Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malin01

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. u mnie też tak jest, więc to chyba normalne sam jedziesz ? gdybyś nie jechał na długo i miał ochotę mnie zabrać to bym się chętnie przejechał
  2. niekoniecznie łowicz, autko jest więc można dojechać co do roboty jakichś wymagań nie mam, bo aktualnie jestem po liceum .. jedyne czego bym nie chciał robić to pracować na taśmie w jakiejś fabryce aczkolwiek jestem w stanie dużo się nauczyć może ktoś potrzebuje kelnera ? albo kogoś na kuchni ? pracownika magazynu ? przy tym udało mi się pracować :gwizdanie: więc czekam na propozycje
  3. a może ktoś wie o jakiejś pracy ? :gwizdanie:
  4. wczoraj właśnie rozkminialiśmy po co im tyle ostatnio widziałem fajną sytuacje na trasie łowicz->łódź, jadę sobie w kierunku łodzi, patrze biegnie jakiś facet, za nim jakiś wielki starszy gosciu, troche się zdziwiłem bo przebiegali obok przystanku a tam dalej tylko rondo .. jadę dalej a tam insignia (EZG), w tylnej szybie miga napis policja, a przed nią jakąś polonezina
  5. tylko, że to nie jedyna są jeszcze 2 :gwizdanie: ostatnio widziałem taką szarą oprócz tych trzech jeszcze jakieś 14 nieoznakowanych aut w samym łowiczu czyli razem 17? i się teraz trzeba zastanawiać kogo się wyprzedza
  6. sorki, że rozjechałem się na rondzie koło tesco ale trochę mi się spieszyło poza tym miałem niezła przygodę, bo najpierw wciąłem się miedzy jakąś nowszą betę a a4, a później prawie bym przy 180 wyprzedził policje ^^ ogólnie spot chyba się udał el pulpito mam dla Ciebie ramkę więc proszę o zgłoszenie się do mnie, to gdzieś na lwc się umówimy i odbierzesz
  7. gdzieś przegapiłem wątek ramek :gwizdanie: dla mnie nie będzie ?
  8. o 17 jest jeszcze widno
  9. no dobra niech będzie ale ciekawe co z pogodą bo na zewnątrz biało
  10. no jeśli 13sty to mi pasuje bardziej o 18
  11. mi pasuje :gwizdanie:
  12. no miejmy nadzieje, tylko lepiej zacznijmy ustalać datę i godzinę, żeby wszystkim pasowało
  13. też może się zjawie
  14. też oddałem głosik
  15. mnie panowie nie będzie ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.