-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Coś musiało być zrobione nie tak, bo niemożliwe, że po takim przebiegu już coś się dzieje..
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Niezły wynik ?
-
B7 Abt 3.0tdi Avant Suzuka Grey Pearl ;)
Ładna sztuka ? Jakieś plany jeszcze masz do zrealizowania?
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Cześć Zaciski malowałem pędzlem i zestaw od Foliatec. Całkiem przyjemnie się z tym pracuję Tak, zaciski z przodu są z porsche Cayenne. Miło, że się podoba ? Co do błotników to widzę, że jednak dobrze myślałem. Co oryginał to oryginał zapewne. Będzie trochę wolnego to trzeba to będzie porządnie wyczyścić, pomalować i może trochę wytrzyma..
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Delikatne poprawki i przyciemnione przednie przeciwmgłowe reflektory resztką folii z tylnych lamp: Jako, że już dawno nic nie modziłem, to trzeba było coś zrobić ? Pomalowane zaciski i na to poszły naklejki. Poza tym zaczyna wychodzić ruda na nadkolach z przodu, co z tym najlepiej Panowie zrobić?? Oryginalny błotnik oczyścić porządnie i malować? Bo zamienniki to raczej krócej wytrzymają?
-
Spociki Łódzkie
W piątek spot "Espotted" na Pojezierskiej 93 w Łodzi. Wpadać https://www.facebook.com/events/292948298273256/
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Dokładka leży w garażu i się kurzy Niestety nie mogę jej założyć, bo nie wjadę wtedy do garażu ?
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Jaka moc obecnie? Powodzenia w modzeniu
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Po zobaczeniu w temacie kolegi @Bruuuum przyciemniłem też tylne światła folią PPF STEK DynoShade i potwierdzam, że 0,5mb wystarcza ;] Prezentuję się to według mnie teraz dużooo lepiej, zależnie od ilości światła to różnie to wygląda, wieczorami bardziej widać przyciemnienie niż w słoneczny dzień, ale generalnie jest ok i nie jest za ciemno choć tego się obawiałem Jako, że foli jeszcze trochę zostało to przyciemnione boczne kierunki i super to wyszło. Znikły na tle auta i o to mi chodziło ;]
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Te lampy świetnie wyszły, rozważę też coś takiego u siebie ;] Łatwo się klei tą folie?
-
12V po zapłonie z tyłu auta
Skąd wziąć z tyłu auta w bagażniku 12V po zapłonie w A4 B7. Mam zakodowane brak tylnych świateł w dzień także z oświetlenia nie mogę wziąć. Mam również gniazdo zapalniczki ale tam jest znowu napięcie ciągle..
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Dokładnie te: https://www.sklepledowy.pl/pl/p/AUDI-A4-B7-Swiatla-do-jazdy-dziennej-LED-DRL-P21W-Ba15s-OPTICON-Standard-Zestaw-2-zarowki-/2030 Wyglądają i są takie zimne, gdyż takie też chciałem delikatnie wpadające w niebieski, barwa światła 8000K. A dziś specjalnie zwróciłem właśnie uwagę na ich moc świecenia i jest jak najbardziej okej Dzięki wielkie! Zdjęcia różnie, ta galeria ostatnio to lustrzanka i obiektyw za ~1.5k + zdjęcia w formacie RAW + korekcja świateł/cieni itp. w Photoshopie i można już jakieś ciekawe foty uzyskać
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Żarówki świecą bardzo dobrze, na większości zdjęć zjechałem w dół ze światłem, żeby lepiej foty wyglądały, dlatego tez wydaje się ze słabo świecą A sam nie wiem ?
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Kilka nowych foteczek Ostatnio zainspirowany tematem kolegi @pksmlody okleiłem tylną listwę zderzaka w carbon. Miałem wątpliwości, ale finalnie na aucie prezentuje się super
-
mlody22122 obserwuje zawartość spenchjdx1
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Siema, Lampy od momentu ich rozbierania nie parują także wszystko chyba spoko. Wymianę soczewek mega polecam, poprawa bezpieczeństwa. W jeden dzień myślę że zrobisz jedna parę drzwi, wszystkie naraz samemu będzie ciężko ogarnąć no chyba że od rana do wieczora będziesz działał Audio się poprawi pod względem niskich i średnich tonów, różnica jest taka że jest to warte zachodu Co do mat sklep bitmat.pl Maty butylowej ja używałem AB-25 i pianka kauczukowa 6mm na tapicerke. Weź sobie do tego metalowy wałek zamów od razu. Jakbyś coś chciał konkretniejszego to pisz pw
spenchjdx1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta