Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ps: Marek, czy mogę się uśmiechnąć o ETK-ę? :>

Proszszszsz :th: nagram tego jeszcze z kilka sztuk i ew. wezmę ze sobą kilka czystych płyt - w miarę potrzeby się dogra na miejscu

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A wtedyyyy krecimi imprezke dla nas i reszty Polski, a niech oni tym razem do nas przyjadą bo nigdy nie byli :P

ja chętnie bym się przejechała do Łodzi :evil:

o ile zostanę zaproszona i będę akurat w PL :wallbash:

Opublikowano

ja chętnie bym się przejechała do Łodzi :evil:

o ile zostanę zaproszona i będę akurat w PL :wallbash:

Myślę, że nie będę odosobniony w tym temacie: Zapraszamy :hi: :naughty:

Opublikowano

No chłopaki , ja już nadaje ze Zgierza :naughty:

Opublikowano

Blisko , blisko , czuć oddech Prezesa na karku :>

Ja dziś obecny , po raz pierwszy , ale nie ostatni :hi:

Opublikowano

Ja tez dzisiaj bede tylko dopiero po 21szej

Opublikowano

...pogoda nie rozpieszcza, chyba bedzie trzeba zamowic troche terenu w podziemiach w silverscren :confused4:

Opublikowano

w tvn mówili ze w centrum po 20 ma słonce świecić :laghing2:

Opublikowano

BARDZO WAŻNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZIMOWEGO ZLOTU W WISLE TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

Opublikowano

no i jak tam spocik z samym PREZESEM :naughty:

a to Was zaszczyt kopnął !

pozdrawiam

Osa

Opublikowano

normalnie dzwonilem do prezesa el gugas i chyba im cos tam wyszlo 16 :audi: ciekawe czego uzywaja do zwabiana ludzi. rozdaja gratisy :mysli:

Opublikowano

Niestety nie mogłem zostać do końca, trafił mnie niespodziewany wyjazd służbowy, ale listę obecności podpisałem :gwizdanie:

Miły widok tyle :audi: w jednym miejscu :oklaski:

Pozdrowionka :th:

Opublikowano

no ja po uściśnięciu dłoni Prezesa nie umyję dłoni przez tydzień :polew: Ale generalnie ze spota na spot frekwencja dopisuje...ale żeby ją utrzymać na tym samym poziomie Hugo będzie musiał odwiedzać Uć co dwa tygodnie :wink4:

Pzdr

Opublikowano

Dzięki serdeczne za miłe przyjęcie i bardzo sympatycznego spocika.Było bardzo wesoło.Pozdrowionka :th:

Opublikowano

Audiczki , dopisały ... :th:

Pozdrawiam wszystkich .

No i łubu dubu , łubu dubu niech żyje nam prezes ... :naughty:

A anteną od CB zaliczyłem wszystkie podwieszane tablice w podziemu :polew:

Opublikowano

No milo bylo poznac Prezesa, we wlasnej osobie. :kox:

No i frekwencja tez niezle.

A ja bidny toczylem sie przez Łodz na letnich ale dalej juz za Pabianicami ladnie bylo.

A dzisiaj za oknem snieg, nie ma co sie przejmowac :gwizdanie:

Opublikowano

No spocik byl wesoly...i chwilowo zwatpilem czy na dobrego spota tarfilem bo tyle golfow stalo :)...

woncki ty z ta antenka to pieknie grales na rurach...sie usmialismy:)

oby wiecej takich spotow :):evil:

Opublikowano

no to gratki, że Wam się tak powiodło, a jeśli faktycznie była 16tka to piękna to liczba jest :th:

Gugas wrzucaj fotki a nie nudź, że nie masz czasu czy takie tam :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki panowie za liczną obecność iiii mam nadzieję, że jeśli nawet Prezesa nie będzie to wy przyjedziecie

Guga, to my dziękujemy Tobie za cierpliwość i wiarę w to, że możemy się w teraz w takim gronie zbierać regularnie. Wielkie dzięki :notworthy: :notworthy:

Prezesie Hugo, dziękujemy na osobiste namaszczenie Naszych spocików :th:

Opublikowano

Niespodziewanie udało mi sie podjechać :> bez trybu awaryjnego :wallbash:

Miło było poznać Prezesa :hi: jak i zobaczyć się z taką ilościa klubowiczów :oklaski:

Juz dzisiaj życze wszystkim wybierającym sie do Wisły - szerokości i zaj..... zabawy :drunk:

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.