Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

maku a propo zlotu w Wiśle, czy ja dobrze wyczytałem ze twój wyjazd stoi pod takim znakiem ???????

Zastanów sie zanim dasz odpowiedź :bicz2: :bicz3:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko panowie to do zobaczenia na zlociku :PP

maku :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

gugas, bryke rozwaliles?? :naughty:

Opublikowano

hehe no mi wlasnie tam obszywali :)

Opublikowano

hehe no mi wlasnie tam obszywali :)

ile zapłaciłes za to obszycie?

Opublikowano

Witam!!

Podepnę się do tematu i wproszę na spota :naughty: Pisałem w Newbie, że jeszcze szukam :audi: no ale znalazłem :dance: - kupiłem auto od niejakiego Motora z Wawy

oto autko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13094.0.html Niestety jeszcze się nie zorganizowałem i nie mam świeżych fotek, nawet aura nie ta...

No ale dosyć OT - pracuję w Koluszkach :polew: a mieszkam w Bełchatowie, więc miejsce spota jest mi prawie po drodze. Więc o ile można się wprosić na spota to z chęcią na godzinkę do Was zajrzę

Pozdrawiam

Opublikowano

hehe no mi wlasnie tam obszywali :)

ile zapłaciłes za to obszycie?

ok 200zł

Opublikowano

Witam .!DZIEKI ZA WIADOMOSC I SUPER ZE COS SIE DZIEJE W LODZI I OKOLICACH.JESZCZE POTWIERDZE OBECNOSC ALE NA CODZIEN SMIGAM PO KRAJU I Z CZWARTKIEM MOZE BYC ROZNIE.DAM ZNAC.ZAPISALEM NUMER TEL.POZDRAWIAM :thumbup:

Opublikowano

Na godzinkę baaa zapraszamy na cały wieczór :DDDD

Tnx...na cały wieczór nie dam rady - żona by mnie :bicz: :> I tak mnie całymi dniami nie ma

Opublikowano

P.S. Kurde biorąc pod uwagę odzew na forum i gg to organizacja mi wychodzi :kox:

To fakt GUGAS robi dobrą robotę,chwała mu za to :oklaski:

Parking pod Philipsem robi sie mały,bedą musieli go przebudować :polew:

....ostatecznie ulokujemy sie w innym miejscu :th:

Opublikowano

Parking pod Philipsem robi sie mały,bedą musieli go przebudować :polew:

....ostatecznie ulokujemy sie w innym miejscu :th:

to moze pasy startowe na lublinku ;)

Opublikowano

bryka juz wypolerowana szkoda ze w takim stanie do 7 nie wytrzyma

Opublikowano

2,8 - litrowcy ale wam palą te auta :shocked:

Opublikowano

2,8 - litrowcy ale wam palą te auta :shocked:

Iiiiiii tam na trasie pali 8 - 9 litrów :D

o to juz lepiej :) no ale za koniki sie płaci ;) niedawno zarzadalem 30% podwyzki w robocie, jak dostane z 20 to sobie podrasuje silnik chyba:) k**wa pomyslec ze w ostatnie pol roku ujebalem na GPW 40 koła :wallbash:

Opublikowano

GPW Wielka WYPRZ :polew:

Współczuje. W sumie pierwszy raz się cieszę, że inwestuje w życiu i nie odkładam. :blink:

spoko ja to na luzie przyjmuje. narazie jestem na 0. no ale co sie nauczyłem to moje :)

Opublikowano

moje koniki gaz dostają tylko sniadanko jest na benzynie :polew: :polew: :polew:

gugas w swoim stadzie ma ich 20 wiecej ale tylko benzynke zrą :polew::drunk:

Opublikowano

gugas s33d

moje koniki gaz dostają tylko sniadanko jest na benzynie :polew: :polew: :polew:

gugas w swoim stadzie ma ich 20 wiecej ale tylko benzynke zrą :polew::drunk:

bo rozpieszczone :naughty:

Opublikowano

Ogranicza mnie brak czasu, więc rzadko odwiedzam stronkę, ale widzę, że

zaiteresowanie spocikiem rosnie i dobrze :th: :th: :th:

Gugas będziesz miał szmyczki???

Pozdrowionka

Opublikowano

ile kosztuje taka smycz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.