Treść opublikowana przez malin01
-
Spociki w Skierniewicach
u mnie też tak jest, więc to chyba normalne sam jedziesz ? gdybyś nie jechał na długo i miał ochotę mnie zabrać to bym się chętnie przejechał
-
Spociki w Skierniewicach
niekoniecznie łowicz, autko jest więc można dojechać co do roboty jakichś wymagań nie mam, bo aktualnie jestem po liceum .. jedyne czego bym nie chciał robić to pracować na taśmie w jakiejś fabryce aczkolwiek jestem w stanie dużo się nauczyć może ktoś potrzebuje kelnera ? albo kogoś na kuchni ? pracownika magazynu ? przy tym udało mi się pracować :gwizdanie: więc czekam na propozycje
-
Spociki w Skierniewicach
a może ktoś wie o jakiejś pracy ? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
wczoraj właśnie rozkminialiśmy po co im tyle ostatnio widziałem fajną sytuacje na trasie łowicz->łódź, jadę sobie w kierunku łodzi, patrze biegnie jakiś facet, za nim jakiś wielki starszy gosciu, troche się zdziwiłem bo przebiegali obok przystanku a tam dalej tylko rondo .. jadę dalej a tam insignia (EZG), w tylnej szybie miga napis policja, a przed nią jakąś polonezina
-
Spociki w Skierniewicach
tylko, że to nie jedyna są jeszcze 2 :gwizdanie: ostatnio widziałem taką szarą oprócz tych trzech jeszcze jakieś 14 nieoznakowanych aut w samym łowiczu czyli razem 17? i się teraz trzeba zastanawiać kogo się wyprzedza
-
Spociki w Skierniewicach
sorki, że rozjechałem się na rondzie koło tesco ale trochę mi się spieszyło poza tym miałem niezła przygodę, bo najpierw wciąłem się miedzy jakąś nowszą betę a a4, a później prawie bym przy 180 wyprzedził policje ^^ ogólnie spot chyba się udał el pulpito mam dla Ciebie ramkę więc proszę o zgłoszenie się do mnie, to gdzieś na lwc się umówimy i odbierzesz
-
Spociki w Skierniewicach
gdzieś przegapiłem wątek ramek :gwizdanie: dla mnie nie będzie ?
-
Spociki w Skierniewicach
o 17 jest jeszcze widno
-
Spociki w Skierniewicach
no dobra niech będzie ale ciekawe co z pogodą bo na zewnątrz biało
-
Spociki w Skierniewicach
no jeśli 13sty to mi pasuje bardziej o 18
-
Spociki w Skierniewicach
mi pasuje :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no miejmy nadzieje, tylko lepiej zacznijmy ustalać datę i godzinę, żeby wszystkim pasowało
-
Spociki w Skierniewicach
też może się zjawie
-
Spociki w Skierniewicach
też oddałem głosik
-
Spociki w Skierniewicach
mnie panowie nie będzie ...
-
Spociki w Skierniewicach
Tobi myślę, że nie będziesz musiał narzekać na zimno rozgrzejesz się biegając
-
Spociki w Skierniewicach
a co do godzin to raczej późniejsze 17-19 albo 18-20 tak mi przynajmniej by pasowało
-
Spociki w Skierniewicach
wstępnie też się piszę, ale nie wiem czy mi zjazd nie wypadnie jak coś postaram się zabrać ziomka
-
Spociki w Skierniewicach
Paweł, to jako nasz prezes musisz się dowiedzieć i zarezerwować godzinkę może dwie na nasz meczyk tylko, że pewnie znowu połowie nie będzie pasowało ale spróbować można :>
-
Spociki w Skierniewicach
ja tez chętnie zagram
-
Spociki w Skierniewicach
ja tam nawet bardziej niedziele bym widział niż sobotę chyba że coś mi nieoczekiwanego wypadnie
-
Spociki w Skierniewicach
no Panowie, trzeba zorganizować takiego spota jak na początku no bo stać we dwóch albo trzech to trochę nie bardzo
-
Spociki w Skierniewicach
na pewno jeśli znalazł by się właściciel to by wiedział, że o niego chodzi a był to avant b6, z naklejką
-
Spociki w Skierniewicach
byłem dzisiaj w skierkach i widziałem kogoś od nas czyj ten srebrny rumak, który jechał za mną na wiadukcie ? :>
-
Spociki w Skierniewicach
Pulpito do 16 jest nad jeziorem tak przynajmniej ma w opisie