Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Podstawowe dane:

 

Audi A4 B7 Sedan 2006 r.
1.8T BFB manual FWD / QUATTRO - 17.11.2019r.
Przebieg 180 tys
Moc: 262KM/374NM - 22.12.2019 r.

Wyposażenie:
- ESP,
- ABS,
- bixenon,
- DRL + CLH,
- Pełen Fis
- Tempomat,
- ISOFIX,
- Podgrzewane fotele skóra,
- Elektrycznie regulowany odcinek lędźwiowy,
- Skórzana kierownica multifunkcja,
- Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne,
- Czujnik zmierzchu i deszczu,
- RNS-E + zmieniarka CD
- PDC
- itd...

Dotychczasowe modyfikacje:
- Przyciemnione szyby,
- Oświetlenie białe led,
- TV Free,
- Kamera cofania,
- Wywalona "pomarańcz" z reflektorów,
- Spryskiwacze mgłowe,
- DP,
- TIP,
- Filtr powietrza K&N,
- Turbo Hybryda KONECK (każdy popełnia błędy),
- Fmic,
- Chłodnica oleju,
- Klapa tylna S-Line - 02.03.2019 r.
- Przyciemnione tylne reflektory - 02.03.2019 r.
- Dokładka Cupra - 25.03.2019 r.
- Reflektory przednie środek w czerń - 25.03.2019 r.
- Heble 320/288 - 12.05.2019 r.
- Wtryski 525cc - 28.06.2019 r.
- Full Pakiet S-line exterieur - 27.07.2019 r.
- Turbo k03 hybryda by Geremi - 01.08.2019 r.
- Tłumiki tylne Ulter Sport - 06.08.2019 r.
- Quattro SWAP - 17.11.2019 r.
- Vfiz - 17.11.2019 r.
- Kierownica Multifunkcja Audi TT S-line - 17.11.2019 r.
- Sprężyny Eibach Pro Kit - 17.11.2019 r.
- Wygłuszenie tylnej części auta - 03.12.2019 r.
- DV Forge 007 - 19.12.2019 r.
- Finalne strojenie przez @Łukasz13 - 262KM/374NM - 22.12.2019 r.

Plany:
- Wygłuszenie drzwi,
- Modyfikacja Car Audio,
- Elektrycznie składane lusterka.

**// Rok 2018 \\**

20170908_165230.jpg20171011_162143.jpg20180513_101715.jpg20180518_185919.jpg20180728_200606.jpg20180905_100949.jpg20171011_164655.jpg20180421_184834.jpg20181118_162130.jpg

 

**// Rok 2019 \\**

20190611_125858.jpg20190611_160812.jpg20190611_160902.jpg20190611_160932.jpg20190726_174510.jpg20190727_113924.jpg

 

20191211_143853.jpg

C.D.N.

 

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

Już sam pakiet S-Line zmieni auto nie do poznania ?A jeszcze jak masz w planach Quattro:naughty:gratulacje

Opublikowano

Jaka moc obecnie? 

Powodzenia w modzeniu ;) 

Opublikowano

Super sedanik?

Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę?

Opublikowano

Jaki masz sposób na wymianę żarówek w halogenach? Z tego co się orientuję to trzeba zrzucić cały zderzak jeżeli nie jest s-line bo kratki są zespolone ze zderzakiem. Nie wydaje mi się byś do foty zrzucal cały zderzak i wymieniał 1 żarówkę ?? 

Zawiecha to 1BA? Dość wysoko trochę stoi

Mody idą w dobrym kierunku, oby tak dalej ?

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, spenchjdx1 napisał:

Jaka moc obecnie? 

Powodzenia w modzeniu ;) 

Ostatnio było pod 200 km, ale to było przy samym DP, potem doszła reszta, w ciągu 2-3 miesięcy ogarnę przelot, wtryski i korektę softu i zobaczymy efekt ?

17 godzin temu, rafiki5 napisał:

Jaki masz sposób na wymianę żarówek w halogenach? Z tego co się orientuję to trzeba zrzucić cały zderzak jeżeli nie jest s-line bo kratki są zespolone ze zderzakiem. Nie wydaje mi się byś do foty zrzucal cały zderzak i wymieniał 1 żarówkę ?? 

Zawiecha to 1BA? Dość wysoko trochę stoi

Mody idą w dobrym kierunku, oby tak dalej ?

 

 

 

Niestety sposobu Ci nie zdradzę ? Ponieważ zderzak jednak zdejmowałem bo wymieniałem też palniki ksenon na 6k więc reflektory też demontowalem, a zdjęcie było robione przy tylko nałożonym zderzaku na pas w między czasie aby porównać efekt. Niewiem, ale wydaje mi się że jest jakaś szansa zmienić żarówki od spodu/tyłu, akurat żarówki fajne bo przekręca się tylko i wyjmuje z halogena, nawet jeśli jest osłona silnika to mniej czasu zejdzie z nią niż ze zderzakiem, za dnia sprawdzę bo obecnie mam chwilowo osłonę zdjętą.

Zawiecha w tej chwili niemam jak sprawdzić, ale 100% seria i niestety właśnie za wysoko ? Niedługo trochę optycznie obniżę przód chociaż. 

edit. Spokojnie można od tyłu zmienić żarówkę, pod warunkiem zdjęcia osłony silnika.

