Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dobrze wiedzieć :thumbup1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
27 minut temu, OficeR napisał:

No właśnie drugie czarne auto i po raz kolejny będę się wkurzał że zaraz po wyjechaniu z myjni już jest brudny :P

Hahhahah mam to samo. Umyję auto przed spotem, zrobię 2km i brudne. No wstyd :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuję na 5 minut podmienić moduły składanych z pilota lusterek od kolegi 'kkam', czy byłby ktoś w stanie się spotkać na podmiankę?

Opublikowano
Godzinę temu, chudy92 napisał:

Potrzebuję na 5 minut podmienić moduły składanych z pilota lusterek od kolegi 'kkam', czy byłby ktoś w stanie się spotkać na podmiankę?

Potrzebujesz do tego drugiej b6 czy b6 z takim modułem? Jak zwykla bida to ja mam jutro wolne ?

Opublikowano

potrzebuję drugiego modułu od kolegi 'kkam' ze standardowym kodowaniem na podmiankę i sprawdzenie czy moje się złożą z pilota.

po wymianie modułu kierownicy coś się pochrzaniło i prawdopodobnie moduły lusterek wymagają innego kodowania niż było u mnie, a było ponoć niestandardowe.

chcemy się upewnić przed wysyłką modułów, czy wystarczy zmiana kodowania na standardowe.

Edytowane przez chudy92

Opublikowano

No to nie pomogie 

Opublikowano

:hi:

Montowal kots z uckiego chrom wokol szyb w b6 avant? Bylby w stanie pomoc z takim modem? Pamietam ze ktos z Ldz czesto miewal sporo czesci do b6/b7

Opublikowano
21 godzin temu, OficeR napisał:

:hi:

Montowal kots z uckiego chrom wokol szyb w b6 avant? Bylby w stanie pomoc z takim modem? Pamietam ze ktos z Ldz czesto miewal sporo czesci do b6/b7

czesci do b6 i b7 czesto ma rafał pisz do niego to napewno dostaniesz co potrzebujesz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

E0 MISIE widziane wczoraj zaparkowane na Śląskiej.

Opublikowano

to jeszcze nie przerejestrował :P ale nie musi ten sam powiat :P

Opublikowano

Dokładnie. Fajne blachy to zostawił na pewno ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemanko. Szukam kogoś w łódzkim co ogarnie mi DP (mam już komplet od tomka) i kogoś kto wytnie mi to w sofcie. Najfajniej jakby to była jedna osoba :D 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 20.07.2018 o 10:16, elcioo napisał:

Siemanko. Szukam kogoś w łódzkim co ogarnie mi DP (mam już komplet od tomka) i kogoś kto wytnie mi to w sofcie. Najfajniej jakby to była jedna osoba :D

mogę zgrać Ci soft z kompa samochodu i dać komuś do ogarnięcia (np. Galetto, forumowy kolega) a potem wgrać juz poprawiony jesli dalej masz problem.

 

 

Pytanie mam: gdzie w łodzi nalepiej przyjmą mnie na przeglądzie z blachami z lubelskiego? #pdk 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Jedzie ktos na Bukowine w 2019? Bo sie zastanawiam nad tym

Opublikowano
17 godzin temu, OficeR napisał:

Jedzie ktos na Bukowine w 2019? Bo sie zastanawiam nad tym

 

Opublikowano

Tradycyjnie ja sie wybieram

Opublikowano

Ja byłem w tamtym roku pierwszy raz i zapewne w tym roku nie może mnie zabraknąć 

Opublikowano

Jakie orientacyjne koszta takiej imprezy?

Opublikowano
Godzinę temu, OficeR napisał:

Jakie orientacyjne koszta takiej imprezy?

W tamtym roku było to 360zł za cały zlot. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.