Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Super :wink:

Ja byłem w 2011, kurde, minęło już tyle lat. Tyle się pozmieniało. 

Chociaż klysek i Magdalenah wciąż zaglądają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, Kimi napisał:

Super :wink:

Ja byłem w 2011, kurde, minęło już tyle lat. Tyle się pozmieniało. 

Chociaż klysek i Magdalenah wciąż zaglądają :grin:

Ludzi tam nie brakuje bo teraz raptem ruszyły zapisy a już miejsca brakło i niesty wylądowałem na liście rezerwowej ale czekam może się uda pojechać w tym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Łódź :hi:

Jak tam Piątunio mija? :kox:

U mnie dzisiaj była kąpiel :grin:

 

IMG_1307 Large.jpeg

IMG_1308 Large.jpeg

IMG_1309 Large.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kimi napisał:

U mnie dzisiaj była kąpiel

Na szczotkach myjesz czarne audi? Ja tylko raz umyłem i skończyło się na korekcie lakieru, nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Na szczotkach myjesz czarne audi? Ja tylko raz umyłem i skończyło się na korekcie lakieru, nigdy więcej.

Raz trafiłem na myjnię, gdzie chyba skończyły się szampony albo szczotki były stare. Też przybyło trochę rys. 

A teraz jeżdżę zawsze na tę samą stację niedaleko mnie, gdzie wiem, że myjnia jest "ogarnięta" i nie miałem nigdy problemów (tzn. rys nie przybywa :grin:)

Mam też warsztat, gdzie robiłem już wcześniej detailing i valeting i w tym roku, jak już zrobi się cieplej, jadę na renowację lakieru:

WWW.FACEBOOK.COM

Car Dealership. Sales, Service & Valet 214-218 Harold's Cross Road, Harold's Cross, Ireland D6WDF85

 

Po tym zabiegu już nie będę korzystał ze szczotek :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kimi napisał:

Raz trafiłem na myjnię, gdzie chyba skończyły się szampony albo szczotki były stare.

Ja też na taką trafiłem, a byłem tam pierwszy i ostatni raz tym autem. Na lotce na klapie z tyłu rysy do podkładu :kwasny: Jak do Nich wróciłem to powiedzieli, że tak miałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pelonek1 napisał:

Ja też na taką trafiłem, a byłem tam pierwszy i ostatni raz tym autem. Na lotce na klapie z tyłu rysy do podkładu :kwasny: Jak do Nich wróciłem to powiedzieli, że tak miałem :facepalm:

Uuu,  no to naprawdę miałeś pecha. Ja mam rysy, ale nie aż do podkładu. W tym warsztacie powiedzieli mi, że ogarną to na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też bym chętnie skoczył na myjnie swoim ale niestety stoi u Bartka w ksawerowie i nie mam jak a już syf taki jest na aucie ze aż patrzeć się nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że szczotkami to w ogóle trzeba uważać bo. Ja kiedyś trafiłem na te aka myjnie ktura zdjęła mi lusterko boczne szczotka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Witam też bym chętnie skoczył na myjnie swoim ale niestety stoi u Bartka w ksawerowie i nie mam jak a już syf taki jest na aucie ze aż patrzeć się nie chce. 

Nic mi nawet nie mów...

Moja na zewnątrz to jeszcze jako tako, ale środek po jesieni i zimie... :thumbdown:

Piach, sierść psa, ślady po rzyganiu psa na tylnej kanapie, ślady stóp psa, ślady lizania szyb przez psa itd. Generalnie kanapa z tyłu wygląda jak poczekalnia u weterynarza :grin: I to pomimo tego, że ma kundel własny koc rozłożony prawie na całą kanapę, to i tak zawsze znajdzie sposób, żeby coś uje...ć :kwasny:

Generalnie zasada jest taka: nieważne, jaki dystans jest do przejechania, Loki (pies) zawsze zerzyga się ok. 100-200 metrów przed docelowym miejscem :grin:

 

Pisząc "u Bartka w Ksawerowie" - masz na myśli któregoś z Bartków tutaj z forum? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kimi napisał:

Nic mi nawet nie mów...

Moja na zewnątrz to jeszcze jako tako, ale środek po jesieni i zimie... :thumbdown:

Piach, sierść psa, ślady po rzyganiu psa na tylnej kanapie, ślady stóp psa, ślady lizania szyb przez psa itd. Generalnie kanapa z tyłu wygląda jak poczekalnia u weterynarza :grin: I to pomimo tego, że ma kundel własny koc rozłożony prawie na całą kanapę, to i tak zawsze znajdzie sposób, żeby coś uje...ć :kwasny:

Generalnie zasada jest taka: nieważne, jaki dystans jest do przejechania, Loki (pies) zawsze zerzyga się ok. 100-200 metrów przed docelowym miejscem :grin:

 

Pisząc "u Bartka w Ksawerowie" - masz na myśli któregoś z Bartków tutaj z forum? 

