-
Spociki Łódzkie
Dzieki rownierz , bylo milo poznac no i czekamy na nastepny spocik :th: Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Mam nadzieje ze sie zalapie na jutrzejszy spot, wiec do jutra , Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
Witam Wszystkich z Lodzi i okolic Czy tutaj sie odbywaja jakies spociki ? Pozdrawiam
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Witam po dluzszej przerwie , od ostatniego spotkania troche sie pozmienialo, a wiec: silnik AMB DV Hyperboost Zegar doladowania CAT-BACK Borla FMIC AveTuning zmieniony program pod wtryski Bosch 380 cc i dwa nastepne programy przelaczane z kabiny specjalnym programatorem 3 nowe programy(3 mapy) przelaczane w zaleznosci od humoru i pogody, czyli powrot do serji program STOCK( ktorej juz tak naprawde juz nie ma) , program PUMP pod wtryski i ten ostani ....moj ulubiony , RACE prgram czyli na benzynke 100 octanowa ( przyrost jakies o nastepne 30 KM wiecej), a wszytko by GIAC aby poprawic wlasciwosci jezdne mam zmienione zawieszenie , amory Bilstein Sport i sprezyny Eibach smialo moge powiedziec ze wykonane zostalo Stage 2 i pol , choc turbinki nie ma ...ale czy to mnie dyskwalfikuje ??? wykresu jeszcze nie mam , ale szacuje z moich obliczen na jakies 250 KM na 100 octanowej (octany amerykanskie) Pozdrawiam :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i oczywiscie Pozdrowienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B7 i co dalej ?] czyli najzgrabniejsza dupka w mieście i .......
Mozesz dowiedziec sie podstawowych informacji na tej stronie http://carfax.com/ , wpisz VIN i ci pokaze pezplatnie podstawowe dane i ile razy byl w servise , za szczegolowe informacje trezba zaplacic ( skoro brales go z usa to pewnie wiesz co to za strona a jak nie wlasnie ja podalem) Po programie powinnienes miec 240HP, chodz nie wiem jak to jest z automatem (chyba troche mniej ) http://www.awe-tuning.com/pages/shared/part_select.cfm?PMaI=1&PMoI=35&PEI=25&PP=b7_a4_20t_chips.cfm&PPT=Chips http://goapr.com/Audi/products/index.html wrzucilem dwie stronki , takze zobacz co mozna zrobic z twojego autka Tak dla ciekawostki bylem ostanio u tunera , gosciu ma w twojej budzie A4 2.0 TQ w manualu tylko ze s-line .......ma tylko 400 HP
-
[B6 AMB] N75 (058906283 C) ???
Dzieki pre_pl , chcialem sie upewnic jeszcze tutaj, w takim razie moge juz go zamawiac pozdrawiam
-
[B6 AMB] N75 (058906283 C) ???
Mam pytanko, potrzebuje wymienic N75 moj nr seryjny jest taki jak w temacie , chcialem zamowic przez interenet ale tam maja N75 058906283 F (rozni sie tylko literka ) , czy N75 z koncowka C jest juz nie produkowany i zastapili go F ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
prawie popłakałem się z radości!! :D
hehe dokladnie zgadzam sie , studiowalem na polibudzie zarzadzanie i marketing w Lodzi 3 lata na dziennych ,czas byl za***isty , a pozniej zrobilem sobie przerwe no jestem tu gdzie jestem ...... pet3r ,Gratulacje i moja rada wybierz Lodz najlepsze balety w calej Polsce , a na studiach no to wiadomo najpierw przyjemnosci a na samym koncu nauka , pozdrawiam
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
mialem ostanio ten sam temat zarzucic bo mialem tez pare pytan odnosnie wojska, ale juz jakos na dzien dzisiejszy doslownie na rok mam problem z glowy, przychodzili do mnie przez rok chyba , mama dzwonila w panice , a ja sie smialem , straszonko wiecie o co chodzi??..... pomylilem sie !!!!! , WKU skierowalo papiery do prokuratury wojskowej i grozi mi 2 lata w zawieszeniu po przyjezdzie do polski , doznalem lekkiego szoku jak sie o tym dowiedzialem , przepisy sie pozmienialy kiedys myslalem ze do 28 roku biora , jednak nie do 50 -tego, nie zaleznie ile masz lat musisz isc zlozyc jakies wyjasnienia bo beda ciagle sie upominac az wkoncu przyjedzie zandarmeria tak jak bylo u mnie , musialem z konsulatu przyslac papier ze tu przebywam bo nie chcieli uwierzyc , a pozniej musialem sie wymeldowac bo nie bylo innego wyjscia , ciagle jednak musze to zalatwic jakos po powrcie bo bedzie ...d*pa Takze alvaroalvaro78jak cos zalatwisz to daj znac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum ja bym wybral 1.8 T , wiecej z tym mozna zrobic , a tiptronic?? , nigdy !!!!! nawet zeby mi granat urwal reke ...wybieram manuala pozdrawiam
-
[A4 B6] Ciezko domykajace sie dzrzwi
hehe... widze ze nie tylko ja mam ten problem , u mnie jest doslownie tak samo , powinny po lekkim pchnieciu same sie zamknkac no ale sie nie zamykaja , wyczytalem na forum amerykanskim ze trzeba je wyregulaowac wiec nie sadze ze te typy tak maja, najprawdopodobniej wczesniejszy wlasciciel zwyczajnie nap.... nimi a nie zamykal i dlatego tak sie dzieje , wybieram sie i tak do serwisu wiec przy okazji powiem zeby mi je wyregulowali , jak bede wiedzial cos wiecej to dam znac
Thomas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta