Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Panie i Panowie . Możecie polecić dobry serwis do skrzyni Tip w Łódzkim sprawa pilna . Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sztupeccy.
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, malowal ktos u nas zaciski hamulcowe samodzielnie? Ewentualnie zna dobry i w miare rosadny cenowo zaklad ktory to ogarnie?

Opublikowano
W dniu 8.11.2017 o 16:58, kanu napisał:

A kto tu u mnie w pracy na podziemnym parkingu parkuje ? emoji3.png6a50784057ebb0108fe1a55c87735452.jpg

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

Seba 

Opublikowano
W dniu 9.11.2017 o 16:15, OficeR napisał:

Pany, malowal ktos u nas zaciski hamulcowe samodzielnie? Ewentualnie zna dobry i w miare rosadny cenowo zaklad ktory to ogarnie?

Oczyściłem porządnie i malowałem czarnym Hammeraitem :wink: 

Opublikowano
9 godzin temu, klysek napisał:

Seba 

tylko co on tu robi... ;)

Opublikowano

Juz nawet spokojnie na d*py nie mozna przyjechac bo Cie znajda [emoji52][emoji23]

Opublikowano

Łódzkie Zloty Audi:
Spotkanie odbędzie się 18 Listopada ( Sobota) o godzinie 18.
Miejscem Spotkania bedzie:
Port Łódź - Parking podziemny sektor M/N

https://www.facebook.com/events/1651445374877227/

 

Można się spotkać ;)

Opublikowano
W dniu 11/12/2017 o 19:59, OficeR napisał:

Juz nawet spokojnie na d*py nie mozna przyjechac bo Cie znajda emoji52.pngemoji23.png

no szczególnie jak podbiera mi te d...y :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.11.2017 o 18:31, kanu napisał:

tylko co on tu robi... ;)

siema :) ja nic tam nie robie :D ale mój samochód zmienił właściciela :) Swoją drogą nie wiedziałem że teraz pracujesz tam ;) 

Moja kobieta teraz jeździ nim do pracy ;) 

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

siema, ma ktoś może w łodzi allroada c5 (wiem ze nie to forum ale czasem sie moze zdarzyć) obojętnie motor i napędy. chciałbym pokazać swojej takie auto przed decyzją czy szukamy tegoż czy nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Jest ktoś z Łodzi kto mógłby porobić logi dynamiczne w B5 1.8t Q AEB?

Opublikowano

Ruszamy z zamówieniami na kalendarze klubowe 2018r. Jak ktoś jest chętny to zapraszam :hi:

  

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bry banda :)

Będę kusić noworocznie główną wygraną w konkursie :)

Fajnie by było zobaczyć klubowe auta w finale

 

Opublikowano

uuuu to nie zdąże doprowadzić do stanu zadowalającego :cry:

 

Opublikowano
W dniu 4.01.2018 o 21:46, bartek1605 napisał:

uuuu to nie zdąże doprowadzić do stanu zadowalającego :cry:

 

no nie.....oczom nie wierze

Opublikowano

to jest konkurs woj. lodzkiego czy ogólnopolski?

Opublikowano
36 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

to jest konkurs woj. lodzkiego czy ogólnopolski?

łódzki ale z braku chętnych zaczyna wyglądać jak ogólnopolski ;) 

Opublikowano

Wysłałem zgloszenie meksykańskiej czerwieni:)

Opublikowano

?♥️

Opublikowano

Musialbym felgi pomalowac, zderzak, nowe opony kupic, popasowac blotniki... ehh za duzo roboty :D

Send by my SG8+

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.