 

Nie sądziłem ze DeeJay jeszcze robi... dawno u niego nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OficeR napisał:

Nie sądziłem ze DeeJay jeszcze robi... dawno u niego nie byłem

Osz kurde, serio? DeeJay wciąz dłubie? :lol: 

@xXPiotrekXx19 - daj mu cynk, żeby wpadł na forum pogadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, OficeR napisał:

Nie sądziłem ze DeeJay jeszcze robi... dawno u niego nie byłem

Tak robi nadal i to ma tyle roboty że do niego się dostać to trzeba bardzo długo wydzwaniać i się dobijać do niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kimi napisał:

Osz kurde, serio? DeeJay wciąz dłubie? :lol: 

@xXPiotrekXx19 - daj mu cynk, żeby wpadł na forum pogadać :wink:

Ok dam. Mu znać żeby wpadł ale chyba nie będzie miał czasu bo co słyszę to robi i robi chłopak kiedyś jak odbierałem auto po 22 od niego to jeszcze szedł wyciągać silnik z jakiegoś auta to ma roboty w brut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek przy moim aucie już mówi że nie ma weny bo wcześniej auto robiło co chciało zamknięte a sam sobie zapłon włączał światła itp to szukanie zwarcia trochę zajęło a teraz problem z linia can bo są błędy w module komfortu związane z drzwiami że linia can pracuje w trybie jedno przewodowym czyli tak jak by byl uszkodzony drugi kabel gdzieś ale w drzwiach jest git bo już sprawdził itp i znowu dlubanie i szukanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Ok dam. Mu znać żeby wpadł ale chyba nie będzie miał czasu bo co słyszę to robi i robi chłopak kiedyś jak odbierałem auto po 22 od niego to jeszcze szedł wyciągać silnik z jakiegoś auta to ma roboty w brut. 

Ok. To mam prośbę do Ciebie - jak u niego będziesz, to mu przekaż, że Kimi go pozdrawia i jak coś, to znowu zaglądam na forum :wink: 

 

BTW, u mnie też są jakieś problemy z elektryką - moduł centralnego generalnie otwiera drzwi jak chce i które chce :grin: Szczególnie jak jest zimno w nocy.

Jedna z typowych usterek w B8.

Teraz na przykład przestał otwierać przód od strony pasażera (z lewej - u mnie jest na odwrót), a czasem tył z lewej też się nie otworzy. 

Najlepszy numer wyszedł zaraz po zakupie: tylne lewe drzwi miały ten cycek od blokady przed otwarciem z wewnątrz w pozycji zablokowanej (czyli od środka drzwi nie można było otworzyć). A dowiedziałem się o tym, gdy centralny postanowił nie otworzyć mi tych drzwi pewnego dnia - i zostałem z zablowkowanymi drzwiami od wewnątrz i od zewnątrz :kwasny:

Znalazłem gdzieś tutorial na YT jak zdjąć boczek z drzwi bez ich otwierania (oczami wyobraźni już widziałem te połamane plastiki, pogięty boczek i porysowane wszystko dookoła), żeby się dostać do mechanizmu i spróbować otworzyć jakoś, a tu pewnego dnia niespodzianka: centralny się "naprawił" i drzwi się w końcu dało otworzyć z zewnątrz :lol:

 

Edytowane przez Kimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kimi napisał:

Ok. To mam prośbę do Ciebie - jak u niego będziesz, to mu przekaż, że Kimi go pozdrawia i jak coś, to znowu zaglądam na forum :wink: 

 

BTW, u mnie też są jakieś problemy z elektryką - moduł centralnego generalnie otwiera drzwi jak chce i które chce :grin: Szczególnie jak jest zimno w nocy.

Jedna z typowych usterek w B8.

Teraz na przykład przestał otwierać przód od strony pasażera (z lewej - u mnie jest na odwrót), a czasem tył z lewej też się nie otworzy. 

Najlepszy numer wyszedł zaraz po zakupie: tylne lewe drzwi miały ten cycek od blokady przed otwarciem z wewnątrz w pozycji zablokowanej (czyli od środka drzwi nie można było otworzyć). A dowiedziałem się o tym, gdy centralny postanowił nie otworzyć mi tych drzwi pewnego dnia - i zostałem z zablowkowanymi drzwiami od wewnątrz i od zewnątrz :kwasny:

Znalazłem gdzieś tutorial na YT jak zdjąć boczek z drzwi bez ich otwierania (oczami wyobraźni już widziałem te połamane plastiki, pogięty boczek i porysowane wszystko dookoła), żeby się dostać do mechanizmu i spróbować otworzyć jakoś, a tu pewnego dnia niespodzianka: centralny się "naprawił" i drzwi się w końcu dało otworzyć z zewnątrz :lol:

 

Jednym słowem co nowsze to zamiast lepsze to gorsze wszystko aby się psuło to będzie miał kto zarobić na naprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 10:22, Kimi napisał:

Powitać :hi:

Nie wiem jak w EL, ale w Dublinie zapowiada się słoneczna, ciepła, styczniowa środa :rolleyes:

 

PS. Co prawda na razie mam wrażenie, że gadam sam ze sobą :grin: ale widzę że od czasu do czasu ktoś tu jednak zagląda, włączając osoby ze "starej gwardii" - więc będę cierpliwie czekał :wink: :kox: :grin:

 

No tak może być jak się przez tyle lat olewalo kumpli z forum. Teraz my udajemy, że cię nie znamy i nie będziemy odpisywać na wiadomości. ? Miłego wieczoru wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, OficeR napisał:

W sumie można by urządzić jakiś zjazd Audi na Pasażu 

W sumie nie był by to głupi pomysł tylko czy parkingu starczy dla nas dwuch no chyba że będą jeszcze inni chętni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...