Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MaQ_WWA

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. szkoda kasy na el-tec zależy co kto chce osiągnąć i jaką jakość uzyskać ps. nie zamierzam nikogo przekonywać do el-tecu to tylko moje zdanie
  2. Nic tylko dbać i jeździć
  3. Witamy kolejnego szczęśliwca
  4. Ja proponuje el-tec szkoda kasy na półśrodki
  5. Piękna eSa to mi się podoba inwestycja czysto pod osiągi samochodu bez zabijania funkcjonalności a nie wygląd i audio :> zazdroszczę Może niedługo spotkamy się u Witka tez wybieram się na strojenie
  6. Wbrew pozorom moja nie jest czarna tylko granatowa :> wydech 3500pln
  7. narazie tylko wydech el-tec bo sam serwis dużo kosztuje ale już prawie pozbierane pieniążki na K04 z RS6 i cały związany z tym osprzęt zima/wiosna 2010 mam nadzieje że będzie już latać
  8. To jest trafne pytanie
  9. Ja długo nie będę bo o 20 pod stadionem jestem umówiony na taki mały KJS-ik
  10. będzie jakieś S4 dzisiaj ??? bedę niedaleko Arkadi o 19 może bym wpadł ???
  11. miernik grubości, kilku kolegów mechaników i ASO VW Zasada. Utargowalem 200 euro i dorzucil mi jeszcze zimowki 17
  12. nie normalne bez skór ale to szczegół :> znalazłem ją na mobile z tego co słyszałem to ceny mają porównywalne do VTG a szczerze mówiąc to VTG ma większą renomę [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 13:14 _________________________________________________
  13. Mam i AAH 2.8 174PS ale teraz idzie na sprzedaz A ten unitronic to mam kilometr od domu bo na seczkowej mieszkam ale nie wiedziałem że oni takie rzeczy robią Ktoś z klubu robił u nich S4 ??? Dzięki 10 000 euro + akcyza
  14. halogeny mam oddzielnie tylko jeden jest zbity Byłem dzisiaj w Kreatorze i zapropnowowali mi wirusa i blow off za 2100 pln a hamownie maja w krakowie wiec pewnie do vtg pojade
  15. Stan igła, sprowadzona przed chwila z niemiec :> 1999r. 160 000 z książka serwisowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.