Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym łódzkim zakątku to ktoś żyje? ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie jeszcze ktoś żyje :) Może zorganizujemy jakiegoś letniego spota? Może uda się zebrać jakąś wiekszą ekipe

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemano Łódź :siema:

 

Nie żebym się chwalił czy coś, ale u mnie mała zmiana:

;)

 

A tu poprzedniczki:

 

A4 B5 1.8 ADR (jeszcze w Polsce):

 

ada.jpg

 

 

A4 B8 1.8 TFSI (już w Irlandii):

 

eyJidWNrZXQiOiJkb25lZGVhbC5pZS1waG90b3MiLCJlZGl0cyI6eyJ0b0Zvcm1hdCI6IndlYnAiLCJyZXNpemUiOnsiZml0IjoiaW5zaWRlIiwid2lkdGgiOjEyMDAsImhlaWdodCI6MTIwMH19LCJrZXkiOiJwaG90b18yOTY5NTg4NzgifQ==.webp

 

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kimi

Opublikowano
8 godzin temu, Kimi napisał(a):

Siemano Łódź :siema:

 

Nie żebym się chwalił czy coś, ale u mnie mała zmiana:

;)

 

A tu poprzedniczki:

 

A4 B5 1.8 ADR (jeszcze w Polsce):

 

ada.jpg

 

 

A4 B8 1.8 TFSI (już w Irlandii):

 

eyJidWNrZXQiOiJkb25lZGVhbC5pZS1waG90b3MiLCJlZGl0cyI6eyJ0b0Zvcm1hdCI6IndlYnAiLCJyZXNpemUiOnsiZml0IjoiaW5zaWRlIiwid2lkdGgiOjEyMDAsImhlaWdodCI6MTIwMH19LCJrZXkiOiJwaG90b18yOTY5NTg4NzgifQ==.webp

 

 

Pozdrawiam :)

Witam , ładna sztuka . Powiedz nie boisz się tego tfsi bo kurcze nie wiem czy dobrze słyszałem ale ze podobno nie są za dobre . Zresztą teraz wszystko jest gorsze ja również mam 3 litry diesla w Q7 i też ta ekologia daje znaki 

Opublikowano

Dziękuję ?

 

Jeśli chodzi o silnik, to pożyjemy, zobaczymy, jak mawiał klasyk :D Na razie mam gwarancję na 12 miesięcy, poza tym auto ma niecałe 70 tys. przebiegu, ja za dużo do tego nie dołożę, więc mam nadzieję, że obędzie się bez większych problemów :)

 

Opublikowano
2 godziny temu, Kimi napisał(a):

Dziękuję ?

 

Jeśli chodzi o silnik, to pożyjemy, zobaczymy, jak mawiał klasyk :D Na razie mam gwarancję na 12 miesięcy, poza tym auto ma niecałe 70 tys. przebiegu, ja za dużo do tego nie dołożę, więc mam nadzieję, że obędzie się bez większych problemów :)

 

No to faktycznie ci się trafił ładny egzemplarz i z małym przebiegiem można by powiedzieć że dopiero się dotarł. 

Opublikowano

Panowie i Panie potrzebuje w swoim Q7 przyciemnić szyby czy możecie polecić kogoś bądź jakiś zakład godny uwagi 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam wszystkich. Zrobilibymy jakiś spocik w tej naszej Łódce..

W dniu 29.10.2007 o 14:25, Seba_LDZ napisał(a):

 

http://fs5.directupload.net/images/170115/39uvqopw.jpg

 

Termin najbliższego spotu: XXXXXXXXXXXXX :cool1:

 

79766.jpg

 

Miejsce: XXXXXXXXX ŁÓDŹ - ul. XXXXXXXXXXX 

 

POZIOM -X SEKTOR XXX

 

Link do mapy jakby ktoś potrzebował - XXXXXXXXXXXX

 

 

Terminarz kolejnych spocików:

 

STYCZEŃ - XX.XX.XXXXr | XX.XX.XXXXr 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.