Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rekord pobity ;-D pięć A4 ;-D do nastepnego zlotu panowie :D

:a4fan::audi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wielkie chłopaki za ciepłe przyjęcie w tak zimnych okolicznościach przyrody. Do zobaczenia za niedługo. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja również dziekuje wszystkim wytrwałym za przybycie i mam nadzieje nasza grupka bedzie się za każdym razem powiększać! :th:

Happy New Year

:drunk:

Opublikowano

Panowie, czy może być piękniejszy widok niż kilka takich :audi:. Świetne fotki, :oklaski: niech inni oglądają i może coś się ruszy. pozdr. :a4fan:

Opublikowano

jasne ze moze :D np: jeszcze moja :audi::P

Opublikowano

Guga zapożyczyłem sobie bo bardzo mi się podoba :wink4:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę:marzeń o które warto walczyć,radości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei której nie można stracić

Sfinks z rodzinką[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 23:33 _________________________________________________Guga PS. na spocie w czewie bedziesz z żonką?????????

Opublikowano

No no no... foty first class :thumbup: ale chyba Wam zimno było, bo jakieś drżenie widzę :>

Łodzianie kto tam się do nas wybiera 29tego? Proszę pisać esa, ja oddzwonię!

a przy okazji: zdrowych i wesołych świąt.... a szczęsliwego Nowego Roku to Wam będę życzyć osobiście w Częstochowie :)

gorące pozdro : OSA

Opublikowano

Czesc,

Widze, ze chwila (kilka miesiecy :decayed:) nieuwagi, a tu watek spotow lodzkich odzyl.

Postaram sie podjechac jesli tylko czas pozwoli.. :mysli:

pozdr,

Piotrek

Opublikowano

Panowie kto sie z Was wybiera na zlot do Cze-wy?? Bede mial przesylke dosc duzych rozmiarów (pol bagaznika i 1 czesc siedzenia otworzona) dla kolegi Pikusia. Bedzie ktos laskaw to zabrac w okolice Lodzi czy Belchatowa??

Opublikowano

siema Gugas , bylem w Lodzi w zeszy piatek, niestety nie mialem numeru do ciebie a byl to totalny spontan, zakonczylem w jakims klubie muzycznym na Piotrkowskiej fajna muza byla :) . Bede ponownie w drodze powrotnej do UK w nastepny piatek 05.01.2008 ale chyba rano ok 8-9 , jak masz czas na super szybki spocik to daj znac 888 069595 . pzdr.

Opublikowano

SEB-A4-milo bylo Cie wczoraj poznac i dzieki za towarzystwo :>

Mam nadzieje ze spotkamy sie w Wiśle?

Opublikowano

Udanego sylwka i szampańskiej zabawy od sfinksa Agi i Natalki

Opublikowano

SEB-A4, GUGAS I OGOLNIE WSZYSCY MANIACY :a4fan: Z LODZI SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU

Opublikowano

Dziękuje wam wszystkim za życzenia i również życze

W*S*Z*Y*S*T*K*I*E*G*O*********** N*A*J*L*E*P*S*Z*E*G*O*

W 2008 ROKU

Ps...no i mam nadzieje do zobaczenia w Wiśle ;)

Opublikowano

INFO:

Piątek 4. 01. 2008 organizujemy mini spota opolskiego z udziałem naszych przyjaciół :hi: z calego kraju.

Spotykamy sie o godzinie 20:00 w zajeżdzie Opolskim (dawny Niedżwiednik) www.zajazdopolski.com tam jest mapka ale powiem ze jest to na trasie opole-->gliwice katowice kraków na 5 kilometrze od Opola.

Dla Zgiepesowanych namiary na wontku Opolskim.

Lista obecności powstaje na stronie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4927.4845.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Opublikowano

NyPal. Dzięki za zaproszenie.

Z miłą chęcią...w sumie nie jest tak daleko :P

...ja niestety tym razem nie dam rady.

Pozdrawiam.

Opublikowano

gugas, co sie z Toba dzieje, ze nic nie organizujesz? :rant:

Nowy rok mamy, a Ty co jeszcze nei wytrzezwiales po sylwku?? :D

Opublikowano

Ja auto to juz dawno zlozylem tylko zmienic chce na poliftowy.

No i pare rzeczy tez pasowaloby zrobic.

Ja wstepnie sie deklaruje ale nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie. :tongue4:

Opublikowano

gugas a ta data to chyba nei bardzo :polew:

jasne ze bedzie milo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.