20190228_171939.jpg

Edytowane przez hervi89

Opublikowano
19 godzin temu, hervi89 napisał:

Ostatnio było pod 200 km, ale to było przy samym DP, potem doszła reszta, w ciągu 2-3 miesięcy ogarnę przelot, wtryski i korektę softu i zobaczymy efekt ?

Niestety sposobu Ci nie zdradzę ? Ponieważ zderzak jednak zdejmowałem bo wymieniałem też palniki ksenon na 6k więc reflektory też demontowalem, a zdjęcie było robione przy tylko nałożonym zderzaku na pas w między czasie aby porównać efekt. Niewiem, ale wydaje mi się że jest jakaś szansa zmienić żarówki od spodu/tyłu, akurat żarówki fajne bo przekręca się tylko i wyjmuje z halogena, nawet jeśli jest osłona silnika to mniej czasu zejdzie z nią niż ze zderzakiem, za dnia sprawdzę bo obecnie mam chwilowo osłonę zdjętą.

Zawiecha w tej chwili niemam jak sprawdzić, ale 100% seria i niestety właśnie za wysoko ? Niedługo trochę optycznie obniżę przód chociaż. 

edit. Spokojnie można od tyłu zmienić żarówkę, pod warunkiem zdjęcia osłony silnika.

20190228_171939.jpg

Super! Dzięki za szybką fotorelacje ?

Będzie trza spróbować z kanału tam dojść. Co to za żarówki siedzą w halogenach i jakie masz zarniki xenon? Mocno dają białym światłem chyba, że to tak na zdjęciu wyszło. 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, rafiki5 napisał:

Super! Dzięki za szybką fotorelacje ?

Będzie trza spróbować z kanału tam dojść. Co to za żarówki siedzą w halogenach i jakie masz zarniki xenon? Mocno dają białym światłem chyba, że to tak na zdjęciu wyszło. 

Mi się udało podejść z ziemi jak stoi, także z kanału będzie idealnie :)

A żarówki, hid-y, założyłem bo z halogenów jako takich nie korzystam praktycznie jeśli w ogóle, zależało mi wyłącznie na CLH, ale to był błąd bo już jeden się spierniczył i czasem się załącza czasem nie, więc teraz przy zmianie zderzaka jakieś ledy wpadną, aby tylko biało było :)

Opublikowano

Dostęp do żarówki halo masz, bo zamontowałeś FMIC, z SMIC nie da rady jej wymienić bez ściągnięcia zderzaka ..

Opublikowano
  • Autor

głupi ja? zupełnie zapomniałem o tym tunelu powietrza do smic-a... wybacz @rafiki5 za wprowadzenie w błąd ?@Marcinx52 100% racji

Edytowane przez hervi89

Opublikowano
  • Autor

Dziś dostawa... ?

20190301_125152.jpg

20190301_125211.jpg

Edytowane przez hervi89

Opublikowano

S-line idzie do przodu:oklasky: 

Opublikowano
  • Autor

Klapa już siedzi a i przy okazji lampki przyciemnione... może być? ?

20190303_142900.jpg

20190303_153959.jpg


Tył auta powiedziałbym, że jakieś 70% completed :P

Opublikowano

Lampki i klapa Super???

Opublikowano

ładnie siadło:)

duża jest różnica w wysokości tej jakby lotki  klapy s line a klapy zwykłej, która jest płaska??

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Lampki i klapa Super???

Dzia ?

Godzinę temu, Misieqq7 napisał:

ładnie siadło:)

duża jest różnica w wysokości tej jakby lotki  klapy s line a klapy zwykłej, która jest płaska??

Wydaje mi się, że w granicach 1,5-2cm max

edit: zmierzyłem jakby od zagięcia na rejestracje w górę odległość, to zwykła klapa ok. 16 cm natomiast s-line ok. 17 cm, więc różnica to tylko tak naprawdę 1 cm

Edytowane przez hervi89

Opublikowano
Godzinę temu, hervi89 napisał:

Klapa już siedzi a i przy okazji lampki przyciemnione... może być? ?

20190303_142900.jpg

20190303_153959.jpg


Tył auta powiedziałbym, że jakieś 70% completed :P

Lampki ladnie wyszly ?

Mogl bys podrzucic linka do folii? Bede wdzieczny ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Lampki ladnie wyszly ?

Mogl bys podrzucic linka do folii? Bede wdzieczny ?

Akurat tutaj zastosowałem 2 warstwy sprayu dokładnie tego: Lakier Spray do przyciemniania LAMP MOTIP 150 6KOL

Opublikowano

A wyjmowales lampy tak jak tam pisze ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Adran_ napisał:

A wyjmowales lampy tak jak tam pisze ?

Tak, akurat obie pary banalnie jest wyjąć, każda jest tak naprawdę zabezpieczona jedną śrubą. Poza tym o wiele wygodniej polakierować kiedy są wyjęte niż na aucie i łatwiej zabezpieczyć jest to czego się nie lakieruje. Polecam zdjąć czy to przy sprayu czy folii :)

20190301_214831.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.