Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej Guga, hej SEBA :>

Dochodzicie powoli do siebie po Wiśle?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej Guga, hej SEBA :>

Dochodzicie powoli do siebie po Wiśle?

marcin-no co ty przecież ja jeszcze nie wróciłem i dalej baluje w Wiśle..... :laghing2:

Tak na poważnie to już co najgorsze(kac) mam juz za sobą, chociaz w dobrym towarzystwie to i kac nie straszny...

... a zresztą jak pojedziesz teraz na zlot letni to sam się przekonasz ;)

Opublikowano

Mam wielką nadzieję, że następny zlocik będę miał zaliczony Seba, ma nadzieję :th:

Jak się spotkamy to opowiecie więcej pikantnych szczegółów :evil:

I mam nadzieję, że jakieś fotki macie łobuzy :naughty:

Opublikowano

fotki...lepiej nie :bag:

Gugas ale trzeba przyznać ze łydke to ty masz git :tongue4: :th:

Opublikowano

dobrze ze nie zaczelismy sie rozbierac i pokazywac kto ma wieksza blizne na ciele.... :polew:

Opublikowano

hehe no to widze ze bylo ostro:)...zaluje ze nie byl;em ale spoko nadrobimy latem :evil: tak jak was czytam to az sie boje pomyslec co tam sie dzialo... :evil: ...

Opublikowano

też mam chęć założyc swoje 17-steczki tylko musze je najpierw wyprostować! :bag::disgust:

Opublikowano

A Ja już od soboty pomykam na 17'' Ronala :th:

Trochę trzeba się przyzwyczaić do jazdy na takim profilu, ale dam radę :>

Opublikowano

Prostuj Seba i na następny spocik już na 17 podjedź. :th:

Opublikowano

szczerze to mam jeszcze obawy i chyba sie wstrzymam :embarrassed:

Opublikowano

gugasq powiedz mi,czy Ty w tym swoim bolidzie masz zenony,czy zwykle soczewy?

Opublikowano

Nie wiem co się dzieję, ale codziennie kogoś na Kilińskiego mijam. Wczoraj do Axxo mrugam macham a Ty nic :P Psiku Ciebie dzisiaj już z daleka widziałem :decayed:

No to pomykam od dzisiaj na letnich

Ty też Gugas juz z daleka sie w oczy rzuciłeś i nie tylko ze wględu na kolorek autka ale ładnie toczącą sie felgę :th:

Co do opini na temat terminu spociku to się nie wypowiadam ponieważ ze mna nigdy nic nie jest pewne :wallbash:

Pozdrawiam

Opublikowano
Wczoraj do Axxo mrugam macham a Ty nic

Sorry ale to przez te dziury w drodze.

Opublikowano

kiedy ten spocik trza felunek oblukac???

Opublikowano

No, no pięknie się autko prezentuje :th:. Czyli mówisz Guga, że zestaw 18'' + oponki profil 40 + gwincik, jak najbardziej pasuje do Audi. :>

Opublikowano

a ja w końcu założyłem lampki poliftowe :thumbup::dance:

pozdrawiam

Opublikowano

czesc Łodź... :hi:

Gugi, ładna fela letnia... :th: to 18"???

Opublikowano

ladna pogoda na letnia pogode :D

a idź w cholerę :wallbash: dzisiaj jak jechałem rano do roboty to niechcący włączył mi się ESP w zakręcie :gwizdanie: A jak wracałem to sypało jak w dobrą, grudniową śnieżycę...

Co z tą pogodą?? :mysli:

Opublikowano
:shocked: ooo Panowie, właśnie ledwo wróciłem do domu z roboty. 40 km/h max i po całej drodze. Ja dziękuję za taką aurę :thumbdown:. Chyba jadę zmienić na zimówki :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.