Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, Bartello napisał:

Z chęcią bym się pojawił. Tylko problem taki , że w weekendy jestem po za miastem ( dziewczyna ) W tygodniu tylko w lodzi. Ale jak by była opcja grilla czy coś z tych rzeczy to mógłbym się z nią wybrać i zawitać , jestem jak najbardziej na tak ! :)

 

Oczywiście że na grilla bysmy się stawili ze swoimi rodzinami im większe grono tym bedzie nam weselej

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko jak z miejscem spotkania... :D

Opublikowano

miejsce się ogarnie jak będzie wiecej chetnych w łodzi chyba nie ma za fajnego miejsca myslałem cos o obrzeżach łodzi

Opublikowano

No to juuuż , zgłaszać się ludziska ! :D

Opublikowano

Podjerzdza ktos w sobote na CH Tulipan na 18 na te lodzkie zloty audi? Ja na 80% bede

Opublikowano

jak nie będę miał co robic to może podjade :)

 

Opublikowano

mnie nie bedzie nistety nie ma mnie cały weekend w łodzi

Opublikowano

k**wa drzwi mi sie rozjebaly w aucie. W ogole nie chca sie zamykac. Ten bolec co sie zawija na klamrze w ogole sie nie blokuje :/ da sie rade do tego jakos dostac? Musze je ogarnac bo to drzwi przy foteliku dziecka

Opublikowano

OficeR  bardzo ładne felgi kupiłeś i elegancko się prezentują się na aucie a to wszystko zapewne dlatego że robotę robi też nowe zawieszenie które widać że też wpadło

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko, ktoś z klubu od nas wybiera się w niedziele na Audi przy grillu? My wstępnie z Warszawy chcemy podjechać w kilka autek można by było się złapać wspólnie.. szczegóły poniżej:

https://www.facebook.com/events/1596013397106838/?acontext={"action_history"%3A"[{\"surface\"%3A\"page\"%2C\"mechanism\"%3A\"page_upcoming_events_card\"%2C\"extra_data\"%3A[]}]"%2C"has_source"%3Atrue}

Opublikowano

Hej, ja się wybieram i może wybierze się też dealer. Czekam na info. 

Opublikowano
45 minut temu, Magdalenah napisał:

Hej, ja się wybieram i może wybierze się też dealer. Czekam na info. 

Fajnie, to na miejscu się zgadamy

Opublikowano

Też się cieszę :)

Opublikowano
16 godzin temu, Kosmita napisał:

Siemanko, ktoś z klubu od nas wybiera się w niedziele na Audi przy grillu? My wstępnie z Warszawy chcemy podjechać w kilka autek można by było się złapać wspólnie.

My z Olkiem też lecimy :wink:

Opublikowano

Super :) Rozumiem, że będzie relacja z powietrza :)?

Opublikowano
7 minut temu, Kosmita napisał:

Super :) Rozumiem, że będzie relacja z powietrza :)?

Z góry,  z dołu i z boku.  Pucuj A4 

Opublikowano
20 minut temu, Magdalenah napisał:

Z góry,  z dołu i z boku.  Pucuj A4 

Zawsze jest wypucowana :)

Opublikowano

Witajcie,

Fajnie  że się ekipa na wyjazd powiększyła :D

Kosmita to już lepiej na miejscu wypucuj, na trasie robali trochę zgarniesz ;D

Pozdrawiam i CU!

Opublikowano
10 minut temu, black4 napisał:

Witajcie,

Fajnie  że się ekipa na wyjazd powiększyła :D

Kosmita to już lepiej na miejscu wypucuj, na trasie robali trochę zgarniesz ;D

Pozdrawiam i CU!

W-wie dokładnie oddam do myjni a w Łodzi na bezdotyku pojedziemy.. Oby pogoda była dobra bo coś jakieś deszcze podobno mają być.. Chociaż to się co chwila zmienia.

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Witajcie, 

Pogoda w niedzielę powinna się ustabilizować dziś i jutro w mazowieckim deszcze.

Szczegóły wyjazdu obgadamy na PW,

Pozdrawiam i thnx !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.