Treść opublikowana przez misiek_23
-
Spociki w Skierniewicach
co do spotu podajcie date jak ogarne swoja a4 :gwizdanie: to terz podjade..
-
Spociki w Skierniewicach
witam [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 16:26_________________________________________________sezon jeszcze nie odtwarty?? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Ty Panie dzisiaj mnie ładnie puściles przy wyprzedzaniu przed kołacinkiem nawet trzasnąłem awaryjne i dlugimi po ślepiach dałem zebys mnie zabil to nie kojaze wcale tej akcji
-
Spociki w Skierniewicach
I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA????
-
Spociki w Skierniewicach
to kiedy spota krecimy jutro?? czy za tydzien?? a pogoda spoko lubie taka jest bardziej slisko ....... ja o 16 jade polatac troszke bokiem...
-
Spociki w Skierniewicach
pany to kiedy latamy bokiem?? bo ja własnie z ternigu wrociłem.... jest spoko sniegu jest tyle ze niezla zadyma za tyłkiem sie robi super :> ja bym proponowal ok 14:30 15:00. jak nie wiecie jak z Łowicza dojechac to umowimy sie w Teresinie lub łyszkowicach i polecimy razem musimy sobie pomagac . bo mi juz solowe wyglupy sie znudziły. :gwizdanie:. mozna by filmik nakrecic....
-
Spociki w Skierniewicach
pany ja juz targowice 3 dni testuje jest super bysmy sie spotkali po driftowali razem ... bo tak sameu to nudno... moze nawet jakies lekkie zawody o tytuł króla trgowicy w drifcie??
-
Spociki w Skierniewicach
to chyba napewno b6 ja mam ringi w moim b5 sonary.. zamiast ringow mozna podłaczyc taki dioty postojowe fajnie to wyglada bo ringi to do BMW a nie do naszych AUDI ja sonary kupiłem w niemczech sa nawet ok tylko długie swiatła sa troche do bani przynajmniej dla mnie...
-
Spociki w Skierniewicach
b6 sie kreci szukam ale jak pojedziesz na serwis zeby ja obejzał ktos co ma troche pojecia to nadzieje pryskaja kupic dobrego nie wyszapanego AWX-a to okazuje sie nie lada sztuka :gwizdanie: a b5 i tak zostaje bo jest dobrze zaprowiona w bojach na poskich drogach i ostatnio nie tylko drogach
-
Spociki w Skierniewicach
dzieki... pojade jak znajde chwile i odbiore niunie.. bo jest na lekkim liftingu ;(
-
Spociki w Skierniewicach
zgłoś się do stal-caru do skierek tam mają sporo części, ja od nich brałem. na jakiej to ulicy??
-
Spociki w Skierniewicach
Pany jest sprawa potrzebuje nakładki na prog lewy do b5 (tego orgin. plastiku na progu) bo troszeczke "diftowałem" tam gdzie nie trzeba i zaparkowałem w brzuskach i cały lewy bok do roboty pomoze ktos???
-
Spociki w Skierniewicach
lepsza skrzynia w b6 to 6ci biegowa czy 5cio?
-
Spociki w Skierniewicach
Misiek mignąłeś mi ostatnio na lipcach jakoś strzelałem długimi ale chyba mnie nie zauważyłeś chyba widziałem koło LD? ale akurat eska pisałem
-
Spociki w Skierniewicach
nakrecamy jakiegos jesiennego spota???
-
Spociki w Skierniewicach
ale to celujesz cos z Germanii przyciągnąć ?? i ten srebrny i ten czarny 1.9 AWX ?? kombi to 2.5 TDI 4x4 a czarny sedan to 1.9 AWX. taki ja twój chyba sedana wezme boje sie tego 2.5 bo pozniej problem bedzie.. tak obydwa sa ciagniet z niemiec.. ladnie utrzymane zreszta moze juz na spocie na targowicy zobaczysz... i zobazcymy kto lepiej bokiem tanczy
-
Spociki w Skierniewicach
to kombi to oto chodzi ze nie trup.. ale tez jest za ładne jak na 2003 rok dwa tyg temu sprowadzone z essen ale chyba sedan sie lepiej prezentuje zobaczymy.. dzieki za odzew w sprawie!! ps. pomysł z targowica swietny tam nawet jak jest mokro jest super sprwadzałem pare razy a najlepiej dwie dojazdowki na tyle i 360 stopni murowane..
-
Spociki w Skierniewicach
może po asfalcie za dużo popier.dalałeś ?? [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:07_________________________________________________ co ja mam Ci powiedziec... silnik olej wpieprza tak.. mniej wiecej 3l tygodniowo :polew: czasami zdarza mu sie nie odpalić rano ale jak ładnie poprosisz i ucałujesz w kierownice to zapali.. :kox: niby 131Km w serii ale ostatnio od punto 1.0 dostałem baty :polew: bywa że hamulce odmawiają posłuszeństwa.. ale zawsze pozostaje ręczny :naughty: :polew: :polew: tak na serio to nakrecilem nim ~25kkm i jedyne co robiłem z winy silnika to wymienilem zawór recylkulacji spalin EGR(ok 500-600zł) na samym poczatku bo sie pocił troche... poza tym nie robilem nic.. oczywiscie o rozrzadzie olejach filtrach nie bede nic mowil bo to normalka... silnik jak silnik.. w serii 131Km jak dla mnie wystarczająco sie odpychało..ekonomia na dobrym poziomie ale z ciekawości chciałem zobaczyc jak będzie po wirusie :tongue4: wyszlo 160KM 370Nm i jak dla mnie spokojnie wystarczy do sprawnego popier.dalania po trasach :kox: Reasumując moge z czystym sumieniem polecic Ci tą budę z tym silnikiem.. a co chcesz sobie sprawic AWX'a ?? dzieki juz dwa ogladlem i nie wiem czarny sedan?{konkurecje ci zrobie i Pawłowi } albo srebrne kombi? kombi jest po tunigu niemieckim ale koles niewie czy w silniku tez grzebali... ale po tym jak zamiatalo to chyba tak.. a sedan ma miedzy innymi 2 rury z tyłu jak w 3.0 bezyna... i zgłupiałem [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:38_________________________________________________ a te motory 2.5 TDI prawda ze sa awaryjne? słyszeliscie cos???
-
Spociki w Skierniewicach
tomek powiedz cos o 1.9 AWX zadowolony jestes z tego silnika i ogólnie z B6? tylko prosze o obiektyna opinie
-
Spociki w Skierniewicach
sory nie doczytałem jak zdarze ta pogram z wami
-
Spociki w Skierniewicach
witam widze ze sie dzieje mnie ze dwa miesice mnie tu nie było... ja w piłke chetnie pogram tylko kiedy i gdzie? a na zalewem mozna grac w lankach czy buty na hale bardziej? ps. przegoniliscie łodzi. no ladnie ladnie to teraz pora na warszawke
-
Spociki w Skierniewicach
jesli chodzi o klubowiczki to ja jestem za!!! i to nawet bardzo!!!!
-
Spociki w Skierniewicach
widze ze nas cala 3ka bedzie... panowie dajecie popis.... :polew:
-
Spociki w Skierniewicach
ja o 18. jestem obowioskowo. jak by ktos pytal. jakie atrakcje sa w planach
-
Spociki w Skierniewicach
wszyscy :beer1: zamiast przed kompem siedziec