Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Rozumiem że spot udany :oklaski:, niestety nie udało mi się podpisać listy bo miałem przeprowadzkę :wallbash:

Pozdrowionka dla coraz licznejszej ekipy :th:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co u Was? Organizujecie jakiegoś spocika niedługo ?? :wink4:

Opublikowano

Teraz mam już sytuacje opanowaną :th: wiec na pewno będę :)

Opublikowano

Jutro tzn w czwartek są podobno na Rokicińskiej wyścigi czy ktoś się wybiera?

A może ktoś wie o której godzinie jest start :mysli:

Opublikowano

Jak w gazecie przeczytałem, że policja prosi o parkowanie na osiedlowych uliczkach to mnie śmiech ogarnal

A złodziejaszki beda grasować po osiedlach...masz racje chyba odpuszcze

Opublikowano

No moi drodzy .... chyba pora się spotkać :>

Opublikowano

SEB-A4 prysnołeś autko?Możesz juz polecić jakiegoś dobrego lakiernika,wszystkim by sie chyba przydało jak nie teraz to w przyszłości :>

Opublikowano

Jak bedzie spot to ja swoje pokaze i ocenicie prace lakiernika. Jak wam sie spodoba to podam namiar. Wedługo mnie dobry jest i juz nie jedno auto u niego malowałem. Ale ja sie na lakierze szczerze móiwac nie znam...wiec sami zobaczycie.

Dla porównania zobaczcie najpierw zdjecia w moim profilu. Są przed robieniem. Zwrócicie uwage na tylna klapę. Nie wymieniałem jej bo nie miałem kasy. Jest robiona...

Opublikowano

siemanko wszystkim,dwa tygodnie temu dowiedzialem sie o spociku A-4 pod philipsem na pilsudskiego i od razu tam pognalem gdzie poznalem kilku sympatycznych i szczesliwych wlascicieli A-4 :> wtedy tez dowiedzialem sie ze takie spotkanka odbywaja sie w lodzi co dwa tygodnie wiec w ostatni czwartek pognalem pod "philipsa" ale nikogo tam nie zastalem :wallbash: .czy moge prosic o date najblizszego spotkania ? z gory dzieki i pozdrawiam

Opublikowano

Co sie stało z Gugasem??

Opublikowano

Co sie stało z Gugasem??

Jest obecny duchem. :gwizdanie:

Spoko bedzie na spocie. :wink4:

UWAGA!!!

Dla wszystkich zainteresowanych

Najbliższy Spot

22 Kwiecień godz 20.30 pod Phillipsem na Piłsudskiego

do zobaczenia :hi:

Opublikowano

gugas najprawdopodobniej zmienil otoczenie :rolleyes:

Pozostaje wiec Wam wreczyc komus nowemu paleczke organizowania i promowania spotow lodzkich :th: :th:

Opublikowano

Bedzie ktos z VAGiem na spocie?

Chodzi mi o sprawdzenie czy nie ma jakis błedów, zmiana języka na FISie z hitlerowskiego na anglosaski i ustawienie zeby sie drzwi zamykały po przekroczeniu 10km/h i otwierały sie po wyłaczeniu zapłonu.

Da ktos rade?

Opublikowano

Bedzie ktos z VAGiem na spocie?

Bedzie :>

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 23:43 _________________________________________________

SEB-A4 prysnołeś autko?Możesz juz polecić jakiegoś dobrego lakiernika,wszystkim by sie chyba przydało jak nie teraz to w przyszłości :>

Ze wzgledu na brak czasu nie zabrałem sie jeszcze za to lakierowanie....nie mniej jednak skorzystam z któregoś podesłanego lakiernika i zdam relacje :decayed:

Opublikowano

Nie ma chyba listy na jutrzejszy spot ...

...nie wazne ja będę :)

Opublikowano

Nie ma chyba listy na jutrzejszy spot ...

psiku słuszna uwaga :hi:

No to lecimy z Wtorkową Listą Spotową :

1. Psiku25

2. Gugas

3. Seb-A4

4. Tomallka

5. Ghouscik

6. sidd

7. marys608

8. ???

...kto jeszcze chetny ? ...śmiało :decayed:

Opublikowano

Będę...można skasować znaki zapytania :)

Opublikowano

spoko :cool:

zrobione :th:

Panowie, kto jeszcze...? :decayed:

Opublikowano

dopisz i mnie :th:

Opublikowano

no marys608 myślałem ze już sie nie pojawisz, że znowu zachlałeś :D :D :D

spoko dopisałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.