Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ilu chętnych już mamy??? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gugi jeżeli chodzi o to obszycie kierownicy, to juz wczesniej chodziło mi to po głowie...tylko też mi proponowali jakies kosmiczne terminy... więc narazie odpuściłem :(

Opublikowano

Pod Pabianicami jak pytalem to za obszycie krzykneli mi 300zl ze zdjeciem i montazem.

Czesc ze skory pikowanej, reszta, zwykla.

Najlepiej byloby miec zapasowa i wyslac, bo na allegro sa czesto tanie ogloszenia.

Opublikowano

...bedzie trzeba cos z ta kierownica pomysleć. :mysli:

...Pikuś a ty zawitasz 7 na spocik? :cool:

Opublikowano

zobaczycie moja kierownice to zdecydujecie czy warto

Opublikowano

Seb, nie bede bo braklo mi tasmy :kox:

Ja w gory jade w niedziele wiec dopiero na nastepny jak cos wpadne. :th:

Opublikowano

Seb, nie bede bo braklo mi tasmy :kox:

Jede kolega ze spocików chyba w Media pracuje to może jakąś tasiemke skołuje :polew: ...albo coś mi sie źle zdaje nie wiem :kox:

Opublikowano

psiku, Ty tu sobie nie rob podśmiec**jek bo na Ciebie zwrocilem szczegolna uwage. :naughty:

Opublikowano

psiku, Ty tu sobie nie rob podśmiec**jek bo na Ciebie zwrocilem szczegolna uwage. :naughty:

Panowie nie nazywajmy szamba perfumerią :polew:

Kto tam się jeszcze 7 wybiera panowie ?? :P

na spocik? ja

Opublikowano

Gugas zrob jakas wstepna liste chetnych zeby mozna bylo ogarnac kto sie pojawi na spocie 7 lutego.... Ja bede okolo 21:15 bo do 21:00 pracuje. Fajnie ze zainteresowanie Łódzkimi spotami rosnie!!!

Mam pytanko Gugasd bedziesz moze zamawial naklejki A4klub 3 czarne by mnie interesowaly... bo na srebrnym innych kolorow chyba nie bedzie widac.

Opublikowano

12 apostołów :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

psiku, Ty tu sobie nie rob podśmiec**jek bo na Ciebie zwrocilem szczegolna uwage. :naughty:

Sorry Pikuś

Potwierdzam obecność na spocie...

Pozdrawiam

Opublikowano

...jeżeli do 7-ego nie wyzdrowieje, to przyjade choćby w swoim łożku pod kołdra :evil:

Opublikowano

Coraz mocniejsza ekipa :th:

Opublikowano

I tak trzymac Panowie ostatnio jesli mnie pamiec nie myli bylo 8-9 autek treraz w planach okolo 15 albo wiecej. Jak w takim tempie bedziemy sie rozwijac to latem parking pod Philipsem napewno bedzie za maly... Oby pogoda dopisala, to beda piekne fotki...

Opublikowano

A co do pasów startowych jak ktoś latem będzie miał ochotę pośmigać z kreski to pojedziemy niecałe 50km od Łodzi na pas startowy gdzie moi znajomi mają ustawki co by się sprawdzić :tongue4: Tam się raz na jakiś czas kupa autek zjeżdża z okolicy . . .

Kilka dni mnie mie było na forum wiec sie troche cofam do tego posta.Gugas domyslam sie ze mowisz o posciganiu sie na pasie w Rososzycy, wiec ja tez serdecznie tam zapraszam jak tylko sie zrobi cieplej.Atmosfera panujaca tam jest super kazdy kto by chciał sie poganiac znajdzie godnego siebie przeciwnika.

Co do spota łódzkiego postaram sie zawitac :)

Opublikowano

Dudi jeszcze jak mi powiesz, że te Twoje okolice Łodzi to Sieradz skoro znasz Rossi. To jeszcze pewnie kojarzysz wściekłą 206 Kaloha :PPPPPPP

W Sieradzu nie miszkam,pomiedzy Sieradzem a Łodzia ale mniejejsza o to. Kojarze(juz była 206) a nawet znam dobrze Kaloha nie raz sie scigalismy na Rossce i powiem ze miał wielkie problemy ze mna ta swoja s16 no i oczywiscie tez nie dawał rady A6 180km Q.

Kolejny raz zapraszam na Rosski naprawde warto nawet przyjechac poogladac wozy jakie tam zjezdzaja a byle jakie nie przyjezdzaja :evil: :evil:

Opublikowano

trochę OT i może wyjście przed orkiestrę ale co mi tam ;)

Wszedłem w posiadanie ETKI 7 - jak ktoś nie ma a byłby zainteresowany to chętnie wypalę na DVD i przywiozę w czwartek na spota.

Pozdrawiam

Opublikowano

kurna , rozchorowalem sie wlasnie :sick3: :sick3: :sick3::wallbash:

ale i tak będę :decayed::drunk: !!

Opublikowano
trochę OT i może wyjście przed orkiestrę ale co mi tam

Wszedłem w posiadanie ETKI 7 - jak ktoś nie ma a byłby zainteresowany to chętnie wypalę na DVD i przywiozę w czwartek na spota.

Ja bym sie pisal na plytke jesli to nie problem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.