Shaolin

O Shaolin

Osiągnięcia Shaolin

Reputacja

1. No nie za bardzo, bedac w polsce nie mam zadnego zaplecza, gdzie tom moge zrobic. Dlatego szukam warsztatu.
  2. Nie ma czasu na to, dlatego szukam kogos, kto zrobi to profesjonalnie.
  3. Nie wiem, czy dobry dzial. Jesli nie prosze o przeniesienie postu do odpowiedniego. Czujnik cofania, czy jest jakas firma w pomorskiem, ktora moglaby mi zamontowac czuniiki cofania i sprzet do audi. Ile taka zabawka kosztuje.
  4. Ja kupilem podobne ale sony: http://newimagecarhifi.co.uk/car-hifi-audio-uk-prod/SONY+CDX+GT420U+cd+mp3+Player+usb+input Nawet ladnie sie prezentuje w nocy.
  5. Sa chyba dwa rodzaje, jeden co zakrywa rejestracje drugi jest wyzej. Ile kosztuje taki w polsce, ty w uk koszt okolo 25 f. z przesylka.
  6. Niedlugo jade do Polski i chcialbym z polski przywiezc swoj rower. Jak moge go zamontowac na relingi i ile kosztuje taki zestaw do przewiezienia roweru. No i najwazniejsze, gdzie to moge kupic w woj. pomorskim np. gdynia lub wejherowo?
  7. Ja korzystam z Co Pilot 7, ma abudowana opcje info o fotoradarach. Naprawde sie przydaje.
  8. No to jest rozwiazanie, jesli jednak uzyjesz platne konto na RS i program Flashget nie powinienes miec problemu. Link zawsze wtedy bedzie aktywny w programie FG i mozesz zaczac sciaganie kiedy tylko chcesz.
  9. Mapy maja przewanie duze obietosci, niestety takie realia w Polsce i ciezko cos sciagnac. Ja mam lacze 8 Mb, wiec nie mam w tym zadnego problemu.
  10. A jak z elektryka, wszytko dziala jak w oryginale tzn wylaczanie i podswietlenie na kluczyk?
  11. Witam! Ogromnie mnie wkurza to radio orygnalen z audi. Szukalem na ebay i kupilem concert 2 z listwa ale wystaje i nie bedzie ladnie wygladac. Tak wiec kupilem facia oraz kable do audi i mam zamiar zmienic radio na normalne dostepne na rynku, i teraz moje pytanie: Jakie radio radzicie kupic, ktore bedzie sie ladnie komponowac w konsoli i zgrywac z czerownym podswietleniem zegarow? Czy po podlaczeniu przez kostke dostepna specjalnie do audi, ktora adaptuje polaczenie iso na te kostki audi, radio bedzie dzialac bez problemu jak orygiunal (chodzi mi o podswietlenie, wylaczenie zasilania po wyjeciu kluczyka?)
  12. Witam! Mam problem z radiem Concert na CD, ktore kupilem z ebay. Po podlaczeniu wciskam jednoczesnie scan oraz rds. Po pierwszej probie radio sie nie uruchomilo pokazala sie tylko liczba 1 po lewej stronie ekranu. Po drugiej probie wpisania kodu, radio takze sie nie uruchomilo ale ta jedynka zmienila sie na liczbe 2. Od tego momentu te dwa przycisku do wpisania kodu nie dzialaja i caly czas jest napis: "2 safe". Czy radio zostalo zablokowane, czy moze jest to inny problem. Jak mozna ponownie wpisac kod do radia?
  13. Znalazlem takie radio na eBay: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-SYMPHONY-CD-PLAYER-MINT-CONDITION-LOOKS-NEW_W0QQitemZ150165101807QQihZ005QQcategoryZ3293QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting Moje pytanie: Jako, ze radio ma wiekszy rozmiar niz din, czy musze zmieniac jakies ramki w konsoli, cos wycinac itp.? Czy wszystkie radia Audi maja te same oryginalne wtyczki?