Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nono...A będzie jakiś? [br]Dopisany: 31 Maj 2008, 22:36 _________________________________________________No właściwie to sami na forum możemy wstępnie coś zorganizować ;] :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolego SEB-A4 kiedy możemy sie spodziewac jakiegoś spotu, myślałem że może w ten wtorek uda sie cos zorganizowac...?

Opublikowano

Kolego SEB-A4 kiedy możemy sie spodziewac jakiegoś spotu, myślałem że może w ten wtorek uda sie cos zorganizowac...?

....też tak myslałem ale neistety z różnych przyczyn nie dało rady :confused4: ...ale nic straconego i dlatego zrobimy spota w Czwartek!!! :th:

Co Wy na to???

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 15:05 _________________________________________________

UWAGA UWAGA!!!

ZAPRASZAMY NA SPOCIKI ŁÓDZKIE!

***

Dla wszystkich zainteresowanych

Najbliższy Spot

juz w najbliższy CZWARTEK 5 CZERWIEC 2008 o 20:30 pod Philipsem

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

Czwartek... Ja zobaczę. Nie jestem pewien, czy bd mógł. :thumbdown::shocked:

Opublikowano

Ja sie pisze na czwartek, Pozdro :th:

Opublikowano

Czwartek... Ja zobaczę. Nie jestem pewien, czy bd mógł. :thumbdown::shocked:

Jeśli ci godzina nie pasi to my zazwyczaj troche siedzimy także możesz wpaść później :wink4:

Ja sie pisze na czwartek, Pozdro :th:

Wporzo a więc do zobaczyska :th:

Opublikowano

Mam nadzieje że będe mógł przyjechać na dziś jest szansa na 80%. :th: Czy w okolicach Łodzi ktoś zrobi mi logi dynamiczne?

Opublikowano

Nie, nie chodzi o godzinę. Trudno się mówi. Załapie się na kiedy indziej :cool1: Ale dziex za troskę :hi:

Opublikowano

kurcze, gdyby to był piątek to bym podjechał.. na czwartek rejestracja jeszcze nie pełna będzie. :/

Opublikowano

Czy nie dalo by rady robic tego w inny dzien tygodnia, niesmialo zapytam?

Opublikowano

Czy nie dalo by rady robic tego w inny dzien tygodnia, niesmialo zapytam?

Przekładać to juz raczej nie bedziemy, tylko najwyżej nastepnego spota zrobimy w jakiś inny dzień tygodnia.

Pogoda sprzyja więc...

...pozostałych klubowiczy zapraszam na jutrzejszy spocik. :a4fan:

Opublikowano

Walker Ty coś tańczysz, czy po prostu masz taki nick..? Z ciekawości pytam, bo ja C-walk'uje ;] Ty też ?

Opublikowano

bo ja C-walk'uje ?

Jeśli można to z ciekawości zapytam o znaczenie tego słowa? :blink:

Cóż to za taniec? :mysli:

Opublikowano

Czy nie dalo by rady robic tego w inny dzien tygodnia, niesmialo zapytam?

Przekładać to juz raczej nie bedziemy, tylko najwyżej nastepnego spota zrobimy w jakiś inny dzień tygodnia.

Pogoda sprzyja więc...

...pozostałych klubowiczy zapraszam na jutrzejszy spocik. :a4fan:

Tak, tak... wiem, że z tym to już za późno, ale następny...[br]Dopisany: 04-06-2008, 16:16:56_________________________________________________

Walker Ty coś tańczysz, czy po prostu masz taki nick..? Z ciekawości pytam, bo ja C-walk'uje ;] Ty też ?

nie :) to z innej bajki ;)

Opublikowano

Na y.o.u.t.u.b.e wystarczy wpisać c-walk. Zapraszam do oglądania. ;]

Opublikowano

Mam nadzieje ze sie zalapie na jutrzejszy spot,

wiec do jutra , Pozdrawiam

:quattro:

Opublikowano

Philips, to tam przy galerii ?

Opublikowano

Ok, postaram się przybyć ;] Chodź to nadal nie jest pewne :(:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.