolać. Jesli caly to czy starczy ten literek. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Po wymianie tarcz i klocków świeci się ABS
jakis pomysl co zrobic? myslisz ze ktoras koronka z tyłu? czy z przodu? rozebrac i dobic koronki czy jezdzic i poczekac? na nowych tarczach i klockach zrobilem juz z 1000 km wiec raczej sa dotarte. pozdrawiam
-
[B5 ADP] Błąd airbag
ok dzieki
-
[B5 ADP] Błąd airbag
witam panowie grzebalem troche przy nagrzewnicy, wiec musialem odlaczyc poduszke pasazera. po poskladaniu swieci kontrolka airbag. pytanko nastepujace. czy wykasuje ta drazniaca kontrolke programem Bosch Airbag reset tool by Gopel. jesli tak to czy normalny kabel obdII mi podejdzie do tego i jak. jesli nie to jak to skasowac inaczej dziekuje i pozdrawiam
-
[B5 ADP] Po wymianie tarcz i klocków świeci się ABS
witam panowie po wymianie zawieszenia z przodu i tarcz i klockow z tyłu pojawil mi sie blad abs i wykrzyknik... podpialem vaga wskazal sensor predkości kola prawy przod. przeciscilem wszystkie czujniki zapobiegawczo, skasowalem blad. I co sie dzieje. Kontrolka nie swieci się stale tylko sie teraz czasami zalaczy, natomiast w momencie gdy dochamowywuje przy nieswiecacej kontrolce, przy predkości poniżej 30km niewazne od nawierzchni i sily hamowania jakby wlaczala sie pompa abs, mianowicie slychac dzwięk jakby silnika i dzialanie przez kilka sekund, ponadto nie wsiska sie pedal hamulca do konca i auto gorzej hamuje, dodam ze przy hamowaniu agresywnie przy wiekszych predkościach nic takiego sie nie dzieje. Natomiast przy swiecacej kontrolce abs i wykrzykniku nic takiego nie ma miejsca i hamuje normalnie. Macie jakies pomysly co jest problemem dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich uzytkowników a4
kaznodziejah
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta