Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powinienem dac rade ;)[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 23:41 _________________________________________________to bylo nas duzo :P kto jezdz a4 podchodzaca pod blekit z naklejka forum na tyle i nie stana kolo neste :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak, bardzo dużo, cały parking zastawiony nie było gdzie auta wcisnąć :polew: pzdr

Opublikowano

:P

kto jezdz a4 podchodzaca pod blekit z naklejka forum na tyle i nie stana kolo neste :P

nie błękitną tylko beżową.

Nie wiedziałem o spocie

ale żadnych A4 nie było kolo neste oprócz jednego czarnego avanta który kręcił sie po parkinu.

....ale jak chcesz to podjedź w to samo miejsce w najblizszy wtorek ok. godz. 20:00-20:10

Opublikowano

no to jaaaaa...... znaczy my z asia ;) cholera mac

Opublikowano

mamy slabe zgranie. :wallbash: ja tez bylem i nikogo nie zastałem :thumbdown: jedna wielka LIPA :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba bylo czekac my stanelismy i czekalismy na reszte. i dojechaly 2 audiczki

Opublikowano

Rzućcie okiem na to - może ktoś się skusi - przydałyby się jeszcze 2 osoby (kwota 2000 PLN jest dzielona na liczbę osóB):

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieramy_ekipe_do_nauki_jazdy_u_wrobla_glosujemy_jeszcze_raz-t34416.0.html

Opublikowano

mamy slabe zgranie. :wallbash: ja tez bylem i nikogo nie zastałem :thumbdown: jedna wielka LIPA :gwizdanie:

A może we wtorek się spotkamy pod Philipsem np o 20, tam tez spotykaja sie WV Golfy,nikt nie zbłądzi parking ogromny nie jest żeby sie szukać....

A wiec ???

Pozdrawiam

Opublikowano

mamy slabe zgranie. :wallbash: ja tez bylem i nikogo nie zastałem :thumbdown: jedna wielka LIPA :gwizdanie:

A może we wtorek się spotkamy pod Philipsem np o 20, tam tez spotykaja sie WV Golfy,nikt nie zbłądzi parking ogromny nie jest żeby sie szukać....

A wiec ???

Pozdrawiam

Ten termin i miejsce to taki przypadkowy , czy na czyjąś prośbę napisany ?? :naughty:

Opublikowano

Mnie jest obojetne gdzie sie spotykamy...wazne zeby bylo jedno miejsce gdzie sie A4 spotkaja a nie co chwila w innym miejscu i sie odnalezc nie mozna.

Pozatym mozna wziasc przyklad z Lublina i spotkac sie tam wraz z VW.

Opublikowano

Mnie jest obojetne gdzie sie spotykamy...wazne zeby bylo jedno miejsce gdzie sie A4 spotkaja a nie co chwila w innym miejscu i sie odnalezc nie mozna.

Pozatym mozna wziasc przyklad z Lublina i spotkac sie tam wraz z VW.

Zgadza się :good: , proponowane przezemnie miejsce to centrum wiec nikt nie musi ciągnąc pod M1 a i z odnalezieniem sie pod Philipsem nie bedzie problemu,wiec jesli pasuje komus wtorek Philips o 20 to niech da znać.Piątkowe i sobotnie spoty moga miec słaba frekwencje ze względu na weekend,kazdy planuje sobie go po swojemu.

Dodatkowym atutem jest to iz widac z ulicy zaparkowane auta a nie tak jak na parkingu M1 ze trzeba kółek narobic by sie odnalezc.

Pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 09:23 _________________________________________________

Ten termin i miejsce to taki przypadkowy , czy na czyjąś prośbę napisany ??

Nie rozumiem :mysli:

Nikt mnie o to nie prosił ale jak widzę że kilka spotów było a :audi: szukały sie po parkingu bez skutku to postanowiłem zainterweniować i coś zmienić by było :banan2:

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie rozumiem :mysli:

Nikt mnie o to nie prosił ale jak widzę że kilka spotów było a :audi: szukały sie po parkingu bez skutku to postanowiłem zainterweniować i coś zmienić by było :banan2:

Pozdrawiam

Zapytałem bo własnie w tym samym miejscu i czasie spociki robi drugi klub A4 , który wysyła naszym użytkownikom zaproszenia :good:

Opublikowano

Hugo no to swietnie...w takim razie mamy blizniacze kluby tej samej marki i tego samego modelu...to juz wogule nie widze przeciwskazan zeby sie nie polaczyc...bo bez sensu robic 2 rozne spoty tego samego modelu...w koncu laczy nas pasja do tego samego autka

i Psiku ma racje...ja mieszkam kolo M1 i mialbym tam blizej ale zeby odnalezc sie na tym parkingu nieraz trzeba troche po nim po jezdzic..zwlaszcza jesli ktos nie zna tego miejsca...a przy trasie jest sie bardziej widocznym

Opublikowano

zatem wtorek aktualny o 20 Philips?? :przebiegly:

Opublikowano

ja sie tam pojawie...

tycobb o 20:30 - no to sie widzimy

Opublikowano

Hugo no to swietnie...w takim razie mamy blizniacze kluby tej samej marki i tego samego modelu...to juz wogule nie widze przeciwskazan zeby sie nie polaczyc...bo bez sensu robic 2 rozne spoty tego samego modelu...w koncu laczy nas pasja do tego samego autka

Wszystko ładnie pięknie , tylko po takim spocie ludzie zostaną nastawieni przeciwko nam i pójdą sobie na drugie forum.Jak zaproszenia na pw nie skutkują , to najepiej zrobić to osobiście :good:

Opublikowano

@Ghouscik - oka wiec 20.30 pod philipsem :) super oby wiecej sie ludzikow stawilo :) a jak nie to bedziemy pionierami wtorkowych spotkan :cool1:

Opublikowano

@Ghouscik - oka wiec 20.30 pod philipsem :) super oby wiecej sie ludzikow stawilo :) a jak nie to bedziemy pionierami wtorkowych spotkan :cool1:

:notworthy: :notworthy: :oklaski:

Opublikowano

No to zmienta 1 posta ze we wtorki :decayed:

Opublikowano

No i pieknie dziekuje za pozytywny odzew do zobaczenia we wtorek tj.12,08 o 20.30

Wsrod wv napewno sie znajdziemy :-)

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.