-
Spociki w Skierniewicach
u mnie też tak jest, więc to chyba normalne sam jedziesz ? gdybyś nie jechał na długo i miał ochotę mnie zabrać to bym się chętnie przejechał
-
Spociki w Skierniewicach
niekoniecznie łowicz, autko jest więc można dojechać co do roboty jakichś wymagań nie mam, bo aktualnie jestem po liceum .. jedyne czego bym nie chciał robić to pracować na taśmie w jakiejś fabryce aczkolwiek jestem w stanie dużo się nauczyć może ktoś potrzebuje kelnera ? albo kogoś na kuchni ? pracownika magazynu ? przy tym udało mi się pracować :gwizdanie: więc czekam na propozycje
-
Spociki w Skierniewicach
a może ktoś wie o jakiejś pracy ? :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
wczoraj właśnie rozkminialiśmy po co im tyle ostatnio widziałem fajną sytuacje na trasie łowicz->łódź, jadę sobie w kierunku łodzi, patrze biegnie jakiś facet, za nim jakiś wielki starszy gosciu, troche się zdziwiłem bo przebiegali obok przystanku a tam dalej tylko rondo .. jadę dalej a tam insignia (EZG), w tylnej szybie miga napis policja, a przed nią jakąś polonezina
-
Spociki w Skierniewicach
tylko, że to nie jedyna są jeszcze 2 :gwizdanie: ostatnio widziałem taką szarą oprócz tych trzech jeszcze jakieś 14 nieoznakowanych aut w samym łowiczu czyli razem 17? i się teraz trzeba zastanawiać kogo się wyprzedza
-
Spociki w Skierniewicach
sorki, że rozjechałem się na rondzie koło tesco ale trochę mi się spieszyło poza tym miałem niezła przygodę, bo najpierw wciąłem się miedzy jakąś nowszą betę a a4, a później prawie bym przy 180 wyprzedził policje ^^ ogólnie spot chyba się udał el pulpito mam dla Ciebie ramkę więc proszę o zgłoszenie się do mnie, to gdzieś na lwc się umówimy i odbierzesz
-
Spociki w Skierniewicach
gdzieś przegapiłem wątek ramek :gwizdanie: dla mnie nie będzie ?
-
Spociki w Skierniewicach
o 17 jest jeszcze widno
-
Spociki w Skierniewicach
no dobra niech będzie ale ciekawe co z pogodą bo na zewnątrz biało
-
Spociki w Skierniewicach
no jeśli 13sty to mi pasuje bardziej o 18
-
Spociki w Skierniewicach
mi pasuje :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
no miejmy nadzieje, tylko lepiej zacznijmy ustalać datę i godzinę, żeby wszystkim pasowało
-
Spociki w Skierniewicach
też może się zjawie
-
Spociki w Skierniewicach
też oddałem głosik
-
Spociki w Skierniewicach
mnie panowie nie będzie ...
malin01
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta