Treść opublikowana przez Axoo
-
Spociki Łódzkie
nie błękitną tylko beżową. Nie wiedziałem o spocie ale żadnych A4 nie było kolo neste oprócz jednego czarnego avanta który kręcił sie po parkinu. ....ale jak chcesz to podjedź w to samo miejsce w najblizszy wtorek ok. godz. 20:00-20:10
-
[B5 ADR] Gumowe osłony na tylne amortyzatory
Ja zamontowałem gumy osłaniające teleskopy od MZ-ki po 6 zł za sztukę.
-
Spociki Łódzkie
ja również się będę obecny
-
Spociki Łódzkie
Sorry ale to przez te dziury w drodze.
-
Spociki Łódzkie
:th:Fajny pomysł. Może zgarnimy jeszcze kogoś po drodze. Podaj tylko czas i miejsce w którym sie spotkamy.
-
Spociki Łódzkie
Możecie wpisać mnie na listę. Gugas dzięki za rezerwację smyczki.
-
Spociki Łódzkie
Byłoby nas więcej ale jeden kolega nie był pod Sphinksem a później pod Silverem go nie był. Co się stało???
-
Spociki Łódzkie
ja również: smyczka + naklejka czarna
-
Spociki Łódzkie
Witam w nowym roku!! Możecie mnie dopisać do listy. Postaram się dojechać.
-
Spociki Łódzkie
Czwartek 20-ty to dobry dzień. Postaram się podjechać na 20:30
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
Miałem ten sam problem. Pomogło ustawienie kąta wtrysku!
-
Polecane opony zimowe
Witam! Ja właśnie kupiłem opony YOKOHAMA W Drive 195/65/15 w sklepie internetowy www.krysmer.pl. Opony Yokohamy mają tam w promocji, dużo tańsze niż w innych sklepach. Dodam, że są z tego roku. Dwa dni i miałem je w domu. Mam nadzieję, że będą dobre ale nie znalazłem jeszcze o nich opinii.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałem się przywitać . Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem 1.9 TDI. Pozdrawiam.