Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jak bedzie spot to ja swoje pokaze i ocenicie prace lakiernika. Jak wam sie spodoba to podam namiar. Wedługo mnie dobry jest i juz nie jedno auto u niego malowałem. Ale ja sie na lakierze szczerze móiwac nie znam...wiec sami zobaczycie.

Dla porównania zobaczcie najpierw zdjecia w moim profilu. Są przed robieniem. Zwrócicie uwage na tylna klapę. Nie wymieniałem jej bo nie miałem kasy. Jest robiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim,dwa tygodnie temu dowiedzialem sie o spociku A-4 pod philipsem na pilsudskiego i od razu tam pognalem gdzie poznalem kilku sympatycznych i szczesliwych wlascicieli A-4 :> wtedy tez dowiedzialem sie ze takie spotkanka odbywaja sie w lodzi co dwa tygodnie wiec w ostatni czwartek pognalem pod "philipsa" ale nikogo tam nie zastalem :wallbash: .czy moge prosic o date najblizszego spotkania ? z gory dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gugas najprawdopodobniej zmienil otoczenie :rolleyes:

Pozostaje wiec Wam wreczyc komus nowemu paleczke organizowania i promowania spotow lodzkich :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktos z VAGiem na spocie?

Chodzi mi o sprawdzenie czy nie ma jakis błedów, zmiana języka na FISie z hitlerowskiego na anglosaski i ustawienie zeby sie drzwi zamykały po przekroczeniu 10km/h i otwierały sie po wyłaczeniu zapłonu.

Da ktos rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktos z VAGiem na spocie?

Bedzie :>

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 23:43 _________________________________________________

SEB-A4 prysnołeś autko?Możesz juz polecić jakiegoś dobrego lakiernika,wszystkim by sie chyba przydało jak nie teraz to w przyszłości :>

Ze wzgledu na brak czasu nie zabrałem sie jeszcze za to lakierowanie....nie mniej jednak skorzystam z któregoś podesłanego lakiernika i zdam relacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba listy na jutrzejszy spot ...

psiku słuszna uwaga :hi:

No to lecimy z Wtorkową Listą Spotową :

1. Psiku25

2. Gugas

3. Seb-A4

4. Tomallka

5. Ghouscik

6. sidd

7. marys608

8. ???

...kto jeszcze chetny ? ...śmiało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...