Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak drugim autem byles jak cie widzialem w OOOO chyba ze masz dwie identyczne:)

Weselna mowisz..to tuz obok mnie wlasciwie ulice obok;>

mam nadzieje ze do Boscha nie jezdzisz na Telefoniczna?? ;> :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mechanik nadal walczy z usterka w moim :audi: ,niestety nie odpala mryga kontrolka świec...co sie z tym wiąże pozycja 9 na liście obecności na spocie niestety jest nieobiektywna...mam nadzieję że sreberka :audi: dopiszą tak jak i pogoda :)

Pozdrawiam wszystkich :a4fan:

Opublikowano

o ktorej robimy zdjecia grupowe? :D bo ja moge kolo 22 22.30 wpasc pozniej o 23 ide do heaven :P

Opublikowano

Zbroiliście coś na tym spocie, że się nie odzywacie?? :polew:

BTW - na poprzednim spocie rozmawiałem z kimś, kto mówił, że wymieniał maglownicę w swojej a4. Nie pamiętam dokładnie kto to był - mam prośbę o PW bo muszę się cuś spytać

Pozdrawiam

Opublikowano

: p spoko luzik bylo :naughty::decayed: dobra pogoda : P

gugi napisz jak bedziesz wiedzial cos w mojej sprawi:D

Opublikowano

Panowie co taka CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox:

MAŁA LICZBA OSÓB NA SPOCIE ODBIJA SIĘ ECHEM :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet nie mam kiedy na forum wejść , ale czuwam :D

Dobrze , że czuwasz , bo ja też czuwam :decayed:

Opublikowano

gugas, nie pierd... tu farmazonow tylko organizuj spota jak przyjedzie HUGO.

Opublikowano

gugas, nie pierd... tu farmazonow tylko organizuj spota jak przyjedzie HUGO.

Ooooo Pikuś terror wprowadza w Łodzi :polew: Jakby coś to jestem w Łodzi 4 i 5 luty :wink4:

Opublikowano

Hugo, trzeba troche bo chlopaki sie ociagaja :wink4:

Powiadzasz 4-5 luty to chyba 2009, łeeeeee to spoko zdazymy cos zorganizowac :kox:

Opublikowano

Ooooo Pikuś terror wprowadza w Łodzi :polew: Jakby coś to jestem w Łodzi 4 i 5 luty

HUGO4 i 5 marca - pewnie :naughty:

GUGAS napewno coś zorganuzuje! :)

GUGAS co do smyczki to moje zamówienie nadal aktulane,odbiorę i ureguluję kaskę na najbliższym spocie :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Ok 4 marca 20.30 , Spotykamy się na parkingu na przeciwko Galerii Łódzkiej , czy gdzieś indziej śmigamy ??

Opublikowano

Panowie czy już wszystko zapiete na ostani guzik przed przyjazdem Króla ?? :naughty:

Podpowiem wam, że prezes lubi blondynki, brunetki i rude.. :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki GUGA za rezerwację smyczki :notworthy:. Widzę, że szykuję się poważna odgórna inspekcja, ale mam nadzięję, że wyjdziemy z niej cali i zdrowi :>. Może na spocik uda mi się podjechać na nowych kółeczkach :naughty:. Pozdro dla wszystkich.

Opublikowano

Marcin też bym na nowych podjechał tylko nigdzie 18" nie mogę znaleźć :D

szewc bez butów chodzi :mysli::naughty:

Opublikowano

Wpisuję się na listę obecnych :quattro:

Opublikowano

no to ja tez sie zjawie obowiazkowo...mimo ze krola :hi: juz znam osobiscie ale przyda sie odswierzyc kontakty hehehe :evil:

Opublikowano

Panowie czy już wszystko zapiete na ostani guzik przed przyjazdem Króla ?? :naughty:

Podpowiem wam, że prezes lubi blondynki, brunetki i rude.. :decayed: :decayed: :decayed:

...to ja przywioze bańkie spirytusu...wtedy napewno wszystkie dziewczyny będa nam sie podobaly :decayed::tonguemad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.