Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 1.09.2017 o 23:31, a4bartek napisał:

Witam, potrzebuje wymienić wyświetlacz FIS w b5, szukam opcji zeby zrobili mi to na miejscu z demontażem i montażem odrazu, na allegro znalazlem tylko ich : http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-fis-audi-vw-seat-vdo-fv-z-wymiana-i6735898318.html  korzystał ktoś albo poleci kogoś innego?

Witaj,

Jak coś to zapraszam do mnie na wymianę FISa :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie szukam dobrego gazownika ktory ustawi mi gaz w 1.8T, gaz 2 letni 70 tys km zrobione , potrzebuje napewno regulaci dynamicznej, obecny gazownik na słowa zrób mi regulacje dynamiczna gazu jest zdziwiony jak koń na swiatłach

Opublikowano

Polecam Kołomax na Wrocławskiej w Łodzi.

Opublikowano

Witam, z naprawa fisem udało sie znałeś kogoś to możne i z szyba sie uda:grin: Przednia szyba sie nie domyka, trzeba jej pomagać rekami, pewnie slizgi albo caly mechanizm do zmiany czyli trzeba rozbierać boczek. Kogo polecacie??:)

Opublikowano
3 godziny temu, a4bartek napisał:

Przednia szyba sie nie domyka, trzeba jej pomagać rekami, pewnie slizgi albo caly mechanizm do zmiany czyli trzeba rozbierać boczek. Kogo polecacie??:)

FanCar - Warecka.

Opublikowano

Cześć, czy ktoś z Łodzi ma w swojej B6 moduły składanych z pilota lusterek zewnętrznych od kolegi kkam?

Opublikowano

Siema, nowy na rejonie. Moze niedługo się uda spotkać ;] 

czy jest ktos z łodzi i mógłby mi podpowiedzieć w paru kwestiach? jak cos to pw

Opublikowano
Siema, nowy na rejonie. Moze niedługo się uda spotkać ;] 

czy jest ktos z łodzi i mógłby mi podpowiedzieć w paru kwestiach? jak cos to pw
Pisz tutaj jaki masz problem. Zawsze ktoś się znajdzie kto pomoże [emoji846]
Opublikowano
11 minut temu, marcin_franz napisał:

Pisz tutaj jaki masz problem. Zawsze ktoś się znajdzie kto pomoże emoji846.png

problem jest z internetem :D na limanowskiego 178/180 będę mieszkać i praktycznie wszystko w łodzi się wypina na tą ulicę, a że nie ma mnie na miejscu jeszcze to ciezko mi sprawdzić czy TOYA kłamie z dostępnością usług (wlascicielka twierdzi ze toya byla juz w tym mieszkaniu kiedys) czy faktycznie puszki nie mają..

Opublikowano

Limanka i wszystko jasne:D

Opublikowano

rzecz w tym, że tak nie do konca. blok obok podobno swiatłowody nawet ma...

Opublikowano
Cześć, czy ktoś z Łodzi ma w swojej B6 moduły składanych z pilota lusterek zewnętrznych od kolegi kkam?

Ponawiam pytanie, potrzebuje podmienić na chwilę moduł od kogoś.
Opublikowano

modul od kkm mam zakupione i jeszcze nie zamontowane także mogę modul na kilka chwil udostepnic.

Opublikowano

ktoś miałby może czas zamontować mi w weekend w okolicy łodzi serie zawieche? nie mam garazu jeszcze na takie dlubanie :-/

Opublikowano

Pozdrowienia dla granatowego a4 b5 avanta który robił dziś trochę hałasu przy Auchan po 18:-) 

Opublikowano

Mam problem z jednym ksenonem d2s, myślałem ze wystarczy wymiana żarówki ale nadal nie świeci, pewnie coś z przetwornica bo bezpiecznik ok, macie jakiś zakład co dobrze to ogarnia?? 

Opublikowano

Witam kolegów ;)

Jestem na etapie poszukiwań Audi B8. Wpadla mi w oko ta oto sztuka https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-avant-2-0-tdi-170km-bi-xenon-led-pakiet-s4-bardzo-zadbana-ID6z5L9B.html 

Mam 300 km w jedna strone i mam pytanie, czy jest ktos z was z okolicy zeby ewentualnie odpłatnie sprawdzil to auto? Bylbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Opublikowano

Mial ktos ostatnio kontakt z DJem? Juz od dluzego czasu tel wylaczony ma.
I czy ktos wie kiedy sie otwiera to Audi Centrum Lodz przy trasie gornej?

Opublikowano

Otwarcie w przyszłym miesiącu.

Nie korzystam z usług DJ więc nie wiem czy ma otwarte i czy ktoś ma kontakt. 

Opublikowano

potrzebuje wymienic amorki w b5 z gwintu na zwykle 1be. ma ktos jakies sugestie gdzie to mogę zrobic?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.