Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też zmieniłem na letnie, ale to nie był dobry pomysł patrząc teraz przez okno :mysli:

Ostatnio latam na wysokości lamperi i nie mam czasu zaglądać na stronkę , wychodząc o krok do do przodu

PANOWIE ŻYCZE SPOKOJNYCH ŚWIĄT :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...dobrze myslałem zeby sie jeszcze wstrzymac z letnimi.... :cool:

...wiedziałem że to nie było jeszcze ostatnie słowo tej zimy.... :evil:

ps. w lany poniedziałek robimy wojne ....ale chyba na śnieżki :polew::decayed::kox:

Opublikowano

Zamiast pistoletu na wode trzeba sobie kupić na śnieg :)

Opublikowano

Widzę Guga, że roztaczasz coraz większe kręgi spocikowe :th:

Opublikowano

Bez jaj pogoda taka sobie , ale dzisiaj przez cały dzień załapałem tylko jeden niekotrolowany bok, ale o dziwo letnie 18" dają radę :D

Sie ma Q, sie nie ma stresa :naughty:

Opublikowano

Bez jaj pogoda taka sobie , ale dzisiaj przez cały dzień załapałem tylko jeden niekotrolowany bok, ale o dziwo letnie 18" dają radę :D

Sie ma Q, sie nie ma stresa :naughty:

Się przy takiej pogodzie wreszcie auto ma tyle mocy, że stawia bokiem przy ruszaniu :D

Opublikowano

Zamiast pistoletu na wode trzeba sobie kupić na śnieg :)

Ooo powitać kolegę z mojego rodzinnego miasta :)

Ja w Sieradzu jestem w każdy poniedziałek wieczorem, więc może jak jeszcze Włochacz swojego A4 nie sprzedał to jakiś mini spocik Sieradzki ?? :D

Dawno mnie tu nie było,i tak sobie czytam te posty i widze ze znamy paru tych samych ludzi. Ps. Włochacz A4 swojej jeszcze nie sprzedał.Niestety nie mam za duzo wolnego czasu ale jek tylko znajde zajrze na spocik do Łodzi to sie pogada o wszystkim.

A tak jeszcze do tematu to ja tez juz na 17" pomykam od jakiegos czasu i w ta pogode nie jest za wesoło.

Opublikowano

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Opublikowano

No trafiłeś Guga z tym trzeźwieniem( przynajmniej u mnie), ja jeszcze dzisiaj jestem na urlopie :sick3:. Co do spocika to ja oczywiście proszę o wpisanie na listę obecności. Możesz jeszcze wstępnie dopisać naszego nowego kolegę PEDROS-a, którego zwerbowałem na najbliższy spocik( mam nadzieję, że da radę pojechać) :>

Opublikowano

Proszę o dopisanie :-)

Pozdrawiam

Opublikowano

Obecny :quattro:

Opublikowano

co robicie na takich spotach :mysli:?? jak widzicie jestem nowicjuszem :tongue4:

Opublikowano

co robicie na takich spotach :mysli:?? jak widzicie jestem nowicjuszem :tongue4:

Najlepiej podjechać osobiście i się przekonać :>. Ogólnie tak w skrócie, to stoimy z założonymi rękami( jak to widać na zdjęciach) :polew: i gadamy o wszelkich pierdołach jakie Nam przyjdą do głowy :naughty:. Serdecznie polecam :th:

Ps: Czy koledzy bywalcy chcieliby jeszcze coś dodać?

Opublikowano

Ps: Czy koledzy bywalcy chcieliby jeszcze coś dodać?

No jeszcze przeganiamy Golfiarzy i Centomaniaków :polew:

Opublikowano

Witam

Wiecie gdzie w okolicach łodzi można kupić dobry i tani zawór recylkulacji spalin 038 131 501 G albo nowszą wersje jego 038 131 501 AQ,

to jest do wersji A4 B6 1.9 AVB. Częsci wchodzą w gre nowe i używane.

Pozdrawiam

Opublikowano

co robicie na takich spotach :mysli:?? jak widzicie jestem nowicjuszem :tongue4:

Czasami jak jest Pikuś to i nagrania są :kox:

Pozdrawiam

Opublikowano

ja również się będę obecny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.