Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zmieniłem na letnie, ale to nie był dobry pomysł patrząc teraz przez okno :mysli:

Ostatnio latam na wysokości lamperi i nie mam czasu zaglądać na stronkę , wychodząc o krok do do przodu

PANOWIE ŻYCZE SPOKOJNYCH ŚWIĄT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

...dobrze myslałem zeby sie jeszcze wstrzymac z letnimi.... :cool:

...wiedziałem że to nie było jeszcze ostatnie słowo tej zimy.... :evil:

ps. w lany poniedziałek robimy wojne ....ale chyba na śnieżki :polew::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj pogoda taka sobie , ale dzisiaj przez cały dzień załapałem tylko jeden niekotrolowany bok, ale o dziwo letnie 18" dają radę :D

Sie ma Q, sie nie ma stresa :naughty:

Się przy takiej pogodzie wreszcie auto ma tyle mocy, że stawia bokiem przy ruszaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pistoletu na wode trzeba sobie kupić na śnieg :)

Ooo powitać kolegę z mojego rodzinnego miasta :)

Ja w Sieradzu jestem w każdy poniedziałek wieczorem, więc może jak jeszcze Włochacz swojego A4 nie sprzedał to jakiś mini spocik Sieradzki ?? :D

Dawno mnie tu nie było,i tak sobie czytam te posty i widze ze znamy paru tych samych ludzi. Ps. Włochacz A4 swojej jeszcze nie sprzedał.Niestety nie mam za duzo wolnego czasu ale jek tylko znajde zajrze na spocik do Łodzi to sie pogada o wszystkim.

A tak jeszcze do tematu to ja tez juz na 17" pomykam od jakiegos czasu i w ta pogode nie jest za wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trafiłeś Guga z tym trzeźwieniem( przynajmniej u mnie), ja jeszcze dzisiaj jestem na urlopie :sick3:. Co do spocika to ja oczywiście proszę o wpisanie na listę obecności. Możesz jeszcze wstępnie dopisać naszego nowego kolegę PEDROS-a, którego zwerbowałem na najbliższy spocik( mam nadzieję, że da radę pojechać) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co robicie na takich spotach :mysli:?? jak widzicie jestem nowicjuszem :tongue4:

Najlepiej podjechać osobiście i się przekonać :>. Ogólnie tak w skrócie, to stoimy z założonymi rękami( jak to widać na zdjęciach) :polew: i gadamy o wszelkich pierdołach jakie Nam przyjdą do głowy :naughty:. Serdecznie polecam :th:

Ps: Czy koledzy bywalcy chcieliby jeszcze coś dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiecie gdzie w okolicach łodzi można kupić dobry i tani zawór recylkulacji spalin 038 131 501 G albo nowszą wersje jego 038 131 501 AQ,

to jest do wersji A4 B6 1.9 AVB. Częsci wchodzą w gre nowe i używane